Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek kienek van igaza?

Szerintetek kienek van igaza?

Figyelt kérdés

20éves vagyok a párom 23 van egy 7hónapos kisfiúnk,itt lakunk az én szüleimnél,még házat nem takáltunk de nemis ez itt a lényeg.

A párom szülei kb.40kmre laknak tőlünk és meghívtak karácsonyra azt mondta a párom anyukája hogy ha nem megy megharagszik rá nos a párom így menni akar miközben megbeszeéltük hogy első karacsonya lesz a kicsikénknek és hárman leszünk,nem vagyok túl jó viszonyban anyósomekkal ,neü vagyunk rosszban de nemis vagyok oda értük,mert kivételeznek az unokáikkal pl.akik velük egy helyen laknak mindig vesz sokmindent amíg a mi fiúnkhoz jó ha egy hónapba egyszer lenéznek,ha a párom lemegy náluk és apósom viszi tőle elveszi a tank pénzt a többi gyerekétől nem és még sok ilyen ,na de ami a lényeg hogy azt nem bánná a párom ha én megharagudnék rá de azt már igen ha az anyukája lehet én vagyok önző de az első karacsonyunk lenne így hármasban és ő nem bánja csak az anyuci megne haragudjon rá..



2015. dec. 11. 10:57
1 2 3 4 5 6
 21/55 A kérdező kommentje:
24én itthon 25én ott,de neki rohannia kell 24én
2015. dec. 11. 11:34
 22/55 anonim ***** válasza:
100%

19: Látod ez a baj, ezért vagy gyerekes és buta, mert neked ez azt jelenti, hogy az anyja fontosabb. Hát először is nem állítunk valakit ilyen választás elé. Másodszor nem akarjuk birtokolni. Harmadszor nem osztogatunk parancsokat, hogy márpedig ezen a napon mindenképpen itt vagy ott leszünk.

És nem zsarolunk érzelmileg másokat, hogy jujj brühühűű te nem is szeretsz engem, hanem anyukádat szereted, ha nem azt csinálod, amit én mondok neked.

2015. dec. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
20: Szóval az nem baj, ha te anyukád kívánságát teljesítitek, csak az ha az ő anyukája kívánságát :)
2015. dec. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
biztos az o anyukája is "csak" ennyit kért.. remélem dulore fogtok jutni sértodések nélkul.
2015. dec. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 A kérdező kommentje:
Lehet,de itt is lennénk ott is neki nem értem ez miért nem m1
2015. dec. 11. 11:36
 26/55 A kérdező kommentje:
Igen,de a párom nem csak a szüleinél lenne hanem a gyerekkori barátaival is,és ezt else mondta volna csak láttam az üzeneteit
2015. dec. 11. 11:38
 27/55 anonim ***** válasza:
100%

és hárman leszünk,

NEM! 3+szüleid, mivel ott éltek


párod meg..no komment. de te tépted.

ne nézzetek házat sztem, mert nem lesz tartós-

becsúszott gyerek?

2015. dec. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 A kérdező kommentje:
Nem,nem csúcsott be ,szeretjük imádjuk egymást ez nem kérdés,csak mind ketten akaratosak vagyunk
2015. dec. 11. 11:49
 29/55 anonim ***** válasza:
100%

Írni tanuljál már meg!

Tervezett :) Aha, anyád nyakára.

2015. dec. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 A kérdező kommentje:
És neked mi közöd hozzá?:)fáj csillagom?:)
2015. dec. 11. 11:56
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!