Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyósom újabb aljas húzása....

Az anyósom újabb aljas húzása. Mit tennétek? Gyors válasz!

Figyelt kérdés

a pároméknál élünk..állandón beszól,aljasabbnál aljasabb dolgokat..ez nem elég...múlthéten mindennek elhordott ok nélkül,mert el mertem mondani a páromnak,hogy miket mondott rám..mikkel sértegetett...nem uszítottam az anyja ellen, a párom csak szépen megkérdezte tőle,hogy miért bánt ő meg egyből vergődésbe tört ki..elmondta a páromnak hogy szekál,és szerinte ő ezt meg teheti és nekem szó nélkül tűrnöm kell...elkezdte mondani,hogy talál nálam százszor különbebb nőt a párom,meg elhordott mindennek meg a szüleimet is,pedig még nem is ismeri őket...meg szó szerint úgy bánt velem mint a kutyával..ledobott mindent a lábam elé szó szerint én meg vegyem fel,meg ilyenek

most meg ma reggel elkezdett vergődni a páromnak,hogy hogy még ebbe a hónapba nem adtunk csak 15 ezret neki és hogy nem érdekli hogy honnan de adjunk neki pénzt és hogy ne várja meg a párom míg elkezd megint engem szekálni...

a párom meg mondta neki hogy az lesz a vége hogy el fog költözni miattad,erre elkezdi neki,hogy nem ő miatta fogok én elköltözni,hanem azért mert a párommal állandóan veszekszünk...de tudni kell hogy miattuk veszekszünk meg a pénz miatt..mert ideges a párom,hogy nem tudunk az anyjának pénzt adni és megint engem fog szekálni...

ez a helyzet...ti mit tennétek? még nem mentem ki a szobából...a párom eddig sose engedte hogy kiosszam,az anyja meg folyton bánt,meg sérteget..

most nincs itthol a párom..de tiszta ideg hogy most mi lesz,hogy az anyja ha kimegyek,be fog szólni.mit tegyek?úgy is tudja hogy a párom elmondja nekem hogy mit mondott.mit tegyek?ha kimegyek és úgy teszek mintha nem történt volna semmi,akkor azt fogja hinni,hogy félek tőle stb..meg lealázom magam hogy nem merek szólni neki, ha meg nem megyek ki,akkor megint ezt fogja hinni,ha meg kimegyek és neki állok,hogy hogy képzeli ezt hogy ezzel zsarolja a párom,meg mi jogon fenyeget engem,mintha nekem tartanom kellene tőle,akkor kegyetlen nagy církusz lesz,és most nincs itthol a párom,hogy megfogjon hogy ne osszam kegyetlenül ki,és akkor elhordjuk egymást mindennek,meg ki tudja mi lesz...ti mit tennétek???elköltözni sajnos nem tudunk most.


2010. márc. 16. 07:27
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/152 anonim ***** válasza:
66%

kedves kérdező!

Neked az élet minden területéről elég furcsa elképzelésed van.

Ha apárod imádna,akkor már régen máshol élnétek...ha tényleg igaz,hogy piszkál az anyja.

Szerintem csak simán ráunt arra,hogy az anyja cseszegeti,mert te ott vagy a nyakukon,te cseszegeted,mert az anyja téged cseszeget.Igaza van az anyjának,nő az van annyi mint a tenger(igaz pasi is).

Az emberi jog az nem azt jelenti,hogy téged el kell tartani.Ha én odaköltöztem volna anyóshoz,akkor ha elvesztettem volna a munkám,biztos anyémékhoz költöztem volna vissza,hiszen az ő gyerekük vagyok,nem anyósé.

Te nem vagy feleség,azért ezt vedd figyelembe.Szóval jogod az anyós házába egy szál sincs.Mint ahogy a te házadba se lesz majd más nőnek.

Szerintem ébredj már fel.Itt se az anyósnak,se a pasinak nem igazán kellesz.

