Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Undorodom a férjemtől-helyre...

Undorodom a férjemtől-helyre lehet még hozni a dolgokat?

Figyelt kérdés

Jó páros vagyunk,3 éve házasok,6 éve együtt.Minden rendben volt egészen a múlt hétig.Szeretője van.Ez biztos.Kiderült,hogy 2 kártyás telefonja van.A másik számról csak 1 irányba indított hívást,mindig olyan időpontban ,amikor én dolgoztam.Erről a számról én nem tudtam.A másik számot felhívtam egy utcai fülkéből,egy nő volt az,fiatal a hangja.A tudakozóból a címét is megtudtam és kész őrültség,de elmentem a házához a barátnőmmel(butaság szabadságot kivenni ezért,de tudnom kellett...)Ki jelent meg?Az én férjem.A másik nővel ölelkeztek,megfogta a fenekét is.Utána bementek a házba.Egy világ omlott össze bennem.Nem bírom elviselni,hogy hozzám érjen azután a r... után.Hogy képes a szemembe hazudni? Ráadásul ugyanolyan kedvesen viselkedik velem,mint előtte.Mióta tarthat ez?Hogy nem vettem észre?

Nem tudom mit csináljak.Mentsem meg a házasságom?Ahhoz valahogy túl kellene lépnem a dolgon és megint kívánnom testileg is,h ne ahhoz a k...hoz járjon.Megalázó!

Vagy mondjam el neki? Azzal sem segítek magamon,ha eltávolodik.

Hogy legyek most okos?Szeretnék megint buta feleség lenni és nem tudni a férjem ügyeiről.Sokat sírok, teljesen a padlón vagyok.Egy barátnőm tudja, a többiek nem ,a családom sem.Nem akarom,hogy mások sajnáljanak.


2010. ápr. 22. 13:30
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/72 anonim ***** válasza:
90%

előtted az élet

én elmennék szó nélkül holnap, írnék egy ilyen smst:

"elutaztam, mert gondolom át kell gondolnod egy-két dolgot kettőnkkel kapcsolatban, jövőhét pénteken találkozzunk majd."

és kikapcsolnám a telefont, hogy ne érjen el

2010. ápr. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/72 anonim ***** válasza:
100%

Én egy az egyben otthagynám. És irtóra örülnék neki, hogy még nincs gyerekem ettől az undorító embertől.


Tudom, hogy nehéz, tudom, hogy fájdalmas, de hidd el: pár év múlva, mikor a sokadik megcsalási ügye derülne ki, és már gyerek is lenne, még nehezebb és még fájdalmasabb lenne.


Hogy mit csinálnék? Fognám az ő cuccait, és elvinnéém a barátnőhöz. Miért én költözzek, amikor nem én vagyok a bűnös? Neki még lenne is hová mennie...

2010. ápr. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/72 anonim válasza:
53%

Nem akarod, hogy mások sajnáljanak? Akkor miért írtad ki ide?

Egyébként sztem beszéld meg vele a dolgaitokat, és azt, hogy miért fordult máshoz melletted. Ha mindketten igazán akarjátok helyrehozható a dolog, de ha ő vagy te nem bíztok a kapcsolat további jövőjében, akkor lépj tovább, ne szenvedj miatta évekig. 20/F

2010. ápr. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/72 anonim válasza:
100%
Sziasztok!!Én tuti kivágnám,nem hiszek az újra kezdésben ilyen dolog után.Ez nem csak egy kisiklás hanem elég komoly.Én nem tudnám ennyi ideig lenyelni.Szerintem 1 kapcsolatba a bizalom a lényeg,de ezek után sose lenne annyi bizalmad hogy boldog légy.Fiatal vagy!Könnyű mondani de jobb lesz nélküle szerintem!Jó nagy tetü a férjed!!!Sok sikert,kitartást!!!!
2010. ápr. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/72 anonim ***** válasza:
Majd írd le hogy öntöttél, és mit szólt a férjed. Sajnos mindenképp ki kell derülnie hogy tudod, mert Téged fog felemészteni a dolog ami neki kóbor élvezet. Hogy meg tudjátok-e beszélni, rajtatok múlik. Én egyszer megbocsájtottam, és a rossz példa vagyok, mert az akkori párom még durvábban csinálta tovább, mikor már azt hitte nem gondolok rá. De bízni már soha nem tudtam. Azóta férjem van, gyerekem, és boldog vagyok. És már tudom, többé nem bocsájtanék meg. De biztos vannak jó példák is.
2010. ápr. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/72 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg semmiképp ne válallj gyermeket egy ilyen tetűnek, és ne ess abba a hibába, hogy majd egy gyermek megold minden bajt.
2010. ápr. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/72 anonim ***** válasza:

