Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek kienek van igaza?

Szerintetek kienek van igaza?

Figyelt kérdés

20éves vagyok a párom 23 van egy 7hónapos kisfiúnk,itt lakunk az én szüleimnél,még házat nem takáltunk de nemis ez itt a lényeg.

A párom szülei kb.40kmre laknak tőlünk és meghívtak karácsonyra azt mondta a párom anyukája hogy ha nem megy megharagszik rá nos a párom így menni akar miközben megbeszeéltük hogy első karacsonya lesz a kicsikénknek és hárman leszünk,nem vagyok túl jó viszonyban anyósomekkal ,neü vagyunk rosszban de nemis vagyok oda értük,mert kivételeznek az unokáikkal pl.akik velük egy helyen laknak mindig vesz sokmindent amíg a mi fiúnkhoz jó ha egy hónapba egyszer lenéznek,ha a párom lemegy náluk és apósom viszi tőle elveszi a tank pénzt a többi gyerekétől nem és még sok ilyen ,na de ami a lényeg hogy azt nem bánná a párom ha én megharagudnék rá de azt már igen ha az anyukája lehet én vagyok önző de az első karacsonyunk lenne így hármasban és ő nem bánja csak az anyuci megne haragudjon rá..



2015. dec. 11. 10:57
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mentek együtt 25 vagy 26-én?
2015. dec. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 A kérdező kommentje:
Ezt én is mondtam neki,de Ő szent este akar menni:/
2015. dec. 11. 11:03
 3/55 acelsziv ***** válasza:
44%
Édes istenem. Hozzámentél anyuci töketlen pici fiához, aki többre tartja a mamucikáját, mint téged. Most meg csodálkozol?
2015. dec. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
100%

Van 3 nap!

Karácsonyozhattok a másik két napon hármasban, akkor is, hogyha a szüleihez mentek Szenteste.

Na meg 40 km???? Az semmi. Még ott aludni sem kell. Elmentek hozzájuk ebédre vagy vacsorára, ott vagytok pár órát, aztán mehettek is haza.

2015. dec. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 A kérdező kommentje:

Igen sajnos ezt nem tudtam hogy ennyire anyás..

Hát mi a szent estét beszéltük meg úgy volna szép nekem ez a vágyam ebből nem akarok engedni

Hát ő nem akar egyből eljönni csak majd másnap én meg azt ott nem bírnám ki

2015. dec. 11. 11:09
 6/55 A kérdező kommentje:
Kisfiam amúgyis fél tőlük mindig sír mikor eljönnek
2015. dec. 11. 11:10
 7/55 anonim ***** válasza:
100%

A te szüleidnél éltek. Akkor szerinted nem jogos, hogy most szeretne ő is a szüleivel lenni?

A kisgyereknek is az lenne a jó, hogyha szokná a nagyikat és jóban lenne velük. Azért mert te nem bírod őket, még ne neveld ellenük a gyereket.

És miért ragaszkodsz a Szentestéhez? A másik két napon, a dátumon kívül, mi lenne más?

2015. dec. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 A kérdező kommentje:
Igazából a párom annyira gyerekes annyira be tud sértődni hogy hozzám sem szólt tegnap egésznap csak este próbált békülni ,ma már annyi üzenetet hagytam neki hogy kész,sztm ő képes lenne eldobni az anyuciáért..
2015. dec. 11. 11:13
 9/55 anonim ***** válasza:

De miért nem lehet megbeszélni ezt pároddal, hogy te a 24-ét szeretnéd.

Nem hiszem el, hogy ennyire tutyimutyi lenne, hogy nem képes megmondani az anyjának, hogy 24-én együtt szeretnétek lenni és csak 25-én mennétek hozzájuk.

2015. dec. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindketten nagyon gyerekesek vagytok.

Senkinek sincs igaza.

2015. dec. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!