Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet anyám ilyen szemét?...

Hogy lehet anyám ilyen szemét? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Akartam kaját vinni a suliba de anyám közölte hogy csak 6 zsemle van és az kell a bátyámnak.Pénzt nem ad hogy vegyek enni...De ha a bátyám nem visz kaját akkor vele kiabál hogy mi az hogy nem eszik...

A bátyám barátnőjének vesz ruhákat,nekem nem. És még estig sorolhatnám hogy miket csinál...


2010. márc. 23. 12:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/72 anonim válasza:
64%
13:22:nem értek veled egyet,sőt nagy baromságnak tartom amit írtál!!!!!Látszik hogy neked normális gyerekkorod volt.Miről beszélsz te?A tisztelet 2 emberen múlik,egy oda-vissza dolog!Ha az anya nem tiszteli a lányát akkor mit vár cserébe.18 éves még lázad dolgok ellen és azok után amit leírt nem is csodálkozom.Miért van az hogy sokan az anya pártját fogják és úgy vélekednek a lányról mint az anya.Nálunk is a nővérem azért volt kedvenc mert ő volt a legnagyobb a hugom pedig azért mert ő volt a legkisebb én pedig voltam a fekete bárány.Midig segítettem otthon,mosogattam,felmostam és mégis én voltam a rossz.Mindig én kaptam,lehordtak mindennek,nekem hetekig kellett könyörögnöm ha új cipő kellett nem úgy mint a tesóméknak.Egy anya egyenlően tanulja meg szeretni a gyerekeit,nem pedig kivételezni.Amúgy teljesen igaza van a 16:00-nak.
2010. márc. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/72 anonim ***** válasza:
59%

16:38

Milyen fura az élet. Munkahelyen is azt szívatják aki lelkiismeretesen megcsinálja a munkáját, aki túlórázik, aki ugrik mindenre. (Elnézést a kis kitérőért.)

2010. márc. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/72 anonim ***** válasza:
39%

Az a helyzet,hogy az édesanya szemszögéből is látnunk kéne a dolgokat,hogy ő hogyan látja a helyzetet,hogy ő mit írna/mondna erről a helyzetről.Mivel ezen a téren hiányosak az információink,így joggal merül fel a gyanú,hogy esetleg a Kérdező sarkítva írta le a dolgokat,túloz,ferdít.Bizonyára az anya sem hibátlan,de én azért egyikük felett sem törnék szívesen pálcát így látatlanban.

Na,tessék csak nyomogatni a piros kezecskét!

2010. márc. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/72 anonim ***** válasza:
41%
"Na,tessék csak nyomogatni a piros kezecskét!" -> én már meg is nyomtam, veled kezdtem! :D.
2010. márc. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/72 anonim ***** válasza:
37%
Én meg Veled folytattam,hogy kicsit romoljon a statisztika,s hátrébb kerülj a toplistán!:-D
2010. márc. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/72 anonim ***** válasza:
58%
14:45 - Középiskolából esetleg továbbtanulás mondjuk egyetemre vagy főiskolára vagy másra, erről nem hallottál még? Középiskolából érettségi után ki, aztán egy másikba be, ha tovább tanul, ez tudtommal 18 évesen következik be, én legalábbis még 18 évesen érettségiztem 2003-ban, nem hiszem, hogy azóta bármi is változott, te IQ-bajnok.
2010. márc. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/72 anonim ***** válasza:
65%

Milyen okos itt mindenki:D

A tiszteletet igenis ki kell érdemelni,vagy legalábbis attól,mert hogy valakit anyának vagy apának szólít az ember,még nem biztos,hogy az illető megérdemli azt.Én az anyámmal voltam így,na vele aztán tényleg összeférhetetlenek voltunk.Nem is vele élek már.Apa meg valami borzasztó:D Én rendszerint azt kapom,hogy "hát te soha nem segítesz itthon,mindig tespedsz",stb...De azt úgy,hogy nincs igaza.Kedvenc ilyen megtörtént esetem,hogy állok a konyhában könyékig habosan egy tányért törölgetve,mellettem már egy halom elmosogatott edény...és egy lendülettel leáll velem veszekedni,hogy soha nem segítek:DSzeretem és anyámmal ellentétben őt megilleti a tisztelet,de az ilyen hülyeségeivel kiakaszt:DSzóval léteznek dilis szülők...nekünk kell megtanulni ezt kezelni,főleg ha ilyen teljesen értetlenek.Énis,milliószor magyarázhatok valamit,le vagyok rendezve azzal,hogy ő a felnőtt,ő tart el,ne szóljak vissza.Amikor meg kiállok az igazamért(és ezt gyakran megteszem) el vagyok küldve,hogy költözhetek a ge*ibe.

Lényeg a lényeg...próbálj vele beszélni,vagy ha nem megy,ahogy azt olvastam is,ne foglalkozz vele,húzd meg magad,18 éves vagy,jön az egyetem,mehetsz amerre látsz:D

2010. márc. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/72 anonim ***** válasza:
51%
13:22-es! Te gondolom nem vetted agyilag amit ez a lány írt... :D Milyen anya az aki sajnál a gyerekétől egy szem zsemlét vagy pénzt kajára, aki a kereső (DOLGOZÓ) bátyjának ad pénzt, a bátyjának a barátnőjének (akihez marhára semmi köze) ruhát vesz, a 18 éves TANULÓ lányának meg egy zsemlét se ad!!! Na erre az anyára lehet azt mondani, hogy SZEMÉT, bár csúnyább is eszembe jutott!!! Nem tudom, hogy ki írta, hogy menjen el dolgozni, minek menne el dolgozni, ha tanul???? Azért, hogy a tanulás rovására menjen? Hát gratulálok annak aztán nagyon nagy értelme van... Egy gyereknek a tanulás a munkája, hiába töltötte be a 18 éves kort! Lehet, hogy a Kérdező csinált valamit, ami az anyukának nem tetszett, de akkor miért nem mondja meg neki, miért nem beszéli meg a lányával? Miért viselkedik ilyen gyerekesen? Nem is ragozom, az ilyen anya egy SZAR anya!!! Kérdező... Apukád veletek él? Ha nem akkor nem tudsz hozzá költözni? Vagy nagymama, vagy más rokon? Mert ez így nem normális élet, viszont tanulni azt kell, hogy ne gyárba kelljen robotolnod 3 szakba, hanem vidd valamire... Majd írj!
2010. márc. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/72 anonim ***** válasza:
39%
13:40-es! Utolsó vagyok! Neked szántam azt, hogy miért is kéne elmennie dolgozni, ha tanul? Erre kíváncsi lennék... "A mai világba nem tudnék eltartani 5 embert" ez igaz, de nem is kell 4 gyereket vállalni, mindenki annyit szüljön, hogy becsületesen rendesen feltudja nevelni, és ha kell ki tudja fizetni az egyetemet, stb-stb. Én a gyerekemtől nem is fogom elvárni, hogy adjon nekem rezsibe meg kajába (anyám se kért tőlem soha), inkább sporóljon magának!!
2010. márc. 24. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/72 anonim ***** válasza:
23%

Még nem írtam a kérdező,hogy 18 évesen mit tanul és hol kellett kiíratkoznia.

Majd ha válaszol utánna fröcsögj.

Egyébként emlékeim szerint főiskolára beiratkozni kell,nem kiiratkozni és lesült volna a bőr a képemről,ha anyám jött volna velem.Persze azóta biztos sokat változott az oktatás,de ennyire?Ilyenekre valók a barátnők.

2010. márc. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!