Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sogornom es a videki let. Mi...

Sogornom es a videki let. Mi a velemenyetek?

Figyelt kérdés
A sogronom rendesen megmondta a velemenyet, a hatam mogott. Magassarkuban topogo, sminkelt, mukormos budapesti, irodai munkat vegzo no vagyok, (mastol megkaptam a miss. p.csa jelzot is mar) viszont videken szulettem. A hugom eskuvojere voltunk hivatalosak. A batyammal egyutt a feleseget, a sogornomet is meghivtak ugye. Amig el nem koltoztem a hazimunkatol a disznosz.r lapatolasig mindent csinaltam itthon. Teljesen termeszetes modon tudok csirket vagni, kopasztani, bontani, kapalni, fat apritani meg a kaput is meghegesztettem egyszer. Ez egy tipikus videki lagzi volt, ahova az egesz falu eljott. Ilyenkor mindig mi fozzuk az etelt. Atoltoztem koszolhato ruhaba, osszekotottem a hajam, es bontottam a csirket, keszitettem elo a hurkanak, kolbasznak valo beleket, kevertem a tolteleket bele, kostoltam stb. Erre ma hallom vissza a masik sogornomtol, hogy mi mi dennek hord el a hatam mogott. Hogy milyen egy gusztustalan tanyasi csitri vagyok, szivelen, mert szivtelenul marcangoltam az allatokat(amikbol nagyon jo izuen tobbszor repetazott), a parom jobbat erdemlne egy ilyen belekben turkalo macanal, hogy bir varosi letere egyutt lenni velem es az egesz csaladom bizarr, hogy ilyenekt csinalunk, jaaj csak ne legyen gyerekunk, mert ezt fogja latni a szuleimtol, es o amugy is utalja a videkieket, sz.r volt az egesz. Ahoz kepest mindegyik kepen 32-es vigyorral pozol, mindenkivel beszelgetett es bepalinkazva boldogan tancolt. Nem tudom elkuldjem e busba, vagy nem er annyit, hogy ilyen primitivsegre reagaljak.

2015. ápr. 21. 12:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Még egy dolog eszembe jutott: ha én kerülnék ilyen helyzetbe, azt viszont megtenném, hogy egyszer négyszemközt megkérdezném tőle, hogy mit is mondott pontosan ebben a témában a lagzi után másoknak a hátam mögött, és megmondanám, hogy csak azért szeretném ezt tisztázni vele, mert nem tudom, hogy amit visszahallottam másoktól, az akarva-akaratlanul mennyit torzult, még véletlenül sem szeretnék olyat neki tulajdonítani, amit nem, vagy nem abban a formában mondott, ezért így érzem korrektnek, tisztességesnek, hogy szemtől szembe tisztázom ezt vele.


Ha van egy kis esze, ebből talán átmenne neki az üzenet. :-)

2015. ápr. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Elgondolkodtato, hogy vegulis, igen, en is kibeszelm most ot. :D Na mindegy. Remelem senkit nem botrankoztattam meg. A levagast nem en vegeztem most, de ott alltam nem messze. Kiskorom ota ezt latam, engem mar nem botrankoztat meg. Ahgy irtatok, a bolti hus is igy all elo. A parolt zoldseg jo otlet. :)
2015. ápr. 21. 14:21
 13/13 anonim ***** válasza:
Totálisan retardált az ismerősöd, akár mit csinálnál valószínű beléd kötne vannak ilyen alja patkány emberek, csak éld boldogan az életed, az ilyennek a fejét nyomnám egy adag véres állat belsőségbe, vagy vágóhídra kényszermunkának, hogy szokja csak. Milyen házi asszony lesz az ilyen? Mi lesz ha húst kellene sütni a férjének stb. Szánalmas! Igen csak jó vidéken felnőni, nagyon megvan a hangulata, csendes nyugodt mindenki mindenkit ismer stb.
2015. ápr. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!