2010. márc. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/152 anonim ***** válasza:
40%
Nem szólnék hozzá, flegma lennék, lekezelő, aztán ha ezt is szóvá teszi, játszanám az aranyos, önfeláldozó kislányt. Biztos qvára idegesítené... Sőt, túljátszanám, és így kóstolgatnám. Mondjuk, csináld azt, hogy ha hazajön, mondd neki: "Jajj, mama drága, gyorsan feküdjön le aludni, biztosan nagyon elfáradt!" Persze, mikor már leszólt azért, hogy flegma vagy, és sz.rsz a fejére... Azért álljon már meg a menet!
2010. márc. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/152 anonim ***** válasza:
82%
09.48. Hogy miért? Azért mert a leírásod alapján te olyan ember lehetsz, aki nem tűr ellentmondást és még a lehetetlen helyzet megoldását is megköveteli. Na az ilyenekből lesznek a rossz anyósok. Mint írta a kérdező, legyél szíves segíteni neki akkor máshol munkát találni és olyan albérletet, ahol hitelben lakhat, amíg nincs pénze. Mert ez szerintem lehetetlen szituáció. Nekem is ilyen anyósom volt 10 évig, felismerem a jegyeit benned..... :)
2010. márc. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/152 anonim ***** válasza:
93%
Sajnálak és együtt érzek veled,csak nekem az anyámtól kell mindezt elviselni,ő le van százalékolva és egész nap nem csinál egyebet csak játszik a gépen és cigizik,tőlem pedig elvárja hogy minden nap főzek,takarítsak ,mosak,meg megcsináljak mindne a ház körül és mégis állandóan szekáll valamiért,ja és én is és a párom is dolgozik,mi fizetjük a rezsi egy részét,a konyhára pedig állandóan mi vásárolunk és mégsem vagyok jó,pedig a saját lánya vagyok,de itt lakik a bátyám is aki persze tíz fillért nem add és ő a jó,már nagyon unom az egészet,mi már vettünk házat,csak sajnos még nem tudunk oda költözni,jobb ha ti is minél előbb elköltöztök,mert kikészít idegíleg,hidd el,én már ott tartok,teljesen kivagyok idegíleg,nagyon unom.
2010. márc. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/152 anonim ***** válasza:
79%

09:55 Te aztán jó hülye vagy! Nem fogod fel, hogy ő nem cseszegeti a vén r.bancot?

Menj haza, és állítsd választás elé a párod, hogy: "Anyád, vagy én?"

2010. márc. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/152 A kérdező kommentje:
de qrva könnyen ítélkeznek egyesek..szerintetek ennyi az élet? hogy ha a párod szeretne már rég nem itt élnétek???miből tetűből????szereteten múlik a pénz???hú,akkor valami hibázik,mert akkor amennyi szeretet adok másoknak,már milliomosnak kellene lennem.
2010. márc. 16. 09:58
 57/152 anonim ***** válasza:
86%
9:55 szeretném megvédeni a kérdezőt: nem a feleségi, barátnői jogairól beszélt, hanem az EMBERI jogairól, gondolom te sem k..vázol le akárkit az utcán, ugye?
2010. márc. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/152 A kérdező kommentje:
bár egyeseknek ez nem sokat jelent.már nem a barátnője vagyok,hanem a menyasszonya..
2010. márc. 16. 10:02
 59/152 anonim válasza:
90%
Szerintem is az lenne a legjobb ha elköltöznél! Nekem is ilyen anyósom van. De én sajnos csak tűrök és sose pofázok vissza pedig már itt lenne az ideje. A férjem is csak az anyja pártját fogja általában. Elakartam költözni és miért nem költöztünk.. a drágalátos anyós miatt mert a férjem itt virnyikolt h mi lesz ha itt haggyuk..Én is Szabolcs megyében élek :) És tényleg nagyon nehéz munkát találni... Szóvval én oylan vagyok,hogy lenyelem de utána meg ideges leszek és esetleg a családomra veszekszek amit később szörnyen bánok. Bár mostanában az anyós elég "jó fej" mert a legidősebbik lányom (12 éves) ugy beolvasott neki,hogy én is csak néztem :D és mi nem élünk együtt az anyóssal csak egy utcában:@
2010. márc. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/152 anonim ***** válasza:
66%

