Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Undorodom a férjemtől-helyre...

Undorodom a férjemtől-helyre lehet még hozni a dolgokat?

Figyelt kérdés

Jó páros vagyunk,3 éve házasok,6 éve együtt.Minden rendben volt egészen a múlt hétig.Szeretője van.Ez biztos.Kiderült,hogy 2 kártyás telefonja van.A másik számról csak 1 irányba indított hívást,mindig olyan időpontban ,amikor én dolgoztam.Erről a számról én nem tudtam.A másik számot felhívtam egy utcai fülkéből,egy nő volt az,fiatal a hangja.A tudakozóból a címét is megtudtam és kész őrültség,de elmentem a házához a barátnőmmel(butaság szabadságot kivenni ezért,de tudnom kellett...)Ki jelent meg?Az én férjem.A másik nővel ölelkeztek,megfogta a fenekét is.Utána bementek a házba.Egy világ omlott össze bennem.Nem bírom elviselni,hogy hozzám érjen azután a r... után.Hogy képes a szemembe hazudni? Ráadásul ugyanolyan kedvesen viselkedik velem,mint előtte.Mióta tarthat ez?Hogy nem vettem észre?

Nem tudom mit csináljak.Mentsem meg a házasságom?Ahhoz valahogy túl kellene lépnem a dolgon és megint kívánnom testileg is,h ne ahhoz a k...hoz járjon.Megalázó!

Vagy mondjam el neki? Azzal sem segítek magamon,ha eltávolodik.

Hogy legyek most okos?Szeretnék megint buta feleség lenni és nem tudni a férjem ügyeiről.Sokat sírok, teljesen a padlón vagyok.Egy barátnőm tudja, a többiek nem ,a családom sem.Nem akarom,hogy mások sajnáljanak.


2010. ápr. 22. 13:30
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
70%

ezt nem tudod megmenteni sajnos, úgyis megtenné később megint(99%)

ő nem dolgozik?

2010. ápr. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 anonim ***** válasza:
73%
És hogy derült ki hogy 2 kártyás a telója ? Mikor talizott a szeretővel? Munkaidő alatt?
2010. ápr. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 anonim ***** válasza:
100%
Ezt sajnos rajtad kívül senki nem döntheti el,hogy hogyan tovább.Neked kell végiggondolni,hogy meg tudsz és meg akarsz-e neki bocsátani és szereted-e még annyira,hogy újrakezdjetek mindent.A másik eshetőségre is fel kell készülnöd,hogy ő vajon veled képzeli-e el a jövőt vagy csak nincs mersze válni,de a másik nőbe szerelmes már.Én biztos,hogy megbeszélném vele a dolgokat,ez a szinjáték senkinek sem jó.De gondold végig magadban,hogy részedről hogyan legyen tovább.
2010. ápr. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 anonim ***** válasza:
60%
De csak lehetett valami komoly oka annak, hogy félrelépett, nem? Az is nagy kérdés, hogy mióta tart. Mert ha ez csak egyszeri alkalom az is más, ha hónapok óta tart, az is más /utóbbi esetben én képtelen lennék megbocsájtani, hisz ott már biztos, hogy érzelmek is vannak/. A szexuális életetek rendben volt/van?
2010. ápr. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon sajnállak,de azthiszem két lehetőség van...szembesítés,vagy megpróbálod visszahódítani a r...-től.Bár,ahogy írtad...nem látom a 2.-nak az esélyét.Gyerek van?
2010. ápr. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 A kérdező kommentje:
2kártyás onnan derült ki,hogy egy rokonunk hívta a névnapján.Ő tusolni ment és kiabáltam h ez a rokon hívja .Ő kiszólt,hogy nyugodtan vegyem fel és találjak ki valamit,hogy ő miért nem beszélhet.Mire felvettem volna, lerakta az illető.Rámentem a hívás információkhoz és ott másmilyen volt mint pl az enyém....
2010. ápr. 22. 13:39
 7/72 anonim ***** válasza:
76%

A csaj vajjon tud rólad? Lehet h a férjed beadta neki, hogy független...

Én lehet elmennék bemutatkozni neki, hogy hello a pasid felesége vagyok...

Ezt szerintem már nehéz lenne helyrehozni, szerintem állj a férjed elé, mondd el, hogy mindent tudsz és hogy egy órája van, hogy összeszedje a cuccait és eltűnjön. Pár nap múlva valszeg ott fog kaparni az ajtódban. Mindenképp nagy balhét csinálj belőle, ha vissza akarod engedni azért, hogy megjegyezze, hogy nem marad következmények nélkül, ha nem akkor meg azért.

2010. ápr. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/72 A kérdező kommentje:
De ő is dolgozik, ez kb az ebédszünet idejében volt.Az ő munkahelyén kicsit lazábban kezelik a dolgokat (pl elméletileg 8kor kezdenek,de nincs baj akkor sem ha 9re ér be)
2010. ápr. 22. 13:42
 9/72 anonim ***** válasza:
88%
Az utolsónak igaza van, azt tedd!
2010. ápr. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 anonim ***** válasza:
93%

Én csak azt tudom tanácsolni, hogy akkor bocsáss meg neki csak, ha le is tudod magadban zárni a dolgot.

Én is így jártam, megbocsátottam, 3 éve, és azóta sem tudok teljesen megbízni a páromban. Ha olyan szituációba kerülünk, hogy féltékeny legetek, egyből a legrosszabbra gondolok, hiába mondja, hogy többé nem tenné meg.Egyszerűen nem tudom magam túltenni rajta.

2010. ápr. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!