Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sogornom es a videki let. Mi...

Sogornom es a videki let. Mi a velemenyetek?

Figyelt kérdés
A sogronom rendesen megmondta a velemenyet, a hatam mogott. Magassarkuban topogo, sminkelt, mukormos budapesti, irodai munkat vegzo no vagyok, (mastol megkaptam a miss. p.csa jelzot is mar) viszont videken szulettem. A hugom eskuvojere voltunk hivatalosak. A batyammal egyutt a feleseget, a sogornomet is meghivtak ugye. Amig el nem koltoztem a hazimunkatol a disznosz.r lapatolasig mindent csinaltam itthon. Teljesen termeszetes modon tudok csirket vagni, kopasztani, bontani, kapalni, fat apritani meg a kaput is meghegesztettem egyszer. Ez egy tipikus videki lagzi volt, ahova az egesz falu eljott. Ilyenkor mindig mi fozzuk az etelt. Atoltoztem koszolhato ruhaba, osszekotottem a hajam, es bontottam a csirket, keszitettem elo a hurkanak, kolbasznak valo beleket, kevertem a tolteleket bele, kostoltam stb. Erre ma hallom vissza a masik sogornomtol, hogy mi mi dennek hord el a hatam mogott. Hogy milyen egy gusztustalan tanyasi csitri vagyok, szivelen, mert szivtelenul marcangoltam az allatokat(amikbol nagyon jo izuen tobbszor repetazott), a parom jobbat erdemlne egy ilyen belekben turkalo macanal, hogy bir varosi letere egyutt lenni velem es az egesz csaladom bizarr, hogy ilyenekt csinalunk, jaaj csak ne legyen gyerekunk, mert ezt fogja latni a szuleimtol, es o amugy is utalja a videkieket, sz.r volt az egesz. Ahoz kepest mindegyik kepen 32-es vigyorral pozol, mindenkivel beszelgetett es bepalinkazva boldogan tancolt. Nem tudom elkuldjem e busba, vagy nem er annyit, hogy ilyen primitivsegre reagaljak.

2015. ápr. 21. 12:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
31%

Mit törődsz vele? Éld az életed, azt' csá.

Egyébként meg mísz p.csa :)

2015. ápr. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Pont nem érdekelne mit magyaráz rólam.
2015. ápr. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%

Hát szerintem ez a van sapka, nincs sapka tipikus esete.

Én a helyedben nem alacsonyodnék le hozzá, plusz az is benne van, hogy szemtől szemben mindent tagadni fog. Szerintem nem éri meg, de én konfliktus kerülő típus vagyok :)

2015. ápr. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%

Jajj, ne foglalkozz vele, ő baja, hogy orvosi eset, a leírás alapján a világon semmi rosszat nem csináltál, de ezt nyilván te is tudod.

Ez már annyira alacsony szint, hogy nem pazarolnék egy fél gondolatot se rá, nem hiszem, hogy lenne remény arra, hogy felfogja, mennyire nincs igaza. S ha lenne, akkor is, minek dolgozz Te azért.. Éld az életed és próbáld nagy ívben hanyagolni őt.


Belekben turkáló maca... Ha pedig tisztába teszed a gyermeked, aki mégis megszületik egy ilyen családba, még rosszabb leszel? :D Ez annyira röhejes, ki mond ilyeneket? Ki köt bele abba, hogy a szakács trancsírozza a leendő ízes ételt, amit megeszünk? Nagy Isten állatkertje. Van, aki egyetért vele s nem röhögi körbe? Az ilyennek önmaga a legnagyobb büntetés...


Huhh. Roppant toleráns szoktam lenni, főleg Neten, ahol nem is látom a konkrét eseteket, de ez NAGYON durva.

2015. ápr. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Nem kell vele foglalkozni.
2015. ápr. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
26%

Egyetlenegy dolgot tudok tanácsolni: ha ez téged bármennyire is foglalkoztat, akkor VELE beszéld meg. Mi ebben nem tudunk segíteni. Mindenki a másik háta mögött kököd, nemcsak sógornőd, hanem a másik sógorőd is, aki neked visszamondta (kíváncsi lennék, ott a helyszínen hogy reagált egyébként...) meg te is most itt. Igaz ez egy fokkal jobb, mert névtelenül.


És igen, azt a bizonyos pcsát mísznek (kedvetlen, fanyalgó, enervált, finnyás) szokták mondani. Kivéve aki nem ismeri ezt a szót.

2015. ápr. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
12%
Az egész családod bizarr, a sógornőd mégis beházasodott ebbe a családba :). Szerintem ne foglalkozz vele, hiába mond ilyeneket a hátad mögött, ezt képtelenség komolyan venni, csak magát járatja le.
2015. ápr. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%
Kár vele foglalkozni. Röhelyesek az ilyen emberek. Hozzáteszem, én sem tudnék levágni egy csirkét, de tudom jól, hogy azt a csirkét, amit a boltban megveszek, azt is levágja és feldolgozza valaki. Ha meg az a baja, hogy be mered piszkolni a kezed, azon megintcsak nevetni lehet. Nem ez az igényesség fokmérője. Amúgy meg milyen elvetemült pesti bunkó lehet már az, aki lenéz egy egész családot azért, mert csirkét vágnak (és akkor már ott is vagyunk, hogy minden vidéki alsóbbrendű, pesti embernek jobb szóba se állnia velük). Csak azt nem tudom, ha ilyen véleménnyel van a családodról, mit keres a bátyád mellett. Mindenesetre kár az ilyen ostoba libára pazarolni az energiát, ő úgyse érti meg, te csak még mérgesebb leszel, a bátyád meg két tűz közé kerül, ahol nem akar majd választani.
2015. ápr. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%

A helyedben nem foglalkoznék vele, attól, hogy "elküldenéd a búsba", nem látná be, hogy nincsen igaza.


Azt viszont lehet, hogy megcsinálnám, ha ilyen helyzetben lennék, hogy ha legközelebb nálunk vendégeskedne, hogy őt csak párolt zöldségekkel kínálnám meg, hússal nem, mert neki van annyi szíve, hogy nem eszik "szétmarcangolt" állatokat. :-))

2015. ápr. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
59%

Ha nem vegetáriánus a sógornőd, akkor sima képmutatás a részéről ez a duma. Én nem tudnék levágni se egy csirkét, se más állatot, de nem is ítélem el, aki megteszi azért, hogy én (is) ehessek húst.


Szerintem ne foglalkozz vele, a viselkedése őt minősíti, nem téged.

2015. ápr. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!