Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet anyám ilyen szemét?...

Hogy lehet anyám ilyen szemét? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Akartam kaját vinni a suliba de anyám közölte hogy csak 6 zsemle van és az kell a bátyámnak.Pénzt nem ad hogy vegyek enni...De ha a bátyám nem visz kaját akkor vele kiabál hogy mi az hogy nem eszik...

A bátyám barátnőjének vesz ruhákat,nekem nem. És még estig sorolhatnám hogy miket csinál...


2010. márc. 23. 12:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/72 anonim ***** válasza:
41%
14.47:hogyne tudna a gyermek beletenni:tiszteletet,szorgalmat stb...vagy te ezekről még nem hallottál?
2010. márc. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/72 anonim ***** válasza:
44%

ma 14:47

te ugye nem érted,hogy mit akarnak páran mondani??

Egyik anya sem azért szüli meg a gyermekét,hogy később kitoljon vele..Egy kisbabának még nincsenek igényei,és még teljes egészében az anyjától függ.Még nem követelőzik,még nem hordja le az anyját minden szemétnek...

Az anyja még imádja,mert cuki,édes,és nem okoz neki csalódást!

18 évesen ki tudja,hogy mi történt az anya és lánya között?

A 18 éves lánynak már vannak extra kívánságai,van véleménye..Ezzel nincs semmi baj! Sőt legyen hisz teljesen más ember,és kell hogy legyenek saját gondolatai.DE!!!

Ha nem tetszik neki az amiben él,akkor változtasson! menjen keresse meg rá a pénzt.

Ha extra dolgok kellenek nekik(nem a zsömléről beszélek)

akkor tegyen meg mindent hogy saját maga meg tudja szerezni...

Jól írta az anyuka az előbb..Ahogy egy szülő sem azért neveli a gyermekét,hogy egyszer ő lesz a pénztárca,így a gyerek sem várhatja el a szülőktől ,hogy az ő kénye.kedvére ugráljanak...

Én egyébként nem hiszem el,hogy azért szemét az anyja mert nem adott neki zsemlét...ott már régen másról szólt a vita,csak ezek az apró dolgokat emeli ki...

de tudod mit ma 14:47-es? Szülj nyugodtan,és ha egyszer idős,beteg leszel,és egyszer a gyermeked anyagilag támogatni akar önszántából nehogy megenged neki!!Hisz te nem ezért szültél!!!

2010. márc. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/72 anonim ***** válasza:
33%

Milyen érdekes, hogy az apuka csak egy fizetőgép...Ez senkinek nem szúr szemet?

Ez a történet valószínűleg úgy le van sarkítva, el van túlozva, mint annak a rendje. Ezért nem alkalmas ez az oldal a családi viszályok kibogozására!!! Nem úgy mondta, nem azért, nem akkor, nem annak...

2010. márc. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/72 anonim ***** válasza:
78%

Az szeretem az ilyen jellegű kérdésnél, hogy a régi módi anyukák egyből magukra veszik a dolgok, és jönnek hőbörögni :D:D:D. Persze, ilyenkor egyből jönnek a sarkított példák.... Egyébként nem értem miért baj az, ha az anyját szemétnek nevezi? Szimplán csak őszinte. Kérdező, az már megint más kérdés, hogy amíg az ö kenyerét eszed, addig nem sok mindent tehetsz, ezért is próbálj minél előbb saját lábra állni....


14:56: Tessék, itt a tipikus elfogult anyukat...

"18 évesen ki tudja,hogy mi történt az anya és lánya között? " -> mert te tudod? Szerintem nem, akkor meg ne okoskodj.... Mellesleg az értelmezés sem megy. Csak mint egy felbőszült "anyaállat" írogatod itt a sok sületlenséget. Figyelj elmondom a lényeget tömören (csak neked): Jelen esetben a 18 éves lánynak nem az extra igényekkel van a problémája, hanem azzal, hogy alapvető dolgokat nem biztosítja számara az anyja (és igen pl.: a zsemle. Nem tudom te mit szólnál hozzá, ha annak idején anyád éhen elküld a suliba, és tudnád, hogy nem azért mert nincs rá pénz???), amit a nála sokkal idősebb bátyja szó nélkül megkap (sőt még többet is), tovább az anyja többe nézi a bátyja barátnőjét mint a saját lányát.

2010. márc. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/72 anonim ***** válasza:
23%

Talán van oka az anyjának többre tartani a bátyja barátnőjét....

