Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális? Igaza van?

Ez normális? Igaza van?

Figyelt kérdés
Szülinapomra kaptam tok jo kis ajandekot nagyon orultem neki,nemgyoztem megkoszonni. Aztan nemsokkal kesobb a baratnom szulinapja volt es kerestem a penzem. Mivel nemtalatam,megkerdeztem a szuleimet nem e lattak. A valasz az volt hogy: -milyen pénzt? Azt elkoltottuk az ajandekodra!. Ezen nagyon kiakadtam, mivel a sajat penzembol vettek meg a szulinapi ajandekom... Csak szerintem nem oke ez igy?
2015. aug. 30. 02:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
De parasztok a szüleid, már bocs
2015. aug. 30. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
+ nekem az a penz nagyon fontos volt😩 az a penz lett volna az eselyem hogy vegre lathassam milyen kulfoldon. Egyik ismerosommel elmehettem volna. Nem is merek az ismerosom szemebe nezni mivel megigertem neki hogy nem koltom el a penzt.
2015. aug. 30. 03:53
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Mondd nekik, hogy kéred vissza a pénzt.


Az ajándék nem azt jelenti, hogy a te pénzedből vesznek valamit.

2015. aug. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

nem, nem normális

nem tudnád esetleg eladni az ajándékot, és így hátha visszakapnád a pénzed egy részét?

2015. aug. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
22%

Napi kamu 26.

Ennyire tirpák szülők nem léteznek.

De szerencsére lassan vége a nyári szünetnek.

2015. aug. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

mit kaptal?

ha tudod nelkulozni akkor add el.

es szolj nekik hogy jovore majd megoldod az ajandokozast...

2015. aug. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon nagy szemetseg, de nem vagy egyedul. Anyam nekem a tovabbtanulasi penzemet kolti el.


Kerd vissza, add el az ajandekot vagy sporold ossze ujra es jegyezd meg jol a tettuket.


Az imserosodnek szerintem nyugodtan szolhatsz, azt is elmondhatod, hogy nem a te hibad.

2015. aug. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Andrysh de igenis léteznek. Kaptam ballagàsi ajàndéknak 20 ezer ftot apàtól ès anya nem is szókt nekem simàn elköltötte magàra. Apàtól tudtam meg. Hidd el léteznek .
2015. aug. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
80%

Én a keresztanyámtól kaptam 16. szülinapomrA ötezret.

Anyukám megkérdezte mit szeretnék. Én ruhákat kértem, szóval elmentünk venni párat.

Vettünk két farmert, mikor anyukám azt mondta nézzünk pár felsőt is.

Aha. Mikor él akartam kérni a pénzt, mert moziba mentünk volna, drága édesanyám angyali arccal közölte, hogy elköltöttem ruhákra.

Tisztán emlékszem, hogy 6500at fizettünk. Szóval anyukám úgy 1500at szánt a szülinapi ajándékra.

És nem, nem voltunk szegények, évi 2,5millió volt az alap bevétel, plusz havi 75ezer.

Kegyetlenül megbosszultam.

2015. aug. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
22%
érett jellemre vall a bosszú... :)
2015. aug. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!