Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek kienek van igaza?

Szerintetek kienek van igaza?

Figyelt kérdés

20éves vagyok a párom 23 van egy 7hónapos kisfiúnk,itt lakunk az én szüleimnél,még házat nem takáltunk de nemis ez itt a lényeg.

A párom szülei kb.40kmre laknak tőlünk és meghívtak karácsonyra azt mondta a párom anyukája hogy ha nem megy megharagszik rá nos a párom így menni akar miközben megbeszeéltük hogy első karacsonya lesz a kicsikénknek és hárman leszünk,nem vagyok túl jó viszonyban anyósomekkal ,neü vagyunk rosszban de nemis vagyok oda értük,mert kivételeznek az unokáikkal pl.akik velük egy helyen laknak mindig vesz sokmindent amíg a mi fiúnkhoz jó ha egy hónapba egyszer lenéznek,ha a párom lemegy náluk és apósom viszi tőle elveszi a tank pénzt a többi gyerekétől nem és még sok ilyen ,na de ami a lényeg hogy azt nem bánná a párom ha én megharagudnék rá de azt már igen ha az anyukája lehet én vagyok önző de az első karacsonyunk lenne így hármasban és ő nem bánja csak az anyuci megne haragudjon rá..



2015. dec. 11. 10:57
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
67%

"megbeszeéltük hogy első karacsonya lesz a kicsikénknek és hárman leszünk"


Nincs miről beszélni. Egyszer már eldöntöttétek, tehát max. a jövő évi Szentestéről lehet vitatkozni.

2015. dec. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 A kérdező kommentje:
Anyósnak a fia a lényeg hogy ott legyen,de ma már biztos hogy át beszéljük mert csak erről van a vita egyébként ezt le számítva nagyon jól megértjük egymást,a picit én is sajnálom a veszekedés miatt,de a házat nemsokára biztosítjuk neki csak legyen,utolsó kommentelő köszi szépen végre valaki megértett.
2015. dec. 11. 13:10
 43/55 anonim ***** válasza:
63%
A szenteste a szűk kis családé. Akkor Ti nem menjetek sehová, és ne is fogadjatok senkit! A kény anyós - amíg nem porhanyós - osztozzék a 25-én és a 26-án!
2015. dec. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
100%

Ha a te szüleidnél laktok, akkor én úgy csinálnám, hogy megmondanám anyóséknak, hogy már meg van beszélve, szentestén a te szüleid is készülnek vacsorával, úgyhogy inkább ebédre mentek hozzájuk.

Elmentek, megebédeltek, beszélgettek egy kicsit, aztán hazamentek.

Elég feleslegesnek tartom ezt a huzavonát a részetekről is, a szülők részéről is.

2015. dec. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 A kérdező kommentje:
A párom nem tudja ezt megérteni ,pedig így lesz,ott leszünk karácsonykor csak nem az első estén,(remélem így lesz) bár megtudnám győzni a páromat is...nem érti meg hogy nekem ez fontos lenne én meg értemaz az ő helyzetét de ő az enyémet nem.
2015. dec. 11. 14:09
 46/55 anonim ***** válasza:
73%

"...nem érti meg hogy nekem ez fontos lenne én meg értemaz az ő helyzetét de ő az enyémet nem."


Ez ilyen mese. Vagy pedig tényleg megérted, csak nem érdekel. Javaslom sürgősen kezdjetek felnőttként viselkedni, ha ilyen fiatalon össze hoztatok egy gyereket.

2015. dec. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
100%

Egy párkapcsolatban kompromisszumokat kell kötni, ami néha áldozattal jár.

Na most vagy te engedsz vagy ő, de egyikőtöknek muszáj lesz belátnia, hogy a kapcsolatotok érdekében engedni kell!!


Felejtsd el, hogy kinek van igaza. Mindegy kinek van igaza, van egy probléma, amit KÖZÖSEN kell megoldani és ennek alapja a kommunikáció.

Szóval mindketten nőjetek fel! Jó lenne ha felfognátok, hogy egy csapatban játszatok.

2015. dec. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
100%

46-os!

De hát ők ketten már eldöntötték! Még korábban!


Ha ezek után a férj anyja mást szeretne, a férjnek kutyakötelessége lerendeznie ezt vele.


Tudta, hogy milyen az anyja. Miért ebben állapodott meg a feleségével, ha utána ezt nem bírja képviselni az anyja előtt?

2015. dec. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 A kérdező kommentje:
Anyós az összes gyereket meghívja nagy csaladosak mindenkinek lesz ott 1,2,3éves gyerekek félek hogy megtalálják ütni vagy valami hasonló
2015. dec. 11. 15:02
 50/55 anonim ***** válasza:
Bocs! Nem 46-ra, hanem 47-re akartam reagálni.
2015. dec. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!