Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Undorodom a férjemtől-helyre...

Undorodom a férjemtől-helyre lehet még hozni a dolgokat?

Figyelt kérdés

Jó páros vagyunk,3 éve házasok,6 éve együtt.Minden rendben volt egészen a múlt hétig.Szeretője van.Ez biztos.Kiderült,hogy 2 kártyás telefonja van.A másik számról csak 1 irányba indított hívást,mindig olyan időpontban ,amikor én dolgoztam.Erről a számról én nem tudtam.A másik számot felhívtam egy utcai fülkéből,egy nő volt az,fiatal a hangja.A tudakozóból a címét is megtudtam és kész őrültség,de elmentem a házához a barátnőmmel(butaság szabadságot kivenni ezért,de tudnom kellett...)Ki jelent meg?Az én férjem.A másik nővel ölelkeztek,megfogta a fenekét is.Utána bementek a házba.Egy világ omlott össze bennem.Nem bírom elviselni,hogy hozzám érjen azután a r... után.Hogy képes a szemembe hazudni? Ráadásul ugyanolyan kedvesen viselkedik velem,mint előtte.Mióta tarthat ez?Hogy nem vettem észre?

Nem tudom mit csináljak.Mentsem meg a házasságom?Ahhoz valahogy túl kellene lépnem a dolgon és megint kívánnom testileg is,h ne ahhoz a k...hoz járjon.Megalázó!

Vagy mondjam el neki? Azzal sem segítek magamon,ha eltávolodik.

Hogy legyek most okos?Szeretnék megint buta feleség lenni és nem tudni a férjem ügyeiről.Sokat sírok, teljesen a padlón vagyok.Egy barátnőm tudja, a többiek nem ,a családom sem.Nem akarom,hogy mások sajnáljanak.


2010. ápr. 22. 13:30
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/72 anonim ***** válasza:
100%
14:12 jól csináltad! :)
2010. ápr. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/72 anonim ***** válasza:
100%

14.18

legalább a kérdező hozzászólásait olvasd már el

2010. ápr. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/72 anonim ***** válasza:
87%

Szia!

Én voltam sajnos egyszer szerető! Fél éven keresztül nem tudtam hogy a párom nős! Szóval lehet hogy ő sem tud rólad! Egy percig sem biztos h a haverokkal töltött vasárnapot nem a nőnél tölti és a barátainak sem mutatta be! Nálam meg voltak ezek a dolgok ezért nem gyanakodtam! Tudom rossz lehet neked de a nőt sem kell egyből lehordani! Én úgy tudtam meg hogy a párom felesége eljött hozzám bemutatkozott elmondta mi a helyzet! Engem ugyan ugy érintett ez mint őt kb! Szerintem először beszélj a nővel lehet olyan dolgokat tudsz meg amire nem is számtitasz! vagy mindketten be vagytok csapva vagy pedig elmondja a nő miket mondott rólad a férjed! Szerintem ha még nincs gyerek semmi értelme a továbbiaknak ne erre a férfira alapozd a jövőt! Sajnálom:(

2010. ápr. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/72 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Hát nem tudom, ki lehet-e dumálni egy ilyen helyzetet. Ha valakiben a bizalom elveszik, ahhoz a másiknak nagyon sokat kellene "kotornia", hogy visszaszerezze.

Gondolom, most az eszed meg a szíved vitatkozik egymással. Lehet, hogy sokan nem értenek velem egyet, de ilyen helyzetben inkább az eszedre kell hagyatkoznod.

És a legrosszabb az,hogy amíg ő biztonságban és jól érzi magát, addig te szenvedsz, és kétségek közt vergődsz.

Felnőtt ember, tudja hogy mibe vágott a másik csajjal, ha futó kapcsolat, ha tartós.

Persze jobb a boldog tudatlanság, de mindenkinek van önbecsülése és lelke, és nem érdemled meg, hogy így bánjon veled. Pláne, ha gyereket terveztetek.

Ha meg akarod menteni csak akkor tedd, ha elég erősnek érzed magad ahhoz, hogy később megbízz benne, és higyj neki, és az első veszekedés alkalmával nem hánytorgatod majd fel.


Üdv!

2010. ápr. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/72 anonim ***** válasza:
100%

Úgy gondolom egy ilyen félrelépést képtelenség megbocsátani, mert mindig nyom marad. Legalább is az én véleményem. Egy olyan embert, aki 1x is ilyen csúnyán átvert, én gondolkozás nélkül elhagynám. Főleg hogy még gyerek sincs.

Szerintem kezdj új életet, ne hagyd magad megalázni, mert most azt teszi Veled. Egy ilyen férfinél mindenképp jobbat érdemelsz.

