Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyósom újabb aljas húzása....

Az anyósom újabb aljas húzása. Mit tennétek? Gyors válasz!

Figyelt kérdés

a pároméknál élünk..állandón beszól,aljasabbnál aljasabb dolgokat..ez nem elég...múlthéten mindennek elhordott ok nélkül,mert el mertem mondani a páromnak,hogy miket mondott rám..mikkel sértegetett...nem uszítottam az anyja ellen, a párom csak szépen megkérdezte tőle,hogy miért bánt ő meg egyből vergődésbe tört ki..elmondta a páromnak hogy szekál,és szerinte ő ezt meg teheti és nekem szó nélkül tűrnöm kell...elkezdte mondani,hogy talál nálam százszor különbebb nőt a párom,meg elhordott mindennek meg a szüleimet is,pedig még nem is ismeri őket...meg szó szerint úgy bánt velem mint a kutyával..ledobott mindent a lábam elé szó szerint én meg vegyem fel,meg ilyenek

most meg ma reggel elkezdett vergődni a páromnak,hogy hogy még ebbe a hónapba nem adtunk csak 15 ezret neki és hogy nem érdekli hogy honnan de adjunk neki pénzt és hogy ne várja meg a párom míg elkezd megint engem szekálni...

a párom meg mondta neki hogy az lesz a vége hogy el fog költözni miattad,erre elkezdi neki,hogy nem ő miatta fogok én elköltözni,hanem azért mert a párommal állandóan veszekszünk...de tudni kell hogy miattuk veszekszünk meg a pénz miatt..mert ideges a párom,hogy nem tudunk az anyjának pénzt adni és megint engem fog szekálni...

ez a helyzet...ti mit tennétek? még nem mentem ki a szobából...a párom eddig sose engedte hogy kiosszam,az anyja meg folyton bánt,meg sérteget..

most nincs itthol a párom..de tiszta ideg hogy most mi lesz,hogy az anyja ha kimegyek,be fog szólni.mit tegyek?úgy is tudja hogy a párom elmondja nekem hogy mit mondott.mit tegyek?ha kimegyek és úgy teszek mintha nem történt volna semmi,akkor azt fogja hinni,hogy félek tőle stb..meg lealázom magam hogy nem merek szólni neki, ha meg nem megyek ki,akkor megint ezt fogja hinni,ha meg kimegyek és neki állok,hogy hogy képzeli ezt hogy ezzel zsarolja a párom,meg mi jogon fenyeget engem,mintha nekem tartanom kellene tőle,akkor kegyetlen nagy církusz lesz,és most nincs itthol a párom,hogy megfogjon hogy ne osszam kegyetlenül ki,és akkor elhordjuk egymást mindennek,meg ki tudja mi lesz...ti mit tennétek???elköltözni sajnos nem tudunk most.


2010. márc. 16. 07:27
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
 151/152 anonim ***** válasza:
100%

Ez valóban igaz, hogy nagy a munkanélküliség.

Nem is bántom ezért, mert nem az ő hibája.

Csak ezt nem mindenki érti meg, mint írtam is az előző kommentemben, hogy az anyós nem érti meg, hogy nincs munkája, és ezért van otthon.

Írtam, hogy nem bántásból írtam!

2010. márc. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 152/152 anonim ***** válasza:
100%
Tudom,nem is Rád céloztam,hanem azokra,akik folyamatosan bántották és szapulták szegényt.Te eddig értelmes,és segítő szándékú hozzászólásokat írtál!Több ilyen hozzáállású emberre lenne szükség,nem okoskodókra,és másokat kioktató,képmutató emberekre.
2010. márc. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!