Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arrol ha a...

Mi a véleményetek arrol ha a csalad azert szolja meg a gyereket nap mint nap mert vékony es válogatós?

Figyelt kérdés

Ha a gyerek visszakerdezne biztos azt mondanak hogy aggódnak de latszik hogy csak megszokásból csinaljak.

Engem regen az egesz csalad (szülő. Nagyszülő, nagyneni, az egesz kb 20 fős szuk csalad ezert csesztetett plussz az ovono a szomszéd es az óvónők is csesztettek ezt egy fiú megjegyezte es kihatott az egesz általános iskolára es a szorongás átjött kozepsulira es itt is csesztettnek de nem a vekonysagom miatt hanem mert bena vok tessibol

Az egesz csalad nagydarab anyu csak egy kicsit apu eleg vékony

Miert kellett mindenhol kinézni emiatt? Ezert csesztetik a gyerekek a vekonyakat mert a szülők kitalaljak hogy a kover a jo?



2015. ápr. 12. 01:03
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Én is kiskoromban mindig megszóltak, mert csontváz voltam, sőt, most 22 éves vagyok és most is vékony testalkatú. Tizenéves koromban mondták nekem azt is, hogy anorexiás vagyok. De a mai napig, ha meglát egy régen látott rokon, biztosan megjegyzi, hogy milyen vékony vagyok és miért nem eszek? Többször eszek, mozgok, nem tudok hízni, ilyen a genetikai adottságom. A szüleim is fiatalon vékonyak voltak, majd az évek előrehaladtával kicsit szedtek magukra :) Engem is rendkívül idegesít és már haragszok is érte. Én se kérdezem meg az elhízottakat, hogy hé, miért nem tudsz fogyni? Fogyókúrázol Te rendesen? Amúgy az emberek azzal jönnek néha, hogy azért az elhízottaknak rosszabb, mi ne keseregjünk, mert ez lenne aránylag az elfogadott, ezt hirdetik az újságok, modellek is vékonyak. Nekem meg hiába magyarázzák be ezeket, ha rosszul érzem magam vékonynak! Ugyanolyan nehéz volt nekem ezt elfogadnom (bármilyen hihetetlen), mint másnak elfogadni, hogy elhízott.
2015. ápr. 12. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én gyerekként nagyon vékony voltam, szintén sokat cseszegettek érte, suliban a tanárok, osztálytársak is rám szálltak, ment a folyamatos gúnyolódás, amikor ettem, figyeltek és megjegyzéseket tettek. Eredménye az lett, hogy gyerekként depressziós lettem.
2015. ápr. 12. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

en is nagyon vekony voltam....

Aztan meghiztam,majd anorexias lettem ( azaz afele hajlottam) 3 honap alatt 20 kg ment le a 60 kg-os sulyombol.. Amikor ettem akkor ramszolt az tanar,a tobbiek,stb.... Most meg hogy megint kerekedek megint ba..ogatnak az ismeroseim... folyamatosan "fogyokurazom"

mutasd meg a szuleidnek hogy mit irtunk le.. En depis lettem,es (elvileg) anorexias..... olyan narancsborom van 18 evesen mint egy 100 eves nyanyanak... Kell ez?

2015. ápr. 12. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is sovány voltam mindig is, általánosban sokat piszkáltak miatta, középiskolában már nem. Közel a 40-hez, egy gyerek után is csak 50 kg vagyok a 160 cm-hez. Engem a család nem piszkált.
2015. ápr. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy unokatesóm volt,aki képes volt egy zsemlét rágcsálni órákon keresztül.Nagyon idegesített.Meg az is hogy válogatott és semmi nem volt jó neki.Aki nagyon válogatós,arról mindig az jut eszembe,hogy sokan örülnének ha egyáltalán lenne kajájuk.
2015. ápr. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Mar reg nem tema a sulyom nem akarok hozni jol erzem magam 42-3 kg val. Bar a derekam azeles a lábamhoz kepest.

En azert vagyok válogatós mert ha olyan a zöldségek tobbsegrnek es a hajas husoknak az ize hogy mielott lenyelnem oklendezek. Refluxal szulettem. Mostanaban sok szendvicset ettem a suliba es egyket kilo felnőtt de amugy nem tudok hozni.

Nem is akarok mert nem tetcik senkinek az alakja a családba

15 l

2015. ápr. 12. 11:09
 7/8 anonim ***** válasza:

4.vagyok.


Hány cm vagy? Próbáld meg úgy enni a zöldségeket, higy egy kis vajon megpirítod vagy pl. sütőben sült hús mellé beletesztek répát, krumplit bármit, nagyon finom.

2015. ápr. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
163 de AZ anorexiatol messze vagzok leher azert ilyen alacsony a sulyom meet kevesebb AZ izom. Osszel nyaron tornaztam de ez a sz*r tessi meg a napi 8-9 Ora miatt elment a kedvem
2015. ápr. 12. 11:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!