Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szeretem az unokámat,...

Nem szeretem az unokámat, pedig még két éves sincs. Mi lehet az oka? Tovább lenn.

Figyelt kérdés
Nincs vele semmi különös,teljesen átlagos. Na jó,lány,én nem szerettem volna lányt,meg csúnya is szegény, meg állandóan hisztizik. Nem járok hozzájuk,de ők sajnos eljönnek néha,pedig már mondtam,hogy felejtsenek el. Nem is beszélek róla soha senkinek,csak kevesen tudják,hogy van. (Ők se tőlem) Sajnos nem tudok elköltözni, nincs hozzá anyagi fedezetem,ha az ország másik részén laknék,talán megoldódna a probléma. Probálom szeretni,de még 5 percig sem tudom elviselni,ha hozzányúl valamihez,elveszem tőle, alog várom,hogy menjenek innen. Lehetőleg nem vagyok itthon,ha jönnek,de néha sajnos kénytelen vagyok. Most taln sikerült végleg elzavarnom őket,megmondtam az anyjának,csak akkor jöhetnek ide,ha én nem vagyok itthon. Azt mondta,ilyen ember nincs több,aki nem szereti az unokáját. Biztos nincs. De miért pont én vagyok az az egyetlen,aki nem szeretem? Van erre valami gyógymód?
2010. ápr. 4. 20:38
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
76%
Ugyan màr, nem kötelező minden közeli rokon kisgyereket szeretni. Egyàltalàn nem vagy egyedül, csak Te vagy az egyetlen, aki őszintèn felvàllalja az èrzèseit, mi többiek pedig csendben lapítva gügyögünk, ès titkon irigylünk Tèged... Bàrcsak nekem is lenne bàtorsàgom kitiltani a hàzból a sógornőmet, az ellenszenves kisgyerekèvel együtt...
2010. ápr. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
61%

Ne törődj vele! Nem vagy egyedül, a 62 éves anyukámon uezt látom, hogy nem szereti a lányunokáját!

Nem szerethetünk mindenkit. Én például az egész családomat utálom, kivéve a férjemet és a kislányomat.

Szerintem anyu SEM szereti a lányunokáját, mivel engem sem szeret igazán!!!

Mindig fiút akart helyettem, ezért a fiú testvéremért rajong.

NINCS VELED GOND! Egyszerűen nem szerethetünk mindenkit.

Én pl. egy fiú gyerektől egyenesen rosszul lettem volna, anyu meg lehet, hogy jobban szeretné, ha fiú lenne az unokája.

A barátaimat én választhatom a családomat nem, te is erre gondolj! A barátaim hasonlítanak rám, a családom nem.

2010. ápr. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
36%
NE mondjátok már, hogy nics vele baj. Nem baj, hogy nem szereti a lányát ? Ne röhögtessetek már. Utolsó veled is baj van, ha fiad lenne és nem szeretnéd. Micsináltál volna kukába teszed?? Az anyai szeret benned van, ha nem akkor ott valami nincs rendben !!! Ki az az idióta aki természetesnek veszi hogy áh nem baj, ha nem szereti a lányát. Eszem megáll.
2010. ápr. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
28%
Igaza van az utolsó válaszolónak, én is nagyon meglepődtem azokon a válaszokon, akik természetesnek veszik, hogy egy nagymama nem szereti az unokáját.
2010. ápr. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
35%
Azért mert valaki rokon még nem kötelező szeretni. Szeretni azt szokták az emberek akik nekik szimpatikus. És hiába ártatlan egy kisgyerek akkor is van köztük olyan aki nem szimpatikus...
2010. ápr. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
0%
Nem rokon, hanem lánya. Mondta , hogy a lányát sem szereti. Ez k....ra nem normális. Meg unokája. Na az sem rokon, hanem egyenesági leszármazója, a vére.
2010. ápr. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
0%
Ha egy felnőtt ember nem tud egy ilyen kicsi gyermekre úgy nézni, mint egy ártatlan, védtelen, szeretnivaló lényre, akkor ott baromira a felnőttel van gond, és nem is kicsi.
2010. ápr. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
54%
Itt nem arról van szó hogy a rosszakat nem kedveljük. Ennek ahhoz semmi köze. Az hogy tudja hogy egy ártatlan, szeretnivaló lény egy gyerek, még nem hozza magával hogy szereti is. Vagy mégis mit csináljon? Parancsolja meg magának és ha nem megy akkor akassza fel magát csak mert kicsit más mint ahogy nektek tetszik? Nem tett senkinek semmi rosszat!
2010. ápr. 14. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
0%

De tett - elsősorban SAJÁT MAGÁNAK.

És az ilyen embernek nem való család. Költözzön ki egy odvas fába az erdőbe remetének.

Más meg, aki szeretne gyereket, unokát, annak meg nincs....

Még annyit, hogy a gyerekek okosak, ő sem fog szeretni téged, és ha megöregszel, és leesel a lábadról, kedves kérdező, nem lesz, aki egy tányér levest eléd tegyen. Max. szánalomból....

2010. ápr. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
36%
Azt kell megérteni, hogy maga az érzés nem normális. BEteg a kérdező lelke. Az unokájáról van, szó, meg a lányáról, és nem egy többszörös anya, és sorozatgyilkosról, akit mindenki legszívesebben felakasztana. Mondhattok bármit, pszichológus meg tudja keresni a baj okát és fel tudja oldani. Mert BAJ van vele.
2010. ápr. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!