Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet anyám ilyen szemét?...

Hogy lehet anyám ilyen szemét? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Akartam kaját vinni a suliba de anyám közölte hogy csak 6 zsemle van és az kell a bátyámnak.Pénzt nem ad hogy vegyek enni...De ha a bátyám nem visz kaját akkor vele kiabál hogy mi az hogy nem eszik...

A bátyám barátnőjének vesz ruhákat,nekem nem. És még estig sorolhatnám hogy miket csinál...


2010. márc. 23. 12:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/72 anonim ***** válasza:
61%
Ha oka van rá akkor gondolkodj el, ha nincs rá oka érzésed szerint, akkor költözz el, és b@szd be a ajtót!
2010. márc. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/72 anonim ***** válasza:
52%
A kérdező nem azt kérte az anyjától, hogy szolgálja ki és rágja a szájába a kaját. Szöveget értelmezni tudtok?
2010. márc. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/72 anonim ***** válasza:
24%

ma 13:37 szerinted éhezik???

ha nem tetszik neki az anyja viselkedése,és hogy csak 6 zsömle volt,de abból nem vihet akkor miért nem megy el dolgozni,és keresi meg a kajára pénzt?

Vagy miért nem költözik el???

Szemét anyja van,de jó ott lakni abban a lakásban amit a "szemét" anyja fizet? rezsibe,kajába beszáll a 18 éves leányzó???

2010. márc. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/72 anonim ***** válasza:
75%
És hol van ebben az ügyben az apuka? Kérdező!
2010. márc. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/72 anonim ***** válasza:
41%

ma 13:37 okostojáskám! honnan tudjuk, hogy a kérdező édesanyja nem e egy előző konfliktus miatt teszi ezt a gyermekével?


(mellesleg elítélem)

2010. márc. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/72 anonim ***** válasza:
68%

ma 13:40 te azért nemzel gyermeket, hogy szálljon be a rezsibe?

ISTENEM, ILYEN EMBER LÉTEZIK?!

2010. márc. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/72 anonim ***** válasza:
69%
Szörnyű anya-lánya kapcsolat áll fenn. Az én anyám még azt is meg határozta hogy mit mivel lehet enni és mikor. Visszahúzódó, csendes gyerek voltam, akinek az arcába lehetett ordítani. A mai napig sem értem miért volt ilyen. S a legszörnyűbb, hogy ez még hatványozódva növekszik. Nem éreztem soha magam egyenrangú félnek. Már 11-12 éves koromban nap mint nap fejemhez vágta, hogy míg az én házamban élsz addig.... Igen, remek, példamutató magatartás. Sajnállak, tényleg, mert tudom miről beszélsz. Az a legnagyobb gond, hogy míg saját magad lábán nem állsz, addig rá vagy kényszerülve arra, hogy elviseld a viselkedését. Anyai szeretet hiányát ki lehet bírni. A feladatod az, hogy minél kevesebb összeütközésetek legyen, próbálj meg elsiklani a butaságai felett. Tanulj sokat, hogy el tudj később helyezkedni. Sok sikert kívánok neked! :)
2010. márc. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/72 A kérdező kommentje:

13:40

Apám fizet minden számlát meg ő vásárol be mindig nem anyám.

2010. márc. 23. 13:57
 29/72 anonim ***** válasza:
79%

Anyukád érdekes figura lehet. Ha van otthon 6 darab zsömle, akkor nem értem, hogy egyetlen darabot miért ne vihetnél magaddal az iskolába. Megkérdezted tőle, hogy akkor mit fogsz enni szerinte egész nap? Különben ezt már régóta csinálja anyukád, vagy csak mostanában kezdett el így bánni veled? Nem lehet, hogy rád haragszik valamiért, vagy a munkahelyén bosszantják állandóan valamivel?

Na mindegy, szerintem egyet tudsz tenni: tanulj keményen, aztán ha befelyezted a sulit, akkor szedd a sátorfádat és próbálj önállóan élni.


Egyesek meg nem tudom hol élnek, náluk a gyerekük csak addig a gyerekük, amíg be nem tölti a 18-at, aztán utána már egy zsömlét is sajnálnak tőle?

2010. márc. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/72 anonim ***** válasza:
27%

13:40 vagyok!

Képzeld nem azért szültem 4 gyereket,hogy később a rezsibe beszálljanak.Képzeld mind a 4 felnőtt,és becsületes ember lett.Egyik sem mondta rám soha,hogy szemét lennék.De a mai világban 1 keresetből nem tudnám mind az 5 embert eltartani,és igenis jól esik,hogy a gyerekeim szó nélkül beszállnak a rezsibe,kajába!!Én továbbra is főzők,mosok rájuk,de természetes az,hogyha dolgoznak bizony nekik is pénzbe kerül minden...

Képzeld az én gyerekeimnek ez nem furcsa,hisz tisztában vannak avval,hogy sem a villanyszámla,sem a kenyér nincs ingyen!!!

2010. márc. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!