Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Undorodom a férjemtől-helyre...

Undorodom a férjemtől-helyre lehet még hozni a dolgokat?

Figyelt kérdés

Jó páros vagyunk,3 éve házasok,6 éve együtt.Minden rendben volt egészen a múlt hétig.Szeretője van.Ez biztos.Kiderült,hogy 2 kártyás telefonja van.A másik számról csak 1 irányba indított hívást,mindig olyan időpontban ,amikor én dolgoztam.Erről a számról én nem tudtam.A másik számot felhívtam egy utcai fülkéből,egy nő volt az,fiatal a hangja.A tudakozóból a címét is megtudtam és kész őrültség,de elmentem a házához a barátnőmmel(butaság szabadságot kivenni ezért,de tudnom kellett...)Ki jelent meg?Az én férjem.A másik nővel ölelkeztek,megfogta a fenekét is.Utána bementek a házba.Egy világ omlott össze bennem.Nem bírom elviselni,hogy hozzám érjen azután a r... után.Hogy képes a szemembe hazudni? Ráadásul ugyanolyan kedvesen viselkedik velem,mint előtte.Mióta tarthat ez?Hogy nem vettem észre?

Nem tudom mit csináljak.Mentsem meg a házasságom?Ahhoz valahogy túl kellene lépnem a dolgon és megint kívánnom testileg is,h ne ahhoz a k...hoz járjon.Megalázó!

Vagy mondjam el neki? Azzal sem segítek magamon,ha eltávolodik.

Hogy legyek most okos?Szeretnék megint buta feleség lenni és nem tudni a férjem ügyeiről.Sokat sírok, teljesen a padlón vagyok.Egy barátnőm tudja, a többiek nem ,a családom sem.Nem akarom,hogy mások sajnáljanak.


2010. ápr. 22. 13:30
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/72 anonim ***** válasza:
94%

Én odamennék a ház elé egy olyan időpontban, amikor valószínűleg együtt vannak. Megvárnám, amig megjelennek, okosan, nem üvöltve számon kérném őket.

Ott vannak mindketten, nincs idejük kitalálni semmit. de nagyon fontos, hogy jól felkészült légy és ne kelj ki magadból.

Aztán a reakciók és a történések megmutatják az utat, amit érdemes lesz választanod.Szerintem az nem jó taktika, ha a férjed elé állsz "tudok mindent" felszólalással, mert mentegetőzés, melléduma, minden lesz...

Drukkolok Neked, majd írj mi történt.

2010. ápr. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/72 A kérdező kommentje:
Nehezen megy.Vannak olyan pillanatok,amikor alig bírom ki.Az első héten szabadságot vettem ki,mert 'beteg' vagyok.Emberek közé sem tudtam menni,csak feküdtem.A férjem is azt hitte,hogy beteg vagyok.Most túlórázom("be kell pótolnom az elmaradt munkát")és erre fogom rá és a fáradtságra,hogy inkább pihennék.Tudom,hogy sokáig nem csinálhatom ezt.
2010. ápr. 22. 14:05
 23/72 anonim ***** válasza:
100%
Hu vettem egy mély levegőt mielőtt válaszoltam volna. Nálunk a mindenki kedvence férjem, mint kiderült 15 nővel csalt meg a házasságunk alatt. De egyről megtudtam,hogy valóban, és kidobtam,mint a macskát sza....ni! Már más felesége voltam, amikor egy dolog kapcsán hozzámkerültek azok a fotók, ami 1000 százalékig bizonyíték volt a sokszori megcsalásra. A családom csak hülledezett a látottakon, mert minden fotón,más-más hölgyike ült az ölébe, és ölelgette. Iszonyúan jól döntöttem akkor!
2010. ápr. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/72 anonim ***** válasza:
100%
Hát érdekes helyzet.Tudod ennek a nőnek a nevét meg minden?Közös a házatok?Én valószínűleg összepakolnék ruhákat magamnak meg mindent aztán csak egy papírt hagynék amin annyit írnék: Tudok rólatok vagy csalódtam benned (ilyesmi,esetleg mellékelnék egy képet amin éppen megöleli vagy valami)Tudnod kell hogy ha hónapokig megcsalt akkor több mint valószínű megteszi többször is majd csak ez után okosabban fog kijátszani téged.
2010. ápr. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/72 anonim ***** válasza:
93%

1. A nőt csak úgy ne ri.bancozd le. Mivel lehet h ő em is tud rólad. És ha tud is rólad akkor a férjedre mondd inkább h l.ator, mivel ő csalt meg téged!