Akárhogyan csűritek-csavarjátok a helyzetet, két lehetőség maradt. Vagy eltűröd anyósod viselkedését vagy elköltözöl. Igen, vannak emberi jogaid, ahogy neki is. Joga van ahhoz, hogy megmondhassa, hogy ki lakik az otthonában, mennyiért és hogyan. Ha a feltételeit nem tudod teljesíteni, akkor nem kell ott lakni és nincs konfliktus. Nagyon rendes volt anyósod, hogy egyáltalán megengedte, hogy odaköltözzetek. Én nem engedtem volna meg a helyében. Bár ahogy a soraidat olvasom, akkor is ő lett volna a szemét, ha nem engedi, hogy odaköltözz.


A 09:21-gyel maximálisan egyetértek. Mi sem költöztünk a szülők nyakára, albérletben kezdtük a párommal. Igen, piszok nehéz volt két állásban dolgozni és mellette még tanulni is, de akartuk és megcsináltuk. Anyósommal a mai napig jó a kapcsolatunk, nincs semmi ami miatt veszekednünk kellene. Sajnos sok fiatalnál látom azt a mentalitást, hogy összeköltöznek munka nélkül és minden nélkül a szülőknél és utána mocskolódnak mert a szülő nem azt vállalta, hogy a most már felnőtt gyerekét és még annak a párját is eltartja. Mert hiába írod, hogy nem tartanak el, gyakorlatilag arról van szó. Az a 15000 Ft, amin lovagolsz, még a többlet rezsit sem fedezi amit az okoz, hogy ott élsz. Ezen felül feltételezem használod a mosószert, öblítőt, mosogatószert is amit ő vesz, eszed a kajáját és folyton kerülgetnie kell téged. Akár honnan nézzük, ez neki sem lehet kellemes. Betolakodtál a szépen berendezett életébe és fenekestől felforgattad azt. Fordított helyzetben kíváncsi lennék, hogy te hogyan kezelnéd ezt. Eleve nagyon nehéz a szülőnek elfogadni azt, hogy a gyermeke már felnőtt, az életét nem ő, hanem a gyerek irányítja és nem védheti meg a hibáktól, amiket el fog követni. Tudom miről beszélek, nekem is van két fiam. Eddig csak a nagyobbikkal merült ez fel egyáltalán, de megbeszéltük a gyerekekkel, hogy majd akkor költöznek össze, ha a saját lábukra tudnak állni. Amint lesz mindkettőjüknek munkája, azonnal megkapják a lakáskulcsot (vettünk egy lakás a férjemmel mindkét gyereknek) és onnantól a saját életüket élhetik. Ott össze lehet költözni a párjukkal, azt csinálnak amit akarnak. Amíg itthon lakik és tanul addig segítem amivel tudom, de ha elköltözik a lakásába, akkor a saját lábára kell állnia és onnantól az ő felelőssége lesz a rezsi, a kaja, minden. Én pontosan azért nem engedek ideköltözni senkit hozzánk, mert csak vita lenne belőle. Tesómék például a szüleinknél élnek még a mai napig is és anyukám nagyon sokat panaszkodik, hogy a kedves menye mindent elvisz a lakásból. Megveszi a mosóport és néhány óra múlva már a nászéknál van. :-( A sógornőm persze nem dolgozik, mondván nincs munka a szakmájában, de elvárja tesómtól és a szüleinktől, hogy tartsák el őt és a szüleit is. Kettőn áll a vásár többnyire, nem csak az anyós hibás itt sem a kialakult helyzetért...

2010. márc. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!