Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyósom újabb aljas húzása....

Az anyósom újabb aljas húzása. Mit tennétek? Gyors válasz!

Figyelt kérdés

a pároméknál élünk..állandón beszól,aljasabbnál aljasabb dolgokat..ez nem elég...múlthéten mindennek elhordott ok nélkül,mert el mertem mondani a páromnak,hogy miket mondott rám..mikkel sértegetett...nem uszítottam az anyja ellen, a párom csak szépen megkérdezte tőle,hogy miért bánt ő meg egyből vergődésbe tört ki..elmondta a páromnak hogy szekál,és szerinte ő ezt meg teheti és nekem szó nélkül tűrnöm kell...elkezdte mondani,hogy talál nálam százszor különbebb nőt a párom,meg elhordott mindennek meg a szüleimet is,pedig még nem is ismeri őket...meg szó szerint úgy bánt velem mint a kutyával..ledobott mindent a lábam elé szó szerint én meg vegyem fel,meg ilyenek

most meg ma reggel elkezdett vergődni a páromnak,hogy hogy még ebbe a hónapba nem adtunk csak 15 ezret neki és hogy nem érdekli hogy honnan de adjunk neki pénzt és hogy ne várja meg a párom míg elkezd megint engem szekálni...

a párom meg mondta neki hogy az lesz a vége hogy el fog költözni miattad,erre elkezdi neki,hogy nem ő miatta fogok én elköltözni,hanem azért mert a párommal állandóan veszekszünk...de tudni kell hogy miattuk veszekszünk meg a pénz miatt..mert ideges a párom,hogy nem tudunk az anyjának pénzt adni és megint engem fog szekálni...

ez a helyzet...ti mit tennétek? még nem mentem ki a szobából...a párom eddig sose engedte hogy kiosszam,az anyja meg folyton bánt,meg sérteget..

most nincs itthol a párom..de tiszta ideg hogy most mi lesz,hogy az anyja ha kimegyek,be fog szólni.mit tegyek?úgy is tudja hogy a párom elmondja nekem hogy mit mondott.mit tegyek?ha kimegyek és úgy teszek mintha nem történt volna semmi,akkor azt fogja hinni,hogy félek tőle stb..meg lealázom magam hogy nem merek szólni neki, ha meg nem megyek ki,akkor megint ezt fogja hinni,ha meg kimegyek és neki állok,hogy hogy képzeli ezt hogy ezzel zsarolja a párom,meg mi jogon fenyeget engem,mintha nekem tartanom kellene tőle,akkor kegyetlen nagy církusz lesz,és most nincs itthol a párom,hogy megfogjon hogy ne osszam kegyetlenül ki,és akkor elhordjuk egymást mindennek,meg ki tudja mi lesz...ti mit tennétek???elköltözni sajnos nem tudunk most.


2010. márc. 16. 07:27
 101/152 anonim ***** válasza:
80%
10.51:ha érdekel ilyenféle munka benneteket,akkor egy jó tanács:ha telefonba kérdezik,SZINTE mindenhez értetek,mindent tudtok,ha már felvettek benneteket,nem fognak kirúgni,ha kiderül,hogy vannak hiányosságok,persze ezt aztán pótolni ezerrel...
2010. márc. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/152 anonim ***** válasza:
80%
33 vagyok, 6 hónapos a gyerek, heti két nap van kire hagyni, Fejér megye, érettségi+ 2 felsőfokú tanfolyam, 15 év kereskedelemben eltöltött idő, ebből 10 év középvezető, kreatív hobbi
2010. márc. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/152 anonim ***** válasza:
81%

Szia!Én a helyedbe elköltöznék,ha párod nem megy veled akkor nem a Te párod Ő!!

Ha szeret egy férfi egy nőt jóban-rosszban kiáll mellette!

Te is ember vagy ne hagyd,hogy bárki is pórig alázón!!

Én is tűrtem anyósnak jól rá is fáztam addig fajult az egész még az újszülött gyerekemet akarta,még be is ment a gyámhivatalba.Akkor nem érdekelte,hogy a fia mit érezze csak nem engedtük,hogy kénye kedvére cipelgesse,és bele szóljon a gyereknevelésbe,gondozásba.Egyből mind a vipera köpködött mert ellent mondtunk.Azt megfenyegettük utána lettet a gyámhivatali perről 1,5 év kuss volt.Most nagy unszolásra kibékültünk vele,de minek??3 hétig bírta,hogy ne durrogjon.Most megint kezdi,én próbálok átnézni rajta,és figyelmem kívül venni amit Ő mond,de nem mindig megy.Nem hinném,hogy valaki megváltozik,én már nem hiszek a csodába!Menekülj onnét messzire!!