Mellesleg annak aki ízt írta, hogy nincs jogod leribancozni a nőt: már miért ne lenne?

Ha tud rólad, akkor mindenképp egy ribanc. Nem csak a férfi a lator, a nő is egy nagy K.... ha ilyesmibe belemegy. Én személy szerint undorodom az ilyenektől.


A helyedben én új életet kezdenék, még ha nehéz is.. Egy ilyen férfiért ne add fel önmagad és a lehetőséget, hogy valakinek csak Te kellesz.


De ez csak tanács.


Minden jót és sok erőt Neked!!

2010. ápr. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/72 anonim ***** válasza:
70%

Tulajdonképpen több lehetőséged is van. A hagyományos megoldás kétségbe esni, mindent kitálalni, szétmenni, elválni, pereskedni, tönkre tenni egymás (és ha van, a gyerek) életét.


Én először a nőt venném elő, de emberi módon, viszont okosan. Mindegy, hogy a csaj tud-e rólad, vagy nem, a lényeget tárgyilagosan, erős jellemmel elmondanám neki. Akár tud, akár nem tud rólad, innentől változni fog a férjeddel szemben, mégpedig lehet elég drasztikusan (konkrétan elmondja neki, hogy a felesége mindenről tud). Aztán a férjeden a sor, mit mond neked minderről.


Ha viszont figyelembe veszed, hogy általában egy kapcsolatban a két fél nem azért szereti egymást, mert a másik azt várja el, hanem mert ő így érez, akkor a másik oldalról kell közelítened. Át kell értékelned, mi volt az utóbbi hónapokban veletek, mik voltak a hiányosságok, miben tudnál változtatni, hogy visszaszerezd a férjed. Ne azért menjen vissza hozzád, mert te azt akarod, vagy mert lelkiismeret furdalása van, hanem azért, hogy ő akarjon újra, ő utálja meg magát és a szeretőjét, meg amit "ellened" csinált.

Tudom, hogy ez az alternatíva némi "igazságtalan" munkával/változtatással jár számodra, de tekinthető hosszabb távú befektetésnek, ha érted, mire gondolok. Feltéve persze, hogy szereted a férjed, és akarod még őt ezekután is.

2010. ápr. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/72 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdekelnek a részletek, és a többi választ sem olvastam el. (Ezért elnézést, ha már valaki más mondta.)


Fordulj szakemberhez! Mediátorhoz, pszichológushoz, családterapeutához. Az nagyon jó jel, hogy egyáltalán még gondolkodsz megoldásban, és nem akarod, hogy mások sajnáljanak. Ebből nekem az jön át, hogy akarod a megoldást. Ez alapján sikerülhet.

2010. ápr. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/72 anonim ***** válasza:
49%
Lehet hogy fellázadtok ellenem amit írok,de!!!Én a páromban bízok,de a kisördög azért ott van.Ezért javarészt mindig tudjuk a másikról merre járkál.Munkaidő után mindketten hazamegyünk,tudjuk a másikról mikor végez,mennyi idő kb az út.Párom focizik.Nagyon ritkán,de akkor is tudom mennyi meccset játszanak és mennyi idő mire hazaér.Itt nincs olyan nálunk h kimaradozik...Mióta velem van 2és fél éve,azóta nem haverozik,nem kocsmázik.Azt az időt inkább velem tölti.De megmondom öszintén én sem nézném jó szemmel ha hétvégén elmenne akárhova.Ide is tudnak jönni a haverjai főleg most h jön a nyár.Szalonnasütés,grillezés miegyebek...Itt is tudnak iszogatni...stb.Ő ezt elfogadta hogy ilyen 2korlátozó"vagyok hiszem jól viseli :) és még itt van,sőt el is jegyzett.Nekünk ez így bejött.Nem azt mondom h így tuti nem csal meg de kisebb az esély rá.
2010. ápr. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/72 anonim ***** válasza:
88%
kedves utolsó Úristen hát nem tudom nő vagyok de nem birnám elviselni ha a férjem örizni kellen mint egy gyereket! Ne azért csaljon már meg mert folyton ott vagyok vele! Nem igazán bizhatsz a párodban ha csak igy vagy nyugodt! Én a férjem akár egy hónapra is elengedném bárhová mert bizom benne! sőt vannak külön programjaink mert szerintem attól hogy egy pár vagyunk még két külön ember!
2010. ápr. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/72 anonim ***** válasza:
100%
Mint írtam nekünk ez bejött...ő is így gondolja,ahova csak tehetjük mindig együtt megyünk...
2010. ápr. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!