Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Szóval én mindig úgy voltam a párkapcsolatokkal,hogy megmenteni kell nem pedig szakitani.párommal nagyon gyötrödünk,sok nehézségen megyünk,mentünk át és felakarja adni,már nem akar bejönni hozzám,nem tervezünk programokat stb.viszont az együttlétünk fenomenális.arra gondoltam h abbahagyom h mindig vitázok vele ha nemet mond,elutasit,nem hivogatom,max kedves uzit irok neki,pl legyen szep napod.és közben magamat teljesen átváltoztatom,elkezdek sportolni,mégjobban odateszem magam,sztetek ez jó??? Vagy mit tegyek?nyugodt légkört szeretnék neki,de mikor felhúzom magam egyből mondja h látod nem megy ,hagyjuk abba stb.pedig csak belefáradt ebbe a sok negatívba
2015. ápr. 5. 10:04
 1/6 anonim ***** válasza:

*facepalm*

Szóval hagyod, hogy kefélgessen, miközben már semmit nem akar tőled.

Tudod egy párkapcsolatot tényleg meg lehet menteni, ha mindkét fél akarja.

De ha a másik már nem, akkor vége.

2015. ápr. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És új szokása kikapcsolja a mobilját,tegnap terveztük,hogy bejön,nem jött,mert jöttek rokonok,oks,összevesztünk teloba azt mondta h majd felhiv,h mit tudott intézni ezügyben,hivogattam smst küldtem semmi,mig végül ki,apcsolt amobilja,vagy lemerült vagy kikapcsolta,és azóta sem kapcsolta vissza.
2015. ápr. 5. 10:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a párodnak van egy másik kapcsolata? Ha ígv van, nem sokat tehetsz. Hagyd elmenni.
2015. ápr. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az a véleményem ,hogy semmit nem akar tőled az égvilágon ,nyilván ezért mondogatja ,hogy nem megy ,mert neki nem megy valóban.az sem kizárt ,hogy már más iránt érdeklődik.abba pedig ne láss bele semmi ,hogy lefekszik veled.szerintem lépj túl .
2015. ápr. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolatot csak KETTEN tudnak megmenteni, ha az egyik fél nem akarja, akkor semmi esély rá.
2015. ápr. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mitől is "párod" ?

Hogy te nem akarod feladni? - hát az fontos, de elég kevés. Ahogy írod, szerintem ő már leírta ezt a dolgot.

2015. ápr. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!