Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Undorodom a férjemtől-helyre...

Undorodom a férjemtől-helyre lehet még hozni a dolgokat?

Figyelt kérdés

Jó páros vagyunk,3 éve házasok,6 éve együtt.Minden rendben volt egészen a múlt hétig.Szeretője van.Ez biztos.Kiderült,hogy 2 kártyás telefonja van.A másik számról csak 1 irányba indított hívást,mindig olyan időpontban ,amikor én dolgoztam.Erről a számról én nem tudtam.A másik számot felhívtam egy utcai fülkéből,egy nő volt az,fiatal a hangja.A tudakozóból a címét is megtudtam és kész őrültség,de elmentem a házához a barátnőmmel(butaság szabadságot kivenni ezért,de tudnom kellett...)Ki jelent meg?Az én férjem.A másik nővel ölelkeztek,megfogta a fenekét is.Utána bementek a házba.Egy világ omlott össze bennem.Nem bírom elviselni,hogy hozzám érjen azután a r... után.Hogy képes a szemembe hazudni? Ráadásul ugyanolyan kedvesen viselkedik velem,mint előtte.Mióta tarthat ez?Hogy nem vettem észre?

Nem tudom mit csináljak.Mentsem meg a házasságom?Ahhoz valahogy túl kellene lépnem a dolgon és megint kívánnom testileg is,h ne ahhoz a k...hoz járjon.Megalázó!

Vagy mondjam el neki? Azzal sem segítek magamon,ha eltávolodik.

Hogy legyek most okos?Szeretnék megint buta feleség lenni és nem tudni a férjem ügyeiről.Sokat sírok, teljesen a padlón vagyok.Egy barátnőm tudja, a többiek nem ,a családom sem.Nem akarom,hogy mások sajnáljanak.


2010. ápr. 22. 13:30
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/72 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 14.38-as!


Mi is mindig együtt megyünk a párommal bulizni, szórakozni, barátokkal találkozni. És ezt mi így szeretjük. Nem azért mert félünk a megcsalástól, hanem azért mert egymás társaságában érezzük igazán jól magunkat.

Úgyhogy én megértelek :)

2010. ápr. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/72 anonim ***** válasza:
100%
Örülj annak, hogy kiderült a férjedről, hogy egy szar alak, mielőtt még gyereketek lenne, így viszonylag komplikációmentesen el tudsz jönni és elválni tőle, majd újrakezdeni az életedet egy normális emberrel. Nincs értelme megbocsátani, mert ha egyszer megtette, valószínűleg újra megtenné, csak sokkal óvatosabb lenne. De ha nem is tenné meg, te már _soha_ nem tudnál megbízni benne többé. Amint bármilyen gyanús dolgot csinálna, egyből az járna az eszedben, hogy lehet, hogy megint megcsal. Szóval szerintem boríts mindent és hagyd ott. Fájni fog rohadtul, de nem fogod megbánni, hogy elhagytad. Nem érdemel meg téged.
2010. ápr. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/72 anonim ***** válasza:
100%
én biztosan elválnék. Nem érdemel meg téged. Csak azt nem értem, hogy akkor miért akart gyereket? Mert ebből az derül ki, hogy ez nemcsak futókaland, az egész életet így tervezte veled, meg mással is. Te neveled otthon a gyereket, főzöd a vacsit, és várod, hogy jöjjön haza az aktuális szeretőjétől... na én ebből nem kérnék, köszönöm.
2010. ápr. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/72 anonim ***** válasza:
91%

jaja

te főzőcskézel, ő meg a fa@át veri...

2010. ápr. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/72 anonim ***** válasza:
84%
mekkora állatok vagyunk mi emberek
2010. ápr. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/72 anonim válasza:
100%

Sajnos én is tapasztaltam dolgokat "háromszögekről". Az a véleményem, hogy 10-20 év után, ha megszűnik a szenvedély és stb. inkább megbocsátható a dolog, ha tényleg csak egy röpke fellángolásra és izgalomra vágyott a másik(1*!). De nem értem manapság annyi az 1 éves házasság és 1-2 év után megcsalások sorozat. Azért ennyi idő alatt egy igazi kapcsolatban még nem kéne múlnia a dolgoknak. Az ilyen embereknek nem szabadna kapcsolatban lenni.

Valamint "mi nők" (mint pl. én is sajnos) sokszor megelégszünk kevéssel és hagyjuk, hogy olyan dolgokat tegyenek velünk,amitől mi ezerszer többet érdemlünk. A feleségek akik elnézik éveken át, hogy a férjük másokat d*g és nem is biztos szerelemből, hanem csak kényelemből. És persze ezzel a mai világban hatalmas kényelmet teremtünk a férfiaknak ezekkel az engedékenységünkkel.

Nem értem én se miért vannak így a dolgok, de egyre jobban ábrándulok ki az egész életből. Ott tartok lassan, hogy én férjet se akarok. Gyerekre nagyon vágyom de kinek merjen így szülni az ember?

2010. ápr. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/72 A kérdező kommentje:

Talán igazatok van.Barátnőmmel is beszéltem,megengedi,hogy nála lakjak egy darabig.Nem lennék képes a közös lakásban maradni,minden rá emlékeztetne.Összeszedem a lényeges dolgaimat.Barátnőm szerint el kellene mennem a férjem elé a munkába és berakni a csomagtartóba a cuccaimat.Beültetni a kocsiba a férjemet,elkérni tőle a telefont azzal a szöveggel,hogy az enyém lemerült,fontos smst kell elintéznem.Írni a csajnak,hogy 15 percen belül ott vagyok,várjon meg a ház előtt.És szépen odavinni a férjemet.

Talán nem rossz megoldás, de az utcán nem lehet ilyeneket megbeszélni.Nem akarok a másik nővel beszélni,nem lennék képes rá-tudom,hogy kellene...

2010. ápr. 22. 15:30
 48/72 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem akarnám helyrehozni. Undorító alak, na akarj tőle gyereket. Hány éves vagy?
2010. ápr. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/72 anonim ***** válasza:
100%
ne*
2010. ápr. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/72 A kérdező kommentje:
28
2010. ápr. 22. 15:36
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!