Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyósom újabb aljas húzása....

Az anyósom újabb aljas húzása. Mit tennétek? Gyors válasz!

Figyelt kérdés

a pároméknál élünk..állandón beszól,aljasabbnál aljasabb dolgokat..ez nem elég...múlthéten mindennek elhordott ok nélkül,mert el mertem mondani a páromnak,hogy miket mondott rám..mikkel sértegetett...nem uszítottam az anyja ellen, a párom csak szépen megkérdezte tőle,hogy miért bánt ő meg egyből vergődésbe tört ki..elmondta a páromnak hogy szekál,és szerinte ő ezt meg teheti és nekem szó nélkül tűrnöm kell...elkezdte mondani,hogy talál nálam százszor különbebb nőt a párom,meg elhordott mindennek meg a szüleimet is,pedig még nem is ismeri őket...meg szó szerint úgy bánt velem mint a kutyával..ledobott mindent a lábam elé szó szerint én meg vegyem fel,meg ilyenek

most meg ma reggel elkezdett vergődni a páromnak,hogy hogy még ebbe a hónapba nem adtunk csak 15 ezret neki és hogy nem érdekli hogy honnan de adjunk neki pénzt és hogy ne várja meg a párom míg elkezd megint engem szekálni...

a párom meg mondta neki hogy az lesz a vége hogy el fog költözni miattad,erre elkezdi neki,hogy nem ő miatta fogok én elköltözni,hanem azért mert a párommal állandóan veszekszünk...de tudni kell hogy miattuk veszekszünk meg a pénz miatt..mert ideges a párom,hogy nem tudunk az anyjának pénzt adni és megint engem fog szekálni...

ez a helyzet...ti mit tennétek? még nem mentem ki a szobából...a párom eddig sose engedte hogy kiosszam,az anyja meg folyton bánt,meg sérteget..

most nincs itthol a párom..de tiszta ideg hogy most mi lesz,hogy az anyja ha kimegyek,be fog szólni.mit tegyek?úgy is tudja hogy a párom elmondja nekem hogy mit mondott.mit tegyek?ha kimegyek és úgy teszek mintha nem történt volna semmi,akkor azt fogja hinni,hogy félek tőle stb..meg lealázom magam hogy nem merek szólni neki, ha meg nem megyek ki,akkor megint ezt fogja hinni,ha meg kimegyek és neki állok,hogy hogy képzeli ezt hogy ezzel zsarolja a párom,meg mi jogon fenyeget engem,mintha nekem tartanom kellene tőle,akkor kegyetlen nagy církusz lesz,és most nincs itthol a párom,hogy megfogjon hogy ne osszam kegyetlenül ki,és akkor elhordjuk egymást mindennek,meg ki tudja mi lesz...ti mit tennétek???elköltözni sajnos nem tudunk most.


2010. márc. 16. 07:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/152 A kérdező kommentje:

jah és csak hogy mindenki képbe legyen.mikor ideköltöztem,rengeteget segítettem neki,aztán ez kicsit alább hagyott,mióta beszólogat,mert nem szeretek kimenni a mert folyton beszól.mindennap..még ma is segítek neki,meg főzök,sütök,takarítok...de szerinte segíthetnék többet..de nem érti meg hogy ezekért nem segítek többet,bár így is sok mindent csinálok..

a másik tudnivaló...volt hogy havi 173.000-ret kapott,mert neki kellett mert szarba volt..havi 50.000-ret kér,mi meg most mindketten munkanélkülin vagyunk.ami 60.000 forint.és még van előfizus telónk,meg netünk,meg hitelünk,ami nem kevés...a párom maszek pénzeiből finanszírozgatjuk...most nem tudtunk adni neki.ez van..de szerintem már elég sokat kapott,meg így is sokszor elmegyünk a boltba és vásárolunk és főzünk saját pénzből.

ő meg úszika hitelbe,orrba szájba veszi felfele.7 hitele van és még veszi felfele a sok providentet...most is van 300.000 forintja csak a providentnél.

2010. márc. 16. 07:33
 2/152 anonim ***** válasza:
95%

Akkor tűrj. Azért csinálja, hogy még többet veszekedjeteka pároddal. aztán szépen elköltözöl végül és ő nyert.

Csinálj úgy, mint a világ legnyugodtabb úrihölgye és ne hagyd magad kihozni a sofdrodból. Semmivel.