Aki nem normális,az általánban nem tudja tolerálni a gyermeke párját sem.

Úgyhogy nagy valószínűség szerint nem az anya a hunyó itt.

2010. márc. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/72 anonim ***** válasza:
3%

15:08

Igazad van! Én nem éltem át,hogy azt hogy éhesen küldjön iskolába,mert az én anyám soha nem is adott enni nekünk..Bálunk ha volt kaja azt is gyorsan eladta hogy legyen piája!!!Volt,hogy 1 hétig azért nem mentünk iskolába,mert nem volt mibe!Ugyanis az anyám mindent elcserélt PIÁRA!!Úgyhogy engem nem kell felvilágosítanod!

Igen anya vagyok,de nem anya tigris!!nekem is 28 éves lányom van,és bizony vannak vitáink!!Tudom,hogy két ember nem mindig ért egyet bizonyos dolgokban!DE

MINDIG KETTŐN ÁLL A VÁSÁR!!! Ha a lányom úgy beszélne velem,ha szemétnek tartana,akkor mit várhat el tőlem???

Jobban szereti a bátyját? Vajon miért?Ennek is oka van! Nem azt mondom,hogy a kérdező rossz lány lenne(nem ismerem,nem mondhatok jellemzést róla) de elképzelhető,hogy konfliktus van a két nő között..

18 évesen nem "szemétnek" kell nevezni az anyját,hanem tenni annak érdekében,hogy ne legyen ilyen vitájuk...

2010. márc. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/72 anonim ***** válasza:
Elírtam! 18 éves a lányom nem 28 éves
2010. márc. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/72 anonim ***** válasza:
95%

Érdekes, miért alap, hogy egy anyát szeretni kell, és szidni nem lehet? Azért, mert megszült? Azért mert felnevelt? Az enyém eltartott, de nem nevelt. A sport, a suli és az élet nevelt engem. És ne haragudjon meg senki, de szeretet nem igazán van anyám felé. A pasija volt mindig fontosabb. Jön azzal, hogy ez az ő lakása. Miért is? Mert szült négy gyereket! (önkormányzati). Nagyon sokat mesélhetnék. A lényeg, hogy igen, sajnos létezik rossz anya, sőt, nagyon rossz anya is!!!


"„nem csinálok szendvicset... Akkor most gonosz vagyok???nem!Ha éhes akkor csinálja meg magának,és egye meg,de nem csinálok többet hogy a kukába menjen!!” - ezt valaki írta. Hát én senkinek nem csinálnék, ha kidobja, ez természetes.


"Három gyerekem van,egyik sem ilyen,pedig a nagylányommmal /18/mi is koccanunk,de megbeszéljük,ő se hagy engem morcosan és én sem őt!" - igen, mert ti megbeszélitek.


Én 30 éves lány vagyok, 21 éves koromban költöztem el otthonról. Nem csak most nem számíthatok anyámra, gyerek koromba sem mehettem oda hozzá semmivel. A férje, illetve a pasija mindig is fontosabb volt.

Legutóbb mondta, hogy azért csinálta régen a paprikáskrumplit galuskával, mert az XY úgy szerette. Megkérdeztem, hogy azt tudja, hogy a négy gyereke hogy szereti? Nem tudja. Múltkor mondta, hogy mivel mentem, főzött tökfözeléket gyorsan. Basszus, nem szeretem a tökfőzeléket, sosem szerettem! Semmit nem tud rólam. Nem lakhatok nála, menjek szállóra (önhibámon kívül félévig munkanélkül voltam, illetve volt, hogy két albérlet között voltam)...

Van munkám, tisztességesen élek, két tisztességes szakmával a kezemben, de ha valaki tudja, hogy mennyi pénz megy albérletre...


IGENIS, VAN POCSÉK ANYA!

2010. márc. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/72 anonim ***** válasza:
100%

16:00 hozzászóló vagyok.

Én is azt tudom javasolni, hogy tűrj, igyekezz, tanulj és kívánom Neked, hogy mihamarabb meg tudj állni a saját lábadon. Veszekedésekbe semmi értelme belemenni, az csak ront a helyzeten. Hajrá! :)

2010. márc. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/72 anonim ***** válasza:
92%
16:03 egyetértek veled. Igenis van rossz anya. Akármi is a probléma, ha már elhangzik az, hogy nem kapsz a zsömléből ott óriási erkölcsi szegénységről van szó. Itt alapvető probléma a másik ember nem tisztelete.
2010. márc. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!