Én ezt tenném !!!!!!!!:

"elutaztam, mert gondolom át kell gondolnod egy-két dolgot kettőnkkel kapcsolatban, jövőhét pénteken találkozzunk majd."

és kikapcsolnám a telefont, hogy ne érjen el


Mivel lehet h szeret téged, nem tudhatod, hogy csak hirtelen fellángolásról van-e szó.Lehet ha tudatosul benne h "elakarod hagyni" akkor ......nem tudom.Szerintem próbáld ki... Nem tűnik "rossz" embernek a "házasságotokba"..

2010. ápr. 23. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/72 anonim ***** válasza:
100%

Jújj de durva szinte nekem fájt ahogy olvastam :(

nagyon rossz lehet. Figyelj, szerintem( bár nem tudom milyen kapcsolatban vagytok, van e gyerek, nagy vagyon)vagy csinálod a "dolgodat" te is mellette, vagy egyszerüen elválsz. Sajnos a férjed nem hüséges típus ezek szerint.... :( akkor hagyd el. Azt hogy a csaj meg tudja, vagy nem tudja, nem számít, sztem akkor is belemenne a kapcsba ha tudja, h van felesége. Nem ez a lényeg. A FÉRJED. Megbocsátani nem fogsz tudni úgysem, ő meg folytatja majd tovább. Kutyából nem lesz szalonna.

2010. ápr. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/72 A kérdező kommentje:

megmondtam neki.nem tudom mi történt,elkezdtem mondani szépen a dolgokat és később azt vettem észre,hogy ordibálok(sosem szoktam) .a férjem nagyon meglepődött,először tagadta.próbálta kimagyarázni a telefont."üzleti telefon" és az egyik ügyfél.... HAZUDOTT a szemembe!!!!sőt, még nekem mondta,hogy nem ismer rám,hogy ennyire betegesen féltékeny lettem.mondtam neki,hogy láttam őket és kár tagadnia,elég mély üzleti kapcsolat lehet.erre nem tudott mit kitalálni,csak 'sajnálom' 'téged szeretlek',stb arra sem tudott választ adni,hogy miért kellett a másik nő.a nő a volt osztálytársa,az osztálytalálkozóján látták egymást megint(3hónapja).állítólag ivott és hazakísérte ,megtörtént a dolog.utána a nő 'zsarolta',hogy elmondja nekem ha nem találkozik vele újra és újra.kiborultam, hogy gondolta hogy egy megcsalást sem nagyon viselnék el,de egy viszonyt igen?! ha annyira szabadulni akart tőle,akkor minek vett 2kártyás mobilt,telefonszámot?

mondtam,hogy mehet ahová akar.egy jó darabig nem vagyok képes látni, ne is keressen.eljöttem a barátnőmhöz,azóta sms-ket küldözget,hogy bocsássak meg, már elintézte a dolgot a nővel,stb.

kicsit jobb,megkönnyebbültem,de hiányzik.megszoktam,hogy mi mindig együtt vagyunk, nagyon nehéz.

2010. ápr. 23. 12:30
 60/72 anonim ***** válasza:
73%

Egy igazi szemétláda (már elnézést)

Zsarolta? Szegényke, majd mindjárt meg is sajnálom. Igazad van, még egy megcsalást is fájdalmas elviselni, nem még egy sorozatosat. El hiszem, hogy nagyon rosszul esik, de ha nem akarta volna, vagy csak tényleg akkor az egyszer "botlott" volna meg, nem tudta volna utána tovább zsarolni a nő! Nem szeret téged ez kiderült egyértelműen.

2010. ápr. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!