Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek kienek van igaza?

Szerintetek kienek van igaza?

Figyelt kérdés

20éves vagyok a párom 23 van egy 7hónapos kisfiúnk,itt lakunk az én szüleimnél,még házat nem takáltunk de nemis ez itt a lényeg.

A párom szülei kb.40kmre laknak tőlünk és meghívtak karácsonyra azt mondta a párom anyukája hogy ha nem megy megharagszik rá nos a párom így menni akar miközben megbeszeéltük hogy első karacsonya lesz a kicsikénknek és hárman leszünk,nem vagyok túl jó viszonyban anyósomekkal ,neü vagyunk rosszban de nemis vagyok oda értük,mert kivételeznek az unokáikkal pl.akik velük egy helyen laknak mindig vesz sokmindent amíg a mi fiúnkhoz jó ha egy hónapba egyszer lenéznek,ha a párom lemegy náluk és apósom viszi tőle elveszi a tank pénzt a többi gyerekétől nem és még sok ilyen ,na de ami a lényeg hogy azt nem bánná a párom ha én megharagudnék rá de azt már igen ha az anyukája lehet én vagyok önző de az első karacsonyunk lenne így hármasban és ő nem bánja csak az anyuci megne haragudjon rá..



2015. dec. 11. 10:57
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
az én időmben a papás-mamást nem így játszottuk....
2015. dec. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
Anyukadekkal unnepeljetek 23-an,masnap menjetek el anyosekhoz, de ott az osszegyult csalad elott emlitsetek meg, hogy amint sajat otthonotok lesz,attol kezdve a szenteste csak harmotoke lesz, es a nagyik a 25- 26-an osztoznak majd. Persze ezt nem durcasan, inkabb laza csevegos stilusban kellene eloadni.Azert tartanam fontosnak mar most tisztazni a jatekszabalyokat, mert mint irtad,anyosod osszegyujti ilyenkor a csaladot, igy biztos, hogy meg 20 ev mulva is kotelezo lenne naluk tolteni a szentestet.
2015. dec. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
Ha az egész család ott lesz, a Te szüleider miért nem hívja meg anyós? 24-e anyósnál, a szüleid is mennek, 25-26 otthon lesztek.
2015. dec. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 A kérdező kommentje:

Volt már arról szó h jöjjenek anyósék csak az a helyzet hogy ők tényleg sokan lesznek és gondolom ide a szüleim házába is jönnel vendégek és nag lenne a zsúfoltság azt meg senki nem akarja

Haza jött a párom a munkából és megbeszéltük hogy megyünk 24án nem akarok semmi kedvem dehát nem tudok mit tenni a veszekedést pedig unom.

De úgy lesz megbeszélve anyósomék hogy a többi ünnepeket vagy itt a szüleim házában vagy már a mi házunkbN tartjuk ha annyira a kicsi fiával akar lenni majd jön,de persze finoman lesz megmondva nem csak úgy oda vágva

Annyiban van még igaza a páromnal hogy az ő anyukája messze dolgozik és csak karácsonyra lesz otthon ezért szedi össze a csaladot csak nemtudom hogy anyumnak hogyan fog esni hogy az első unokájával nem lehet karácsonykor míg anyósnak van annyi mint a csúnya baj és a mi fiúnkat le se szarja..

2015. dec. 11. 21:05
 55/55 A kérdező kommentje:
Helyes írásért sorry kijavít a telefon
2015. dec. 11. 21:06
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!