Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet anyám ilyen szemét?...

Hogy lehet anyám ilyen szemét? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Akartam kaját vinni a suliba de anyám közölte hogy csak 6 zsemle van és az kell a bátyámnak.Pénzt nem ad hogy vegyek enni...De ha a bátyám nem visz kaját akkor vele kiabál hogy mi az hogy nem eszik...

A bátyám barátnőjének vesz ruhákat,nekem nem. És még estig sorolhatnám hogy miket csinál...


2010. márc. 23. 12:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/72 anonim ***** válasza:
87%

Lehet, hogy ez a lány csúnyán beszél az anyjáról,én mégis megértem. Tele van szegélny indulattal, hiszen nap-mint érzi otthon a hátrányos megkülönböztetést. Ugyanebben nőttem fel. Ha egy szülő nem tudja normálisan megindokolni tetteit, csak vádaskodik és gyötri szerencsétlen gyerekét, nagyon rossz érzés és persze, hogy indulatokat gerjeszt.

Én is azt tanácsolnám, hogy minél előbb önállósítsd magad és fordíts hátat a családodnak. Szomorú, de rájuk nem számíthatsz.

2010. márc. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/72 anonim ***** válasza:
100%

Kimondtad a varázsszót: dolgoznak. De a kérdező még suliba jár! A tanítás nem azon a napon ér véget a középiskolákban, amikor a tanulók egyenként betöltik a 18-at, képzeld.

Amúgy meg az otthoni segítésre a gyereket rá kell nevelni, nem elvárni 16-17 évesen, hogy na akkor most magától kezdjen hozzá. Ha a szülő veszi a fáradságot, és erre neveli, akkor természetes lesz, de ha nem, akkor nem lesz az.

2010. márc. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/72 anonim ***** válasza:
82%
Apád mit szól mindehhez? Gondolom, nem törvényszerű, hogy ide teszed fel a kérdésed legelőször.
2010. márc. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/72 anonim ***** válasza:
95%
Próbáld megbeszélni anyukáddal. Hogy mi a baja van veled? A legjobb gyógyszer az őszinteség!
2010. márc. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/72 anonim ***** válasza:
73%

ma,13. 34!

Nem tudom hány éves vagy,de gondok vannak a szövegértelmezési képességeddel! A Kérdező nem azért háborog,mert az anyja nem csinált neki szendvicset,hanem azért mert meg se engedte hogy megegye!!!

Szerintem csak azért veszél így az anyukájáról,mert egy ideje gondolom csak nyel-nyel,és most robbant


Egyébként én tényleg megértelek,kedves kérdező! Az én anyukám is ilyen :S A nővéremnek mindent nekem semmit. Anyu tudja nagyon jól,h nem ehetem meg a káposztát mert allergiás reakciók lépnek fel a szervezetemben,és tegnap elött mégis káposzta levest csinált. Volt egy kis pénzem abból vettem magamnak 3 pár virslit,hogy majd azt megeszem akkor,de a tesóm még azt is megette előlem. Mikor akartam enni vajas kenyeret,anyukám kiabált velem,h miért eszem meg a kenyeret,az kell a káposztához.A legnagyobb bajom az,h a káposzta még mindig nem fogyott el,és csak akkor tudok kenyeret enni,ha már mindenki lefeküdt aludni :(

2010. márc. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/72 anonim ***** válasza:
15%

13:40 vagyok

Elfelejtettem megírni,hogy a lányom 17 éves.Diák melója van.A kisebbik fiam 23 éves és egyetem mellett dolgozik.

Én soha nem kértem,de szó nélkül beszállnak a rezsibe.Én soha nem mondtam,hogy mennyit adjanak,de szó nélkül leteszik azt az összeget amit ők jónak látnak...

Értelmesek,és tudják,hogy senki nem kap ingyen semmit!!!

Egy fiatalnak így is lehet gondolkodni,és nem mindig a szülőket bántani...

2010. márc. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/72 anonim ***** válasza:
16%

18 évesen milyen iskolákba iratkozol ki-be?

ha ennyire nem megy a tanulás,miért nem dolgozol?A bátyád gondolom igen.

TUdod van egy szép magyar mondás:Mindenki annyit merjen az ebédből,amennyit beletett.

Te beletettél akár egy zsömlényit is?

2010. márc. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/72 anonim ***** válasza:
80%

Akkor a kisbaba ne egyen, mert "nem tett bele semmit"?

Viccesek vagytok a sarkításaitokkal!

Remélem a direkt lesarkított válaszommal rájöttök! :D

2010. márc. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/72 anonim ***** válasza:
85%

Azok akik a kérdezőt bántják, miért nem tudják elfogadni azt a tényt, hogy nem minden családnál "normálisak" a szülők?!

Általános suliban nagyon szerettem volna szakács lenni, de nem lehettem az, mert oda KELLETT járnom gimibe ahová a tesóm járt. Én csak akkor mehettem el a barátnőimhez 1órát beszélgetni, ha előtte fölsöpörtem, fölmostam, elmosogattam és elláttam a jószágokat, stb. Tesómnak még megkérdeznie sem kellett, hogy mehet e és meddig maradhat. Gimi után szerettem volna főiskolára menni, mivel elég jó tanuló voltam. De apámtól azt a választ kaptam, hogy nem mehetek, mert nem költ rám egy forintot sem, ha kell inkább elissza a főiskola árát csak még pénz se maradjon rá. Tesómnak 2 főiskolát is fizettek, de egyiket sem végezte el. 18évesen dolgozni mentem, mert úgy gondoltam ha fizetek is a háztartásba, akkor talán jobban fog apám becsülni (anyám sajnos nem mert apámnak ellentmondani). Minden hónapban 30ezret adtam nekik és eltartottam magam plusz a házimunka. 20évesen mégis megvert az apám, mert előbb főztem meg a vacsorát és aztán mentem ki meglocsolni a veteményest, ezt szóvá tette és én azt mertem mondani,fontosabbnak tartottam hogy együnk. Tesóm (azt elfelejtettem leírni, hogy 5évvel idősebb nőről van szó, mint én) egy poharat nem tett arrébb és a 160ezer forintos fizetése mellé mindig kért és kapott apámtól pénzt. Ja és akkor az egyszer mertem visszaszólni mikor meg is vert. Ez után el is költöztem. Ebben az esetben is a gyerek a hibás????

2010. márc. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/72 anonim ***** válasza:
62%
A tesódnak van valami keresete?
2010. márc. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!