Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szeretem az unokámat,...

Nem szeretem az unokámat, pedig még két éves sincs. Mi lehet az oka? Tovább lenn.

Figyelt kérdés
Nincs vele semmi különös,teljesen átlagos. Na jó,lány,én nem szerettem volna lányt,meg csúnya is szegény, meg állandóan hisztizik. Nem járok hozzájuk,de ők sajnos eljönnek néha,pedig már mondtam,hogy felejtsenek el. Nem is beszélek róla soha senkinek,csak kevesen tudják,hogy van. (Ők se tőlem) Sajnos nem tudok elköltözni, nincs hozzá anyagi fedezetem,ha az ország másik részén laknék,talán megoldódna a probléma. Probálom szeretni,de még 5 percig sem tudom elviselni,ha hozzányúl valamihez,elveszem tőle, alog várom,hogy menjenek innen. Lehetőleg nem vagyok itthon,ha jönnek,de néha sajnos kénytelen vagyok. Most taln sikerült végleg elzavarnom őket,megmondtam az anyjának,csak akkor jöhetnek ide,ha én nem vagyok itthon. Azt mondta,ilyen ember nincs több,aki nem szereti az unokáját. Biztos nincs. De miért pont én vagyok az az egyetlen,aki nem szeretem? Van erre valami gyógymód?
2010. ápr. 4. 20:38
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
64%
Nem való neki család? Érdekes módon amikor valaki ide ír hogy neki nem kell gyerek akkor bezzeg mindenki neki esik, hogy mit képzel, gyerek nélkül nem lehet élni, ez a nő dolga, ha nem teszi selejtes beteg ember stb! Hát látjátok ez lesz belőle, akkor most ez sem tetszik? Megtette amit elvártak tőle! Lehet hogy ő is pont azért szült mert szinte kényszeríti rá a társadalom! Találjátok már ki mit akartok... Azt is utáljátok aki nem akar gyereket, meg az is aki mégis megszülte? Hát pedig ő figyelmezetett a következményekre de akkor meg jön a szajkózás, hogy ó ugyan amint ránézel örökre szeretni fogod, mewg anyai ösztön... -.-" Na persze és akkor most szenvedhet 3 ember emiatt. Meg még ki tudja hány tette meg külső hatásokra...
2010. ápr. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem ennek a vénpics@'nak a lánya a h.lye, hogy szóba áll az anyjával. "Nem járok hozzájuk,de ők sajnos eljönnek néha,pedig már mondtam,hogy felejtsenek el." -> legalább lenne annyi eszük, hogy rád se nézzenek egy pillanatra se!!!


"Most talán sikerült végleg elzavarnom őket,megmondtam az anyjának,csak akkor jöhetnek ide,ha én nem vagyok itthon." -> apám ha ezek után is meglátogat a lányod, akkor neki kell pszichológust keresni!


Aki azt mondja, hogy tök normális, hogy a lánya kislányát nem szereti, hát csak gratulálni tudok!

Tényleg anyókám veled nincs semmi baj, az a kis csúnya hisztis kölyök az oka, hogy világra jött és, hogy úgy kell hívnia "mama". Nyugi egyszer ő is felnő és remélem kéz a kézben az anyjával majd meglátogatnak és egy jó nagyot csuláznak rád. Én is segítenék nekik! :D


Sajnos nem tudsz elköltözni? Esküszöm pénzt utalok a számládra csak hagyd már békén a lányodat és az unokádat léééééééééééééééci!! XD


Írhatod a számlaszámod :D

2010. ápr. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 A kérdező kommentje:
Bocsánat,hogy csak most írok, de nem voltam gépközelben mostanában. Teljesen igazatok van, hogy elítéltek,valószínűleg néhány száz évvel ezelőtt megköveztetek volna. Akkor is igazatok lett volna. Szóval most engedtek haza átmenetileg a kórházból, súlyos depressziót állapítottak meg, még nem tudom, lesz-e eredménye a kezelésnek. Egyelőre tart. A lányom, illetve a családom segítségével jutottam el az orvosi segítségig. Én is azt kérdeztem tőle, miért teszi ezt velem, miért segít, mikor én ilyen gonosz vagyok velük. De ő azt mondta, ő nem erre a pár évre tud gondolni, mióta ilyen vagyok, hanem azokra az időkre, amikor mindig mindenben mellette álltam, mikor ott ültem hetekig a kórházban az ágya mellett, mikor beteg volt, mikor még mindenkinek csak segítettem... oly rég volt, talán igaz se. Úgy érzem, még mindig szeretnek....most sokat beszélgettünk, bíznak a gyógyulásomban, már én is kezdtem bizakodni, de most jó, hogy elolvastam, amit írtatok, mert ez csak egy buta álom volt, én sose leszek már rendes ember, és nektek van igazatok,akik a földbe (fába? ) tennétek. De azért jó volt egy kicsit hinni az orvosoknak, hinni a gyógyulásban. De már nem akarok meggyógyulni, tényleg nincs helyem az emberek közt. (: Köszönöm nektek, akik nem csak a szörnyeteget láttátok bennem, és tényleg sajnálom a kisunokámat, nagyon sajnálom, hogy ilyen nagyanyja van. Remélem, már nem sokáig kell együttélnie egy ilyen szörnyeteggel, nagyon rossz érzés annak lenni...még akkor is, ha tudom, hogy igazatok van, és hogy ez igaz. Tudom,hogy hihetetlen, de most sírok. Ennyi maradt bennem ,minössze ennyi emberi érzés(:
2010. ápr. 15. 19:12
 44/49 anonim ***** válasza:
100%

