Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaza van, vagy hisztériázik...

Igaza van, vagy hisztériázik a sógornő-jelöltem?

Figyelt kérdés

Férjem öccsének (a lányaink keresztapjának) a menyasszonya.

Fél éve voltak itt a kisebbik lányunk keresztelőjén, én ekkor ismertem meg.

A sógorom előző barátnője készített egy családi portrét (sima ceruzarajz) ami kint van nálunk.

Nemrég tudatta velem, hogy vérig sértődött, hogy nem dobtam ki.

Ráadásul anyósoméknál is kiverte a raplit (fűtésszerelés után volt egy lyuk a plafonon, apósék végighallgatták a földszinten) mert ott még fotók is vannak, albumba ragasztva (tehát nem a falon, szerinte az ilyesmit ki kéne dobni.

Keresztelőkor is alig szólt hozzánk, anyóséktól meg három nappal korábban lelepett.

Ja, és a nagyobbik lányom nyaraltatását is lemondta, mivel véletlenül az ex nevén szólította (nagyon hasonló a nevük).

Ezzel nem velem szúrt ki, csak az fáj, hogy a lányom várta.


2015. júl. 28. 06:50
 1/3 anonim ***** válasza:
92%
Kedves sógornőt zárjátok steril szobába, hátha azon nem talál kifogást.
2015. júl. 28. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
95%

Pfuuu...

"Ha 20-as vagyok, az a baj.

Ha 30-as vagyok, az a baj.

Ha 70-es vagyok, az is baj."

Ha 80-as vagyok - az nem lehetek -, az is baj.

Effektus nem szokott lenni? :D

Én rendesen helyre tenném ha az én házamban törvénykedik... Gyerekes-hisztis p.csa.

2015. júl. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
74%

Én itt a legjobban a férjed öccsét sajnálom...ő az áldozat, de még van esélye megszabadulni ettől az idióta nőszemélytől...


A betegesen féltékeny és a hisztis nőktől óva intettek engem :D pl az ilyenek elkerülése végett :)


22F

2015. júl. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!