2. Te döntesz. Sajnos szerintem se tudod megmenteni. Vagyi smegmenteni úgy tudod, hogyha elfogadod h van még egy 3ik is az életetetkben. Ha azt irod h úgyanolyan "szépen" viselkedik veled, akkor szerintem az is lehet h csak egy fellángolt futókaland, ami előbb-utóbb vége lesz. Ha elvállalod h mint "boldog házasok" éltek tovább, tervezitek a jövőtöket, akkor meg tudod menteni.

Azért irtam ezt a megoldást mert nem egy boldog házaspárt ismerek akik igy élnek.Egyszerűen a család boldog, az apa midnnet megad, teljes családi életük van, de az egész város tudj ah van még a pasinak egy másik nője is. DE JELZEM A NŐ IS TUDJA!! de SOHA egyszerűen nem hozta szóba!!

De ha már úgy irod h undorodsz akkor nem hiszem h igy döntenél.

24/L

2010. ápr. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/72 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor mindig azt mondják a pasik a szeretőnek, hogy a házasságuknak már vége, csak még nem váltak el, úgyhogy szerintem a csaj nem hinné el neked, hogy nem is tudtál semmiről. Szerintem is leplezd le a csaj háza előtt, hogy ne tudja letagadni.

Én elhagynám. (Ill. el is hagytam emiatt egy pasit 3 év után. Ha nem tettem volna meg, újra megcsinálta volna, hiszen nem lett volna következmény. Én meg nem akarok így élni.)

2010. ápr. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/72 anonim ***** válasza:
100%
Leírom, én mit tettem. Amikor már tutira biztos voltam benne, hogy nője van, akkor fedtem fel előtte a ddolgokat. Lelépett itthonról, hogy megy a munkahelyére, mert ezt azt csinálni kell. Kb egy fél óra múlva elmentem a munkahelyéhez, természetesen nem volt ott a kocsija. Elemntem a csaj lakásához, és ott virított a kocsink. Felhívtam, hogy mi újság, hogy haladnak a pakolással...csacsogtam neki egy sort. Mondta, hogy még elég sokmindent kell csinálni, későn fog végezni. Mondom nem baj, csak azért kerestem, mert bennemaradt a kocsiban a pénztárcám, jöjjön már le a kocsihoz egy percre, és kivenném, aztán már megyek is. Qrva nagy csend, majd lazán kivágta, hogy ha végeztek, majd jön, sietni fog. Nyomatékosan mondtam neki, hogy itt állok a parkolóban a kocsi mellé, jó lenne ha kijönne és kinyitná. Még nagyobb csend, majd kisvártatva megjelent megsemmisülve. Annyit mondtam csak neki, hogy ne merészeljen hazajönni.Én már túl vagyok ezen az egészen, biztos vannak akik sajnálnak, de nem érdekel. Teljesen mindegy, hogy te nem akarod "átengedni" a fréjedet, a nőnek, ha menni akar, úgyis menni fog. Ne szállj érte harcba. Egyébként a házasságmentéshez két ember kell, Te egyedül kevés vagy.
2010. ápr. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/72 anonim ***** válasza:
68%
Most őszintén?Mit gondolsz miért csalhatott meg?Működött a szex?Tudtatok beszélni?Közös porgramok?Szeretet?Mi lehett az oka?
2010. ápr. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/72 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki szeret, nem csal meg. Elég szomorú, hogy babát terveztek és a férjed ezt műveli... Dönts hamar, mert nem biztos, hogy jó a gyereknek, ha apa nélkül nő fel (vagy éppen egy ilyen házasságban). Mondjuk személy szerint én látszólag higgadtan közölném vele, hogy viszlát...
2010. ápr. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/72 anonim ***** válasza:
88%
tudsz hova menni?
2010. ápr. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!