Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szeretem az unokámat,...

Nem szeretem az unokámat, pedig még két éves sincs. Mi lehet az oka? Tovább lenn.

Figyelt kérdés
Nincs vele semmi különös,teljesen átlagos. Na jó,lány,én nem szerettem volna lányt,meg csúnya is szegény, meg állandóan hisztizik. Nem járok hozzájuk,de ők sajnos eljönnek néha,pedig már mondtam,hogy felejtsenek el. Nem is beszélek róla soha senkinek,csak kevesen tudják,hogy van. (Ők se tőlem) Sajnos nem tudok elköltözni, nincs hozzá anyagi fedezetem,ha az ország másik részén laknék,talán megoldódna a probléma. Probálom szeretni,de még 5 percig sem tudom elviselni,ha hozzányúl valamihez,elveszem tőle, alog várom,hogy menjenek innen. Lehetőleg nem vagyok itthon,ha jönnek,de néha sajnos kénytelen vagyok. Most taln sikerült végleg elzavarnom őket,megmondtam az anyjának,csak akkor jöhetnek ide,ha én nem vagyok itthon. Azt mondta,ilyen ember nincs több,aki nem szereti az unokáját. Biztos nincs. De miért pont én vagyok az az egyetlen,aki nem szeretem? Van erre valami gyógymód?
2010. ápr. 4. 20:38
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a gyereked ekkora volt, őt szeretted?
2010. ápr. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
94%
Kamunak érzem a kérdést vagy csalna a megérzésem...
2010. ápr. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
94%
Ez kamu kérdés.
2010. ápr. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
42%

Lehet,hogy nem is a te unokád,s azért érzed ezt.

De amúgy azt,hogy csúnya míg akkor sincs jogod mondani,ha hiányzik az egyik szeme,lába,keze,füle!Neked mindig is szép kell legyen,szeretned kell,ezt muszáj.Gondolkozz inkább el azon mit ártott ő neked?!Ja és ha a te nagymamád utált volna téged,neked hogyan esett volna.

2010. ápr. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
79%

Azért nem szereted az unokád mert lány, és csúnya [?]?

Hogy lehet ezek miatt nem szeretni valakit, aki méghozzá az unokád?

2010. ápr. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
70%
Nem kötelező szeretned. Nem te vagy az anyja, nem neked szülték. Éld a saját életed.
2010. ápr. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
85%
ha nem kamu a kérdés, akkor azért nem szereted, mert az anyját sem szereted.talán azért, mert elvette tőled a pici fiad?az mindenképp jó, hogy nem teszel úgy,mintha szeretnéd, az ilyen hazugságok tesznek neurotikussá egy embert.
2010. ápr. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
62%

olyan nincs hogy valaki ne szeresse az unokáját..és ha nem szép akkor mi van??nem biztos hogy tini létére is az marad.

de ha nekem egyszer is lesz gyerekem és unokám az biztos hogy szeretni fogom de nem a külseje miatt.

vagy szimplán azért nem szereted mert eleve nem szereted az embereket.de ez csak egy feltételezés nem mondtam hogy így is van..

2010. ápr. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
48%
Szégyeld magad!
2010. ápr. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:
Sajnos nem kamu(: Nagyon sok álmatlan éjszakát okozott már nekem,hogy nem szeretem,először azt hittem,ha nagyobb lesz,mejd megszeretem,de egyre rosszabb a helyzet. A lányomat elfogadtam, mindent megadtam,amit tudtam,úgy szerettem, mint egy ismerőst. Nem rajongtam érte se, de őt valamilyen szinten szerettem. Ezt a kicsit viszont nem szeretem . Kerülök vele minden találkozást.Most se mebntem hozzájuk,és mondtam,hogy ide se jöjjenek az ünnepek alatt. Pedig régen szerettem a gyerekeket, de ezt már születésekor se. Szerencsére nem volt időm hozzájuk menni segíteni, így már kezdettől csak néha láttam. Tudom én,hogy megvettek érte, jogos is, de akkor se tudom szeretni.
2010. ápr. 4. 20:56
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!