Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem fogad el a sógornőm?

Miért nem fogad el a sógornőm?

Figyelt kérdés
A férjemmel 1 éve vagyunk házasok. Nagyon szeretjük egymást, jól működik a kapcsolatunk. Anyósommal is jó a viszonyom, úgy érzem,hogy szeret engem nagyon. A férjemnek van egy bátyja és annak a felesége nem tudom hogy miért, de gyűlöl engem. Próbálok mndig vele beszélgetést kezdeményezni,de nem nagyon reagál rá. Direkt kerül engem, soha egy szót nem szólna hozzám, ha családi kaja van feltűzi az orrát, bevörösödik a feje és duzzog. Másokkal direkt mindig olyan kedves, de velem nem. Soha egy szava nem volt még hozzám 3 év alatt...pedig én nem ártottam neki semmit. Én mindenkivel kedves és barátságos vagyok,vele is az vagyok, de már kezd elfogyni a türelmem. Sajnos a férjem bátyja is kezdi ezt a stílust felvenni. 26 éves nő..

2015. febr. 19. 13:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Alapból nem vagy neki szimpatikus,ez van,lehet ebben talán irigység is.Nem kell vele foglalkozni,lelkiismereti problémát csinálni,nézz keresztül rajta te is,és kész.
2015. febr. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Tudom hogy azt kellene, csak minden egyes hétvégén ez van... már nekem kellemetlen. Rossz úgy ülni az asztalnál velük, hogy így viselkednek, főleg elég érzékeny típus vagyok..
2015. febr. 19. 13:22
 3/14 anonim válasza:
Sz*rd le te is mit foglalkozol vele? irigykedik hogy te is be kerültél a családba. Sz*rd le nézz keresztül rajta ilyennel nem érdemes foglalkozni. Féltékeny vágod?
2015. febr. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Jázi :) válasza:
69%

Szerintem is féltékeny. Most meg még az ugrott be, hogy esetleg majd te hozod a családba az első unokát, na akkor milyen lesz a csaj :D

Valahogy tudatosítsd magadban,hogy ez a csaj ilyen kattant, hisz hiába hoznád le neki a csillagokat is, akkor se lennél szimpatikus neki szerintem.

2015. febr. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Sz...rd le. Ha az en sogornomnek vorosodne a feje es duzzognak tuti kepenrohognem :D vcces lehet. Amugy a ferjed nem szolt meg ra, higy ne bunkozon veled?
2015. febr. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
A férjem a "családi béke" miatt nem szól semmit...Annyival elintézi,hogy ő/ők ilyenek...
2015. febr. 19. 15:44
 7/14 anonim ***** válasza:
52%

Nekem csak egy kérdésem van. Mit érdekel? Amúgy, ha csak a férjed testvérének a felesége, akkor az nem is sógornő....én legalábbis ilyenről még nem hallottam.


Az én egyik sógornőmmel (férjem testvére) sem szólunk egymáshoz amióta bekerültem a családba, majdnem 5 éve:D Nem hiányzik. Tudomásul veszem, hogy nem lehetek mindenkinek szimpi és kész. Amúgy az egyetlen mondat amit intézett hozzám, azt kb ismeretlenül, olyan 2 hónappal az után történt, hogy összejöttünk a férjemmel. Azt mondta sógornőm, hogy ez a kapcsolat nem fog sokáig tartani:)

Ezen kívül nem beszéltünk egymással se előtte, se utána. Ha teheti kerül, olyan szinten bugris, hogy nem is köszön. Nem izgat.

Mi jól vagyunk azóta is, ők meg a férjével orrba szájba megcsalják egymást. Hát ez van, visszanyalt a fagyi valamilyen szinten. A saját testvére és az anyja is azt gondolja, hogy irigy a kapcsolatunkra. Amúgy senkivel nem jön ki a nagymamát kivéve, se az anyjával, se a húgával.


Szóval nem kell a csajjal foglalkozni. Ha ez minden öröme had utáljon. És ne te érezd magad kellemetlenül. (Nem neked kell.)

2015. febr. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy az a baja, hogy anyósod téged jobban szeret, mint őt. Ne törődj vele, ha bunkó, finoman tedd helyre.

De nem értem, hogy minden hátvégén mért kell velük találkoznotok.

2015. febr. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
És az se para ha nem rendezek a lakásunkon családi összejöveteleket? Mert ezt szóvá tette egyszer...csak hogy hívjam meg így őket a saját lakásomba,ha hozzám sem szólnak és csúnyán viselkednek velem. Szerintem csak próbál támadni a hátam mögött. Amúgy ők sem szoktak elhívni minket a férjemmel. Ha szülinapom vagy névnapom van sose jönnek el engem felköszönteni,mindig csak anyósomnál lerakják az ajándékukat és ennyi..de mi mindig elmegyünk és felköszöntjük őket...ezek után hogy várják el h bármilyen családi ebédet csináljak nekik...?
2015. febr. 19. 16:34
 10/14 anonim ***** válasza:
80%
Csaladi beke? Es te mint a felesege nem vagy a csaladja? Gyonyoru. Testver ide vagy oda, a ferjem nem turne, higy eg asztaltarsasagnal alazzanak/duzzogjanak ram. Gondolom te se nezned jo szemmel, ha valamelyik rokonod alatal ilyeneket elne meg a ferjed. Normalisan is lehetne. Felrehivni es tisztazni. Ezek utan ha kiderul, hogy az illto rokon akkor proszto, hogy nem jut el az agyaig dolog, le..rnam, had duzzogjon. En meg jol ereznem magam. Ennyi.
2015. febr. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!