Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Egy 'rokon-gyerek'...

Mit tegyek? Egy 'rokon-gyerek' (7éves) betörte a tabletem kijelzőjét.

Figyelt kérdés

Marha kellemetlen, de a gyerek rá van katranva a tabletemre (neki is van, ugyan az a játék van nekem is rajra, mint neki), meg a telefonomra (neki is van). Kérdezés nélkül mind a kettőt elveszi, ha látja, nyomkodja, játszik rajta, mászkál vele. Ha szólok, én vagyok a rossz...


Ma délután sikeresen beejtette a két, összetolt ágy közé, és becsúszott a falhoz (arra volt esze, hogy egyből kirohanjon a szobából). Betört a kijelző. Oké, hogy 'nem nagy érték' (30.000 Ft), de nekem fontos... Csomó egyetemi dokumentum van rajta...


Nem mondhatom, hogy vegyenek helyette egy másikat, viszont nem hinném, hogy az árát ki tudnám szorítani...



2016. jún. 13. 19:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/85 anonim ***** válasza:
99%
Már pedig igenis mondhatod hogy vegyenek újat vagy fizessék ki a javítást!!
2016. jún. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/85 anonim ***** válasza:
91%

Ebben az esetben okosnak kell lenni. Baromi egyszerű, amikor jön akkor elrakod a tabletet/telefont és kész.

Kijelző betörésétől függetlenül a dokumentumokat letudod szedni róla nagy eséllyel, és egy javítás is lehet olcsón megúszható, bár ilyen érték kategóriában a szerelés már "megtoldom egy picit és veszek egy újat" kategória.

2016. jún. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/85 anonim ***** válasza:
99%
Lol...ilyen nincs. Fogod magad, mesz a szuleihez es megmutatod, h mit csinalt a csemetejuk!!! Fizessek ki! Birom az ilyen kolykoket, akikre minden csak ugy ra van hagyva! Legkozelebb majd a telod kerul sorra, de akkor se szolj, ha most sem vagy kepes ra!!
2016. jún. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/85 anonim ***** válasza:
97%
Én kifizettetném velük aztán soha többet nem engedném őket be magamhoz, legyen akármilyen rokon.
2016. jún. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/85 anonim ***** válasza:
98%
Beszélj a szüleivel.
2016. jún. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/85 anonim ***** válasza:
95%
Mert ha így, elintézetlenül marad, majd a következő t-edet is ő fogja összetörni.
2016. jún. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/85 A kérdező kommentje:

A gyerek halálosan meg volt szeppemnve, mikor a szülei jöttek érte... Mondtam, hogy ez van. Csak annyit mondott az anyja 'jaaj, biztos nem haragszik XY!' (xy = nevem)


Valóban nem, aha.......

2016. jún. 13. 19:39
 8/85 anonim ***** válasza:
85%
A betört kijelzotol meg működhet a tablet, minimum annyira, hogy le tudd tölteni a dokumentumaidat. Ha nem, akkor a szervizben megcsinaljak. A költségét az új árával együtt a gyerek szüleinek kellene kifizetniuk. Mondjuk azt nem árt tudni, hogy egy 7 éves hivatalosan nem vonható felelősségre, a rá felügyelő felnőtt dolga lenne - jelen esetben neked kellett volna a saját dolgaira ügyelni és nem oda adni neki.
2016. jún. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/85 anonim ***** válasza:
8%
Ha két összetolt ágy közé esett mégis hogy eshetett a falhoz? Szerintem találj ki valami hihetőbbet mert ezt gyerek szülei se fogják beopni.
2016. jún. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/85 A kérdező kommentje:
Párommal vetettem ki, kedves hitetlenkedő, ő tolta szét az ágyakat.
2016. jún. 13. 19:42
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!