És a párodnak se panaszkodj többet. Lássa az öreglány, hogy ezzel nem megy semmire, mert emberére akadt.

Ha veszekszel, akkor elzavar onnan és joggla, hiszn ez az ő háza, neked nincs jogod ordibálni vele, meg kiosztani!!! Ezt ne feledd!!!

És akkor nincs párod, hiszen elköltözni nem tudtok!

Szóval elegáns úrinő, akiről lepereg a sértés!!! Kitartás! Meglátod, leeik az álla!!


A pároddal meg csak kacagjatok rajta mostantól! Az jobban fogja bosszantani, mint bármi más, ne aggódj! És ti is jókedvűek lesztek. Ne veszekedjetek, főleg ne rajta! Nem ér annyit az az ember!

2010. márc. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/152 A kérdező kommentje:
most elkezdtünk mindenünket eladni,de ahhoz is idő kell,de nem bírja kivárni,közbe meg luxusozik..neki nem jó az olcsó vaj,neki drága kell..mindennap sütni kell,eg 6 félét főzni,amit utánna a kutya eszik meg..
2010. márc. 16. 07:37
 4/152 A kérdező kommentje:
hát ez nem olyan könnyú,mert gubancok vannak a szivemmel és ha magamba tartom,akkor csak hergelem magam..eddig mindent tűrtem ,épp ezért tartunk itt,hogy ő mindennek elhord és szerinte ez normális.én is ember vagyok,nekem is vannak jogaim..választásom annyi maradhat max.hogy addig hazaköltözök anyumékhoz,míg külön nem tudunk menni...
2010. márc. 16. 07:39
 5/152 A kérdező kommentje:
csak kár hogy oda nem férünk be a párommal...
2010. márc. 16. 07:40
 6/152 anonim ***** válasza:
22%

Fogd be aszádat,aztán örülj,hohgy eltartanak.Elég hosszú ideje élősködsz másokon,meg még neked áll feljebb.

Én már rég kivágtalak volna,nem fizetsz a rezsibe?Költözz a szüleidhez.Miért nem az ő nyakukon élősködsz?Mi az hogy mással tartatod el magadat?

Aki meg annyira szívbeteg,az ne akarjon pasizni,mert szex közben feldobhatja a talpát.

Szerintem egy lusta,élősködő vagy,akire jogosan vannak kiakadva.

2010. márc. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/152 anonim ***** válasza:
94%
Füldugóval közlekedj,ha nagyon muszáj!És tényleg nem kell panaszkodni!Mindenre mondd,hogy rendben,igaza van...Beszélj Vele szépen:)Nehéz lesz,de biztosan eredményt hoz!Légy erős és kitartó!
2010. márc. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/152 anonim ***** válasza:
97%

Kedves kérdező!

Hasonló cipőben jártam mint TE csak én 17 évvel ezelőtt!Az a baj,hogy ha nem nyilvánítasz véleményt,ha türöd a megaláztatásokat a végén abba a csapdába esel,hogy már mindent megengedhet magának!Egyre több és több konfliktust szül a megoldatlan helyzet!Én azt javaslom,hogy próbáljatok meg leülni megbeszélni a dolgokat!Adjátok össze kinek mi folyik be és mennyi a kiadás!Lehet ha konkrét számokat lát beismeri,hogy hitelt hitellel nem lehet kiváltani!

ÉN elköltöztem anyósomtól,terhessen egy szál böröndel....a párom engem választott!

Azóta jóban vagyunk ..és hidd el a véleményem az iylen esetekre:"JOBB TÁVOLRÓL SZERETNI,MINT KÖZELRŐL ÚTÁLNI!":)

2010. márc. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/152 anonim ***** válasza:
84%
szerintem is költözz el, elvégre az ő házában azt csinál amit akar, még ha nincs is igaza
2010. márc. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/152 anonim ***** válasza:
64%
Ha ennyire kiszolgáltatott helyzetben vagytok-akkor tűrj. És ne beszélj vissza. Tiszteld benne, hogy a párod édesanyja,hogy idősebb,hogy fedelet biztosít nektek. És ha azt veszi észre, hogy nem akarsz minden áron fölé emelkedni, hogy nem mártírként vagy a párod mellett, eltűrve az édesanyját, akkor megenyhülhet. Saját lakásodban te vagy az úr. És ne keserítsd a párodat panaszaiddal. A végén az édesanyja pártjára áll, és akkor még őt is elveszíted. Láttam én már