Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet anyám ilyen szemét?...

Hogy lehet anyám ilyen szemét? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Akartam kaját vinni a suliba de anyám közölte hogy csak 6 zsemle van és az kell a bátyámnak.Pénzt nem ad hogy vegyek enni...De ha a bátyám nem visz kaját akkor vele kiabál hogy mi az hogy nem eszik...

A bátyám barátnőjének vesz ruhákat,nekem nem. És még estig sorolhatnám hogy miket csinál...


2010. márc. 23. 12:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/72 anonim ***** válasza:
0%

"engem meg nem kísért el ki iratkozni a suliból"

Na tegnap 13.06-kor írta a kérdező,rá is kérdeztem,nem jött válasz.

2010. márc. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/72 anonim ***** válasza:
a Kérdező még nincs 18 éves,és ezért kellett volna h elkísérje az anyja,mert kellett az aláírása. Az is lehet h egy másik iskolába akart átiratkozni
2010. márc. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/72 A kérdező kommentje:
másik suliba akartam átiratkozni
2010. márc. 25. 20:31
 64/72 anonim ***** válasza:

Miért?

Lehet az anyukád baja,hogy úgy látja nem érdekel semmi,nem csinálsz semmit és estleg így próbálja felvázolni,hogy ez hova vezethet?Esetleg nem értett veled egyet,azért nem kísért el?Ennyi idősen már végzős vagy,nagyon necces az átiratkozás.Szinte biztos a rontás,a tanárok is gyanúsan fognak méregetni,hogy miért kellett eljönni a másik iskolából,az osztálytársak nehezen fogadnak be...nem túl jó ötlet.1-2-ban még rendben,de utánna badarság.

Kemény dolog,de ha belegondolsz,lehet így akarja demonstrálni hova jutsz,ha nem veszed komolyan a dolgokat..még egy zsemlyére se fog telleni,és bizony a nagy haverok is elmaradoznak,ha nem viszed valamire az életben...

2010. márc. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/72 anonim ***** válasza:
73%
Azok a haverok,akik elmaradnak az ember mellől csak azért,mert "nem vitte semmire",azokért nem is kár.
2010. márc. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/72 anonim ***** válasza:
Szia,kérdezd meg tőle h miért ijen veled!bocs h ezt irom de lehet h a bátyádat joban szereti elvégre a lányok tőbsége rsszul jön ki az édes anyával...
2010. márc. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/72 anonim ***** válasza:
12.04:nagy kár,hogy ez mindig utólag derül ki....
2010. márc. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/72 anonim válasza:

meghoztátok az étvágyamat zsömlére :D


amúgy menj el dolgozni,spórolj sokat,vegyél ki egy albérletet,költözz oda,ne is érdekeljen anyukád:)


Amúgy apuddal beszéltél már erről?Vagy ha anyukád ilyen akkor mért nem apudtól kérsz pénzt?:)

2010. júl. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/72 A kérdező kommentje:
nem szeretek pénz kérni:S
2010. júl. 3. 02:08
 70/72 anonim válasza:
akkor virágszálam meg fogsz halni;) mi az h nem szeretsz pénzt keresni?:D azt nem szeretni kell hanem létfontosságú az élethez:D jaaj te még nem vagy elég érett..igen.mondja ezt egy 13 éves lány aki én lennék..:)
2010. júl. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!