Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek kienek van igaza?

Szerintetek kienek van igaza?

Figyelt kérdés

20éves vagyok a párom 23 van egy 7hónapos kisfiúnk,itt lakunk az én szüleimnél,még házat nem takáltunk de nemis ez itt a lényeg.

A párom szülei kb.40kmre laknak tőlünk és meghívtak karácsonyra azt mondta a párom anyukája hogy ha nem megy megharagszik rá nos a párom így menni akar miközben megbeszeéltük hogy első karacsonya lesz a kicsikénknek és hárman leszünk,nem vagyok túl jó viszonyban anyósomekkal ,neü vagyunk rosszban de nemis vagyok oda értük,mert kivételeznek az unokáikkal pl.akik velük egy helyen laknak mindig vesz sokmindent amíg a mi fiúnkhoz jó ha egy hónapba egyszer lenéznek,ha a párom lemegy náluk és apósom viszi tőle elveszi a tank pénzt a többi gyerekétől nem és még sok ilyen ,na de ami a lényeg hogy azt nem bánná a párom ha én megharagudnék rá de azt már igen ha az anyukája lehet én vagyok önző de az első karacsonyunk lenne így hármasban és ő nem bánja csak az anyuci megne haragudjon rá..



2015. dec. 11. 10:57
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
Most miért sértődött meg? Mit mondtál neki?
2015. dec. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 A kérdező kommentje:
Hát ha pl.tavaly vagy előtte mondja hogy menjünk a szüleihez ünnepelni szó nélkül mentem volna,annyit kértem hogy a szent estén együtt mivel itt lakik a pici itt legyen az első karacsonya,nem..szó sincs róla hogy ellenük nevelném én örülök ha meglátogatják ,anyósom furcsa teremtés magának való parancsolgató asszonyka
2015. dec. 11. 11:17
 13/55 A kérdező kommentje:
Hát ezért meert mondtam hogy a szent este itthon másnap mehetünk nyugodtan ,és ezen
2015. dec. 11. 11:18
 14/55 anonim ***** válasza:
100%
Dobjatok fel egy érmét, mert ennek semmi értelme
2015. dec. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
51%

"azt nem bánná a párom ha én megharagudnék rá de azt már igen ha az anyukája" - szerintem ez a kulcsmondat ebben a történetben

Nem hiszem, hogy a párod megváltozik, és ez alapján nem jósolok a házasságotoknak valami fényes jövőt... még ha együtt maradtok is, mindig te leszel a 3. - ha ezt el is fogadod, mindig rosszul fogod érezni magad miatta és egyre nagyobb lesz benned a feszültség.

Viszont ha kiállsz magatok mellett, könnyen lehet, hogy otthagy, és szalad vissza anyucihoz...

Hosszú távon azt kell eldöntened, tényleg kell-e neked egy ilyen férj vagy inkább felneveled a gyereked egyedül, de legalább szabad leszel, és hátha találsz egy rendes férfit. (Ha nem, legalább nem használnak ki.)

Volt ismerősöm, aki 30 év házasság után vált el az anyós miatt - kutyából nem lesz szalonna.

2015. dec. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom milyen rétegből származtok mindketten az írásod és a történet alapján...hát nem az értelmesebb, műveltebb körökből az fix.


Ne hazudj már a képünkbe, hogy amikor hozzámentél (tehát előtte már valószínűleg pár évet jártatok, együtt éltetek), szültél neki egy gyereket!!! (az sem két perc) NEM TUDTAD, hogy ennyire anyás és nem felnőtt még (mondjuk te sem...). Ez akkora szemenszedett hazugság, hogy az valami hihetetlen. Nagyon jól tudtad, csak gondoltad majd megváltozik, ha odapotyogtatsz neki a semmire...


Azt meg marhára nem értem, hogy 24-én mért nem lehet megbeszélni, hogy oké, lementek ebédelni, ottvagytok 1-1 órát aztán hazamentek, kész. Akkor megvolt a találka, neked se megy rá el a fél napod és mindenki boldog. Neeeem, inkább hisztizz meg féltékenykedj a többi unokára, jó sárkány módjára :)

2015. dec. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 A kérdező kommentje:
Persze hogy semmi értelme képes lenne eldobni szerintem a csaladját az annyáért ez mi!? 23éves könyörgom nem 10hogy az van amit anyuci mond elvégre velem kötötte össze az életét nem az anyával
2015. dec. 11. 11:25
 18/55 anonim ***** válasza:

ha egyedul, kulon laknátok akkor megérteném, hogy az elso karácsonyt egyutt, hármasban szeretnéd eltolteni. de igysem lesztek egyutt hármasban...ott lesznek a szuleid.

ha az én páromrol lenne szo és nagyon nem szeretné azt, hogy 25-én vagy 26- án menjunk, akkor azt mondanám, hogy rendben menjunk a szuleihez. én nem csinálnék ebbol problémát, de onnantol, hogy meglesz a saját kis otthonotok, nincs tobb szent este anyuciékkal, marad a 25. vagy 26.

2015. dec. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 A kérdező kommentje:
Nahát de jó hogy jobban tudod két évet jártunk es jött a baba és nem tudtam hogy ilyen mert nem ilyennek mutatta magát ,persze hogy féltékeny vagyok velem él nem az anyával ezt neki föl kellene fognia ,próbáltam kiállni de abból neki az jött le hogy önző vagyok ,és az bánt hogy fontosabb neki az anyukája
2015. dec. 11. 11:31
 20/55 A kérdező kommentje:
Nagy a ház ahol jelenleg a szüleimnél lakunk olyan mintha hárman lennénk ,anyukám annyit kért hogy ne vigyük el tőle dzent estén a kicsit
2015. dec. 11. 11:33
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!