Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet anyám ilyen szemét?...

Hogy lehet anyám ilyen szemét? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Akartam kaját vinni a suliba de anyám közölte hogy csak 6 zsemle van és az kell a bátyámnak.Pénzt nem ad hogy vegyek enni...De ha a bátyám nem visz kaját akkor vele kiabál hogy mi az hogy nem eszik...

A bátyám barátnőjének vesz ruhákat,nekem nem. És még estig sorolhatnám hogy miket csinál...


2010. márc. 23. 12:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/72 anonim ***** válasza:
41%

Miért mindig a szülők rosszak? Mintha minden gyerek egy angyal lenne,csak a szülők gonoszak,mert tönkre teszik az angyalok életét..

nem tetszik anyud viselkedése?18 évesen felnőtt ember vagy!Költözz el,élj új életet ahol senki nem szabja meg,hogy mit csinálj!

Vagy lehet,hogy azért bánik így veled,mert tőled sem kap több szeretetet? Vagy belefáradtabba,hogy állandóan kérjen,könyörögjön neked?

ÁÁÁÁ..Biztos ,hogy veled nincs gond.,hisz a fiatalok csakis angyalok,és a szülők gonoszak csak...

2010. márc. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/72 A kérdező kommentje:

Úgy beszélek vele ahogy ő velem. Én mindig megpróbálok vele normálisan beszélni, megkérdezem hogy van erre elkezd kiabálni hogy hogy lenne , ha nem tudok normálisan beszélni vele akkor takarodjak el onnan...

És képzeld hogy ma nincs iskola mert a tanár nem ér rá...

2010. márc. 23. 13:14
 13/72 A kérdező kommentje:
Én sosem járok buliba és nem is szoktam inni. Jól szoktam viselkedni. Segíteni is akarok neki mindig de mindig azt mondja hogy nem kell segíteni...
2010. márc. 23. 13:16
 14/72 anonim ***** válasza:
79%

Akik itt cseszegetik a kérdezőt, elolvastátok, hogy mit írt pontosan, vagy csak azt vettétek észre, hogy a töke tele van, amiért anyja még egy nyomorult zsömlét is sajnál tőle, míg a testvére még akkor is egy angyal, ha telehányja részegen a WC-t, és ezért a stílusa se a legkedvesebb?

Ti nem lennétek ki, ha a léhűtő, iszákos testvéreteket pátyolgatná az egész család? Nálunk sajnos hasonló a helyzet, csak nekem öcsém van, és ő a kis drága, csinált már sok marhaságot, mégis megkap egy 80ezer Ft-os fényképezőgépet (se tanuláshoz se munkához nem kell neki), részegeskedhet, és semmit nem kell letennie az asztalra. Én dolgozom, és így próbálok a saját lábamra állni, bár nehéz, de más út nincs.

2010. márc. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/72 anonim ***** válasza:
19%
Itt küzdesz hogy te milyen rendes vagy anyáddal...hát tudod ,mostmár tótágast is állhatsz ,azokután hogy szemétnek nevezted...te egy kis taknyos ,pimasz,még fel nem nőtt gyerek vagy,majd ha tiszteled anyukád,majd felnőtt leszel! Segíteni meg nem akkor kell,mikor ő már neki áll,de szerintem neki már az is elég lenne ha nem neveznéd szemétnek! Három gyerekem van,egyik sem ilyen,pedig a nagylányommmal /18/mi is koccanunk,de megbeszéljük,ő se hagy engem morcosan és én sem őt!!! Ezt nevezik BÉKÉS EGYÜTTÉLÉSNEK !!! Tudod...csak nehogy meglepődj és egy nap az utcán találd magad...
2010. márc. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/72 anonim ***** válasza:
78%

Nem lehet, hogy a bátyád a "nagy", a fiú, édesanyád támasza?!

Te meg túlságosan is rá hasonlítasz...Kekeckedtek egymással folyamatosan?

2010. márc. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/72 anonim ***** válasza:
60%
13:22-es vagyok.Csak annyit szeretnék még hozzáfűzni,ha igaz amit írsz,akkor a helyi önkormányzatnál van gyermekvédelem,kérj segítséget!!! Komolyan!!!
2010. márc. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/72 anonim ***** válasza:
84%

Én márpedig úgy gondolom,hogy a szülőtől kezdődik minden!Azzal a szülővel,aki mindíg őszinte szeretetet,jó példát adott a gyerekének,egyenrangú családtagként bánt vele,érezte a gyermek a biztonságot,megbecsülést,arra szülőre nem fog rosszat mondani a gyermeke,hisz nincs oka rá.

Nem igaz,hogy mindíg a szülők a rosszak,ahogy az sem igaz,hogy minden gyerek angyal.

Viszont igen is vannak rossz szülők,ahogy vannak rossz gyerekek is.

2010. márc. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/72 anonim ***** válasza:
77%
És képzeljétek, tényleg vannak ilyen szülők! Most biztosan újat mondtam egy-két embernek. Ez velem ugyan így volt, annyi különbséggel, hogy én tényleg segítettem otthon, csak ennek ellenére mindig azt kaptam, hogy TE NEM CSINÁLSZ SEMMIT, én nem szemeteztem le anyámat, ő viszont bármikor lek.rvázott, és még sorolhatnám. (Ja! mióta nem lakom otthon az a szöveg, hogy milyen sokat segítettél nekem....milyen jó is volt az) Kedves kérdező! A legjobb ha úgy alakítod az életed, hogy minél előbb elhúzz otthonról, sajnos nem tudod vele megbeszélni (nálunk nem lehetett) a dolgokat. Egyet tudsz csinálni, gyorsan saját lábra állsz, aztán igyekszel nem elkövetni ugyanezeket a hibákat. Arra viszont készülj fel, hogy amikor idősebb lesz anyukád, neked kell ellátni, mert a bátyád magasról tesz majd rá!
2010. márc. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/72 anonim ***** válasza:
30%

akkor is szemétnek nevez ni az anyját?mert nem kapott zsömlét?Ugyan már!!nekem is van egy 17 éves fiam,és bizony pont tegnap mondtam neki,hogy nem csinálok több szendvicset neki..Ha kell csináljon magának!Hogy miért?

mert 4 hónapja figyelem,hogy a szendvicset amit megcsinálok(az ő rendelése alapján) egyszerűen vagy hazahozza,és kidobja az asztalra(ilyenkor az apja vagy én esszük meg,hogy ne menjen kárba) vagy csak egyszerűen kidobja a kukába!

A mai világban LUXUS az ilyen...Akkor most gonosz vagyok???nem!Ha éhes akkor csinálja meg magának,és egye meg,de nem csinálok többet hogy a kukába menjen!!

Nem hiszem,hogy a kérdező csont és bőr lenne,és komolyan éheztetik..hisz arra is kap pénzt,hogy táskát,ruhát vegyen! Elképzelhető,hogy a története nem teljes..nem adott az anyja zsömlét,mert gondolta a 18 éves lánya csak tud magának uzsonnát csinálni,és minek adjon pénzt neki,ha a hűtő tele van kajával???

Azért én szívem szerint meghallgatnám az anyukáját is! mert nem mindig csak az egyik fél mondhat igazat!!!


n

2010. márc. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!