2010. márc. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/152 anonim ***** válasza:
67%
El sem olvasom végig, mert olyan kritikán aluli, bárdolatlan, nívótlan véleményekre akadtam, hogy ha ilyen menyjelöltek is vannak, akkor nem hogy befogadnám őket, de a fiamat is kitagadnám. Két, jövedelem nélküli ember lehetőséget kap, hogy meghúzza magát,akkor ezért hálásnak kellene lennie.Hogy hozzájárulnak a költségekhez, az természetes,hisz fogyasztanak. Egyetlen mód: irány albérletbe!Ott nem kell alkalmazkodni.Az meg, hogy az anyós esetleg egy közönséges ember, azt lehetett tudni előre is. Akkor nem kellett volna hozzá bútorozni. Ez kikötés is lehetett volna a kapcsolat elindításához.
2010. márc. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/152 anonim ***** válasza:
72%

11.07:Lehet heti két nappal már érdemes megpróbálni a mobilbankárságot.

Nem tudom mennyire mumus a vállalkozás a szemedben,de gyes alatt másodállásban ki tudod váltani,ha alkalmaznak,lehet érdemes lenne körülnézed azokat a cégeket,ahol ki kellene váltanod a foglalkoztatáshoz.Középvezető voltál,esélyed is lehet arra,hogy ha alul is kezdesz,följebb verekedd magad.


Ha meg csupán pénzt akarsz,akkor szerintem jön a szünet,jólszituált,tanult anyuka,kreativ foglalkozásokkal gyermekfelügyeletet vállal.Ha van lehetőség,hogy pár teljes napra(éjszakával is) fogadjatok akkor még esélyesebb.A védőnőddel beszéllhetsz,hogy az iskolai védőnő tud-e olyan családot,akiknek jól jönne a szünetre...

2010. márc. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/152 anonim ***** válasza:
75%

Sunyi egy nőszemély vagy, az egyszer biztos. Itt "sír" a szád, másodrészt azért, mert a párod, nem támogatja az anyja. Gondolom, jól esne, ha alátok tolna, egy luxus villát, egy fehér limuzinnal egyetemben... Persze, a te szüleidről nem esik szó. Ők hogy állnak anyagilag?

Nem tudnának annyit adni, esetleg akár kölcsönbe, hogy új életet kezdhessetek?

Nem mellesleg, miért nem költöztök oda a pároddal együtt és akkor megszabadulnátok az anyóstól? Jaaaa, gondolom, a párod eltartása ez esetben a szüleidre hárulna és ez már nem tetszik annyira, mi?


A kérdésre:


A 10:02-es válaszolóval tökéletesen egyetértek. Nem az a lényeg, hogy az anyós milyen emberileg (valószínűleg tetőtől-talpig romlott), hanem az, hogy míg az ő házában élsz, ő szabja a feltételeket. Nem is érdemes vele vitatkozni, mert mindig ezt fogja a fejedhez vágni: "Amíg az én házamban élsz, az én kenyeremet eszed, addig a neved kuss!".

Két végkifejlet lehetséges:

1. Vagy náluk maradsz és tűröd.

2. Vagy elköltözöl.

Ugye: "megszoksz vagy megszöksz".

Ez van aranyom, ezt kell szeretni...

2010. márc. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/152 anonim ***** válasza:
80%
11:20 a mobilbankárság nem nekem való, az biztos! Viszont amit utólag írtál az sokkal jobb ötlet, igazából pironkodok itt, hogy nekem miért nem jutott eszembe!:) Köszi a segítséget! További szép napot ! Meg mindenkinek, persze:) Kérdezőnek jobb életet!
2010. márc. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/152 anonim ***** válasza:
80%
11:22-es vagyok: Ja, és a nyanyával vigyázzatok, mert remélem tudod, hogy halála után rajtatok fogják (legalábbis megpróbálják) majd behajtani a tartozásait? Szóval, én a párod helyében, nem nagyon engedném, neki, hogy hitelt vegyen fel (főleg a Provident nevezetű, uzsorásoktól), ha nincs rá szüksége....
2010. márc. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/152 anonim ***** válasza:
72%

11.35:ha a Providenttől vesz fel valaki hitelt és meghal,akkor halotti bizonyítvány ellenében törlik a hitelét.

Sőt minden banknál/pénzintézetnél így van,ezért kötnek biztosítást a hitelre....

(még a hitelkártyákra is)

2010. márc. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/152 anonim ***** válasza:
70%
Elképesztő, egyesek miket költenek amiről pedig szót nem ejtett a kérdező, mégcsak nem is sejttette.... Az emberek 2 mondatból megmondják ám itt, milyen ember vagy! Vigyázz kedves kérdező! Nagyon okosak vannak itt! :-D :-D
2010. márc. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!