Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem fogad el a sógornőm?

Miért nem fogad el a sógornőm?

Figyelt kérdés
A férjemmel 1 éve vagyunk házasok. Nagyon szeretjük egymást, jól működik a kapcsolatunk. Anyósommal is jó a viszonyom, úgy érzem,hogy szeret engem nagyon. A férjemnek van egy bátyja és annak a felesége nem tudom hogy miért, de gyűlöl engem. Próbálok mndig vele beszélgetést kezdeményezni,de nem nagyon reagál rá. Direkt kerül engem, soha egy szót nem szólna hozzám, ha családi kaja van feltűzi az orrát, bevörösödik a feje és duzzog. Másokkal direkt mindig olyan kedves, de velem nem. Soha egy szava nem volt még hozzám 3 év alatt...pedig én nem ártottam neki semmit. Én mindenkivel kedves és barátságos vagyok,vele is az vagyok, de már kezd elfogyni a türelmem. Sajnos a férjem bátyja is kezdi ezt a stílust felvenni. 26 éves nő..

2015. febr. 19. 13:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Egyszerűen nem vagy neki szimpatikus.

Mondjuk ezt sose értettem. Nekem sem rokonszenves mindenki elsőre, de azért egy esély szerintem mindenkinek jár. Az alapvető udvariasságról nem is beszélve.

Ha beigazolódik, hogy okkal nem szimpatikus valaki, akkor mi történik? Semmi. Viszont annál jobb, ha az első benyomás után kellemeset csalódsz.

Mondjuk a férjedet sem értem. Értem én, hogy konfliktuskerülés, de azért ha valaki az alapvető tiszteletet nem képes megadni a feleségemnek, azt nem hagynám szó nélkül.

2015. febr. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
és ha megpróbálnál vele beszélni? esetleg kérdezd meg, hogy mi az ami nyomja a lelkét veled kapcsolatban :) mondd el, hogy te szeretnéd ha jobb lenne a kapcsolatotok, már csak a férjed miatt is. ha szereti a tesóját, elfogja a tesója feleségét ;)
2015. márc. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

utolsó vagyok

elfogadja*

2015. ápr. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Mondjuk ez is érdekes.. nekem alapvetően senkivel sincs bajom, nincs olyan, hogy nem szimpatikus valaki, hacsak nincs valami nagyon olyan súlyosabb okom erre a viselkedésre... de egy kedves, barátságos emberrel mi bajom lehetne? Még ha a viselkedése idegesít is értelmesen bánok vele, nem duzzogok... furcsa. Biztos nincs semmi konkrét oka erre? Én egyébként a helyedben nyíltan tisztáznám, hogy ne haragudj, de mi a problémád velem, ha pedig nem tudja elmondani, akkor le kell tojni magasról. Ne húzd meg magad.

Régen én is összeszedtem minden bátorságom, és megkérdeztem egy csajtól, hogy miért utál engem, nem volt rá indoka. Ő egyszerűen nem tudta, amit meg mondott indokként, nevetséges volt. Akkor utána levegőnek néztem, és gyűlöltem, ha manapság történt volna, akkor lehet fel is képelem. :D Engem a semmiért ne utáljanak, ha nem vétettem semmit, vagy legalább ne mutassa ki az illető, ha nem érdemlem meg.

2015. máj. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!