Én bízom benne, hogy változni fogsz, és változni fog a véleményed a világról. Egyszerűen boldogtalan vagy, azért érzed úgy, hogy senkit nem szeretsz, és te sem vagy szerethető. Hidd el, nem így van, látod, hogy még téged is meglepett, hogy mennyi szeretet vesz körül.

Még nem késő, hogy a világ legjobb nagyija és anyukája legyél!!

2010. ápr. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
100%

Egy érdekes cikk: "... Történetünk szereplője, akivel tele voltak az amerikai lapok, a skizofréniája mellett, terhesség utáni depresszióban is szenvedett. Ennek ellenére nem csak gyermeket szült, de még haza is engedték a kórházból minden kezelés nélkül. Pedig, az Amerikai Egyesült Államok nem a pszichológiai és pszichiátriai tabuk országa, mint Magyarország.


Ennek a felelőtlen tettnek súlyos következménye lett, hogy az anya, Otty Sanchez megölte 3 hetes kisfiát. És, hogy ne legyen ennyire egyszerű a dolog, megette a gyermek fél agyát és három lábujját. Tette, annyira brutális, hogy az amerikai rendőrség nem is hozta nyilvánosságra a részleteket és a szokásokkal ellentétben, képeket sem tettek közzé.


Természetesen, az anya, önmagával is végezni akart, de öngyilkossági szándéka csupán kísérlet maradt."


Bár ez szülés utáni depresszió, de ez is depresszió... ezért kell magát is kezeltetni, ha maga miatt nem, legalább a környezetéért, mert maga MÉG MENTHETŐ orvosi felügyelet és a gondoskodó lánya mellett. Ne engedje, hogy tovább fajuljon a dolog!

2010. ápr. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
46%

A cikk itt található (csak, hogy ne azt gondolják én találtam ki)


[link]

2010. ápr. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
Persze de ha megkérdezem egy beteg embertől amikor ideír, hogy jaj terhes és közben ilyenolyan depressziós, pánikrohamos stb hogy miért kell szülni, nem felelőtlenség betegen, akkor bezzeg milyen gonosz leszek. :)
2010. ápr. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:

Nem tudom, emlékeztek-e még rám, én vagyok, aki nem szerette az unokáját.

Azóta végigcsináltam a kezeléseket, újra dolgozni kezdtem. A nyáron már egyre többet voltunk együtt, egyszer csak azt vettem észre, hogy egyre többet nevetünk, játszunk, bújik hozzám... A haja megnőtt, gyűrűgöndör, szőke, hatalmas kék szeme és hosszú szempillája van:) mindenkiazt mondja rá, olyan, mint egy kis angyal..

Ha meglát, rohan felém, ja igen, azt elfelejtettem mondani, hogy hetente 3szor én megyek érte a bölcsibe, utána együtt játszunk, mesélek neki, énekelünk. Sokszor vele és a lányommal együtt megyünk vásárolni.... ha nálunk van, alig akar hazamenni, átöleli a nyakamat. A múltkor pedig megkínált a sütijével. Azt hiszem, már nem tudnám elképzelni az életemet nélküle. Ha nem találkozunk egy nap, telefonon beszélgetünk....valami megváltozott bennem, úgy érzem, egyre jobban szeretem. S a lányomat, aki végig mellettem állt. Ennyi jóságot nem érdemeltem tőle. Mostanra jöttem rá, el se tudom képzelni, hogy tudtam eddig eltaszítani őket magamtól.

Köszönöm Nektek is, akik akkor segítettetek, s ráébresztettetek, hogy kell az orvosi segítség, de nekem is akarnom kell. SZERETEM AZ UNOKÁMAT! NAGYON!!

2011. jan. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
Gratulálok, és vigyázz magadra most már nagyon! Meríts erőt belőlük,és hidd el, ha azt mondják, szerintük baj van. szeretetből szólnak, féltenek.Bízz a lányodban!
2011. jan. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!