Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek kienek van igaza?

Szerintetek kienek van igaza?

Figyelt kérdés

20éves vagyok a párom 23 van egy 7hónapos kisfiúnk,itt lakunk az én szüleimnél,még házat nem takáltunk de nemis ez itt a lényeg.

A párom szülei kb.40kmre laknak tőlünk és meghívtak karácsonyra azt mondta a párom anyukája hogy ha nem megy megharagszik rá nos a párom így menni akar miközben megbeszeéltük hogy első karacsonya lesz a kicsikénknek és hárman leszünk,nem vagyok túl jó viszonyban anyósomekkal ,neü vagyunk rosszban de nemis vagyok oda értük,mert kivételeznek az unokáikkal pl.akik velük egy helyen laknak mindig vesz sokmindent amíg a mi fiúnkhoz jó ha egy hónapba egyszer lenéznek,ha a párom lemegy náluk és apósom viszi tőle elveszi a tank pénzt a többi gyerekétől nem és még sok ilyen ,na de ami a lényeg hogy azt nem bánná a párom ha én megharagudnék rá de azt már igen ha az anyukája lehet én vagyok önző de az első karacsonyunk lenne így hármasban és ő nem bánja csak az anyuci megne haragudjon rá..



2015. dec. 11. 10:57
1 2 3 4 5 6
 31/55 A kérdező kommentje:

17évesen megvolt a szakmám párom dolgozik pénzünk van szóval nem anyáékon élősködünk

De foglalkozz a saját dolgoddal vagy ilyen unalmas az életed?:)

2015. dec. 11. 12:00
 32/55 anonim ***** válasza:
47%

mi fájan?

hogy anyád nyakán élsz két gyerekkel?

mert a párod is az.

és ha anyja majd elkezd téged fúrni (ami már biztos megy) akkor el fog hagyni, mert beszari, de ez biztos nem derült ki - vagy gyerekkel akartad megfogni?


párod bazi nagy szerencsétlen

2015. dec. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 A kérdező kommentje:
Anyósom nem utál ha erre célzol nem fog fúrni ne aggódj ,nem volt szükség a picire hogy megfogjam elég volt rám néznie :)
2015. dec. 11. 12:03
 34/55 anonim ***** válasza:
46%

Biztos nem az agyaddal.


Ez az össze-vissza szöveg, központozás sehol....

De legyen szép életetek :*

2015. dec. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 A kérdező kommentje:

Haha vicces vagy aranyom.

17évesen azért volt meg a szakmám mert hülye vagyok :)

Ezt le számítva tökéletes életünk van megnyugtatom a pici lelked :) remélem boldog vagy :*

2015. dec. 11. 12:08
 36/55 anonim ***** válasza:
100%

Senkinek sincs igaza. Mind a ketten gyerekesek vagytok. De te egy kicsit rosszabb vagy, mert olyan dolgot vársz el tőle, amit te sem teszel meg.


Én is kiemelném a "kulcsmondatot", ha már ennyien dobálóznak ezzel a kifejezéssel.


"anyukám annyit kért hogy ne vigyük el tőle dzent estén a kicsit".


Itt kezdődik a kettős mérce.


Egyébként nem az előző 75%-os komentelő vagyok.

2015. dec. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 A kérdező kommentje:
Ő azt mondta karácsonyra menjünk le oké le megyünk én azt kértem a szent estét itthon töltsük hát ő nem mer megharagszik az anyuja tudom h gyerekesek vagyunk
2015. dec. 11. 12:20
 38/55 anonim ***** válasza:
Ragaszkodsz pont a szentestéhez? Nálunk állandóan változott gyerekkoromban, mikor volt szenteste, mert apa mindig máskor volt ügyeletben, de ugyanolyan hangulata van 23-án és 25-én is. Többi családtagra meg ott a többi napja a karácsonynak.
2015. dec. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 A kérdező kommentje:
Igen ,lehet át gondolom de anyukámat énsem akarom megbántani
2015. dec. 11. 12:30
 40/55 anonim ***** válasza:
100%

Ha a te anyukád mondja,h szent estén ne vigyétek el tőle a kicsit, az ok, pedig minden nap találkozik vele, de ha anyósod kéri akkor meg durva kérés és a párod anyafüggő?!

Közben meg azért szidod anyósod, h különbséget tesz az unokák közt, amikor te is ugyanúgy különbséget teszel a nagymamák közt? Anyukád kérése teljesen ok, h vele legyen a kicsi szent estén, de anyósé meg pofátlanság?

Te se vagy jobb egy fokkal sem, te is ugyanúgy függsz anyádtól, hisz még saját magad se vagy képes eltartani meg te se mersz ellentmondani neki.

Mindketten gyerekek vagytok még, megérdemlitek egymást.

Csak szegény gyereket sajnálom, hogy a szülei még egy egy szobás lakást se tudnak biztosítani neki, ahol nyugodtan veszekedés nélkül élhetnének hárman.

2015. dec. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!