Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szeretem az unokámat,...

Nem szeretem az unokámat, pedig még két éves sincs. Mi lehet az oka? Tovább lenn.

Figyelt kérdés
Nincs vele semmi különös,teljesen átlagos. Na jó,lány,én nem szerettem volna lányt,meg csúnya is szegény, meg állandóan hisztizik. Nem járok hozzájuk,de ők sajnos eljönnek néha,pedig már mondtam,hogy felejtsenek el. Nem is beszélek róla soha senkinek,csak kevesen tudják,hogy van. (Ők se tőlem) Sajnos nem tudok elköltözni, nincs hozzá anyagi fedezetem,ha az ország másik részén laknék,talán megoldódna a probléma. Probálom szeretni,de még 5 percig sem tudom elviselni,ha hozzányúl valamihez,elveszem tőle, alog várom,hogy menjenek innen. Lehetőleg nem vagyok itthon,ha jönnek,de néha sajnos kénytelen vagyok. Most taln sikerült végleg elzavarnom őket,megmondtam az anyjának,csak akkor jöhetnek ide,ha én nem vagyok itthon. Azt mondta,ilyen ember nincs több,aki nem szereti az unokáját. Biztos nincs. De miért pont én vagyok az az egyetlen,aki nem szeretem? Van erre valami gyógymód?
2010. ápr. 4. 20:38
1 2 3 4 5
 11/49 A kérdező kommentje:
Igen,szégyellem magam, nem is kicsit. Lelkiismeretfurdalásom is van. De akkor sem tudom szeretni, pedig szertném, de nem megy.
2010. ápr. 4. 20:58
 12/49 anonim ***** válasza:
54%
nem menekülnöd kéne, hanem elvonulni egy pszichiáterhez, mert ez nem normális dolog, hogy az ember a saját vérét nem szereti, sőőt. Főleg ha ez zavar is.
2010. ápr. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
45%

Te saját magadat sem szereted.

Milyen ember az, aki egy kicsi gyerekre azt mondja (még akkor is, ha nem az unokája!!), hogy nem szereti??

Defektes vagy lelkileg, kezeltesd magad!

2010. ápr. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
42%

Mi lehet az oka?


valószínűleg az, hogy egy szívtelen boszorkány vagy.. és nagyon remélem, hogy az unokád öreg korodra magadra hagy...


Hogy lehet egy ártatlan picit azért nem szeretni mert csúnya???? hihetetlen.

2010. ápr. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
61%

Engem sem szeretnek a nagyszüleim,soha sem szerettek.Csak nálunk azzal a különbséggel,hogy az unokatesómák a minden,nekik mindent megadnak és megtesznek értük,engem és a testvéremet le se sz@rnak.Csak azt nem tudom,hogy mért,mert soha nem csináltunk semmi rosszat.

Nem tudod milyen érzés az amikor teljesen elutasítanak és azt mondják rólad a nagyszüleid,hogy ti nem vagytok az unokái.Az én nagyszüleim még apuval sem bántak túl jó,mindig a nővérét istenítették és így örök lelki sérülést okoztak neki.

Szegény kislány mit ártott neki?Mi az,hogy csúnya?Elvileg a te véred is folyik az ereiben.Ezzel a saját gyerekedet is eltaszítod magadtól,és majd ő sem fog téged szeretni.Nem akarod látni az unokádat hogy nő fel?Nem érdekel a gyereked és az ő családja? Ha így folytatod egyedül fogsz maradni és akkor már örülnél annak ha az a szegény kislány legalább rád nézne.

2010. ápr. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
35%
Szegény kislány mit ártott neki,helyett neked!
2010. ápr. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
100%
Az érzelmeiről nem tehet az ember.
2010. ápr. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
63%
Lehet, hogy problémás.
2010. ápr. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
49%
Keress fel egy pszichologust v pszichiatert...
2010. ápr. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
89%
Vagy próbáld meg nem elekerülni, hanem többet vele lenni. Hátha megszereted. Ne ítéld el alapból, hanem közeledj hozzá pozitívan!
2010. ápr. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!