Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet anyám ilyen szemét?...

Hogy lehet anyám ilyen szemét? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Akartam kaját vinni a suliba de anyám közölte hogy csak 6 zsemle van és az kell a bátyámnak.Pénzt nem ad hogy vegyek enni...De ha a bátyám nem visz kaját akkor vele kiabál hogy mi az hogy nem eszik...

A bátyám barátnőjének vesz ruhákat,nekem nem. És még estig sorolhatnám hogy miket csinál...


2010. márc. 23. 12:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem kérdezd meg tőle. Erre csak ő tudja a választ.
2010. márc. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 A kérdező kommentje:

Kérdeztem már tőle.Azt mondta hogy azért ilyen mert a bátyám barátnője elkísérte őt fogorvoshoz én meg nem. De hát nekem iskola volt akkor amikor ő járt fogorvoshoz...

Tiszta hülye-.-

2010. márc. 23. 12:50
 3/72 anonim ***** válasza:
68%

Az én anyámmal is komoly problémák vannak.

Jobban szerette eddig a báttyádat? Hány évesek vagytok?

2010. márc. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 anonim ***** válasza:
76%
Nálunk is ez a helyzet, a bátyám az Isten, én meg egy nagy szardarab vagyok, akármit csinálok az sose jó, bátyám egésznap a faszát veri (képletesen) és mégis ő a jó, ő keres 100ezret, nemad haza egy forintot se , de anyutól kér pénzt a fizetése mellett, én ha kérek egy ezrest már a falnak fut h tudod h nincs pénzünk meg minden, utána meg a bátyámnak adja a 4-5 ezer forintokat... :S Szerintem ülj le vele, bár tudom milyen, mert én is hiába mondtam neki, folyton azt hajtogatta, hogy "nincs igazad,", meg "folyton a tesod basztatod", meg ilyesmik. én már beletörödtem, szerintem vagy teis próbálj meg beletőrödni, vagy pedig harcolj az igazadér... ne szólj hozzá 1-2 napig és megenyhül. :) Én nálam ez beszokott válni, hogy ha nembeszélek vele 1-2 napig, utána normális 1-2 hétig.:)
2010. márc. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 anonim ***** válasza:
22%
Hát, a stílusod alapján, ahogy beszélsz róla, lehet, hogy jó oka van...
2010. márc. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 anonim ***** válasza:
74%
Világosítsd fel anyukád,hogy nagyon gyerekesen viselkedik.Nem elég,hogy felnőtt létére fél egyedül menni fogorvoshoz(na jó..ez még megbocsátható lenne)de ráadásul még büntet is téged éheztetéssel,mert nem tudtál elmenni vele.Elvárta volna hogy igazolatlanul hiányozz a suliból,csak hogy el tudd kísérni??Hát,ilyet sem hallottam még...Miért nem ment akkor délutáni rendelésre,akkor talán még el is tudtad volna kísérni.
2010. márc. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 A kérdező kommentje:

A bátyám 22.

Én 18 leszek.

A bátyámat mindig jobban szerette.

Meg a bátyám barátnőjének azt mondja hogy lányom...Nekem soha nem mondja. Meg őt elkísérte a kórházba , engem meg nem kísért el ki iratkozni a suliból pedig kellett volna az aláírása a papírokhoz...

Meg főzött levest amiben volt hús, a bátyámnak mondta hogy a húst midenképen egye meg a levesből. Én is megettem erre nekem meg azt mondja hogy a húst azt megbírtad enni mi?!

stb...

2010. márc. 23. 13:06
 8/72 anonim ***** válasza:
80%
Próbálj a saját lábadra állni, jobb megoldás nincs, el tudsz menni diákmelózni, a pénzből vehetsz kaját, és tanulj, hogy aztán találj egy jó munkát, ami piacképes.
2010. márc. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 A kérdező kommentje:

Múltkor vettem magamnak cipőt meg táskát,de anyám szerintem nem érnek 500 Ft-ot sem...-.-

De a bátyám vesz magának egy sima zöld pólót 5000 Ft-ért az tökéletes...(Amúgy nem vagyunk szegények de gazdagok se)És ha részegen fetreng a wc-ben az is jól van úgy.

2010. márc. 23. 13:10
 10/72 anonim ***** válasza:
10%
Esetleg kimoshatnád a szád és tisztelhetnéd édesanyád! Ilyenkor nincs iskola? Talán ha segítenél otthon másképp lenne!!! A hogy te beszélsz ,gondolom ő is úgy veled!!!Ezt érdemled!!! Anyára ilyet mondani ???? SZEMÉT???? Szánalmas vagy,remélem nem lesz gyereked...
2010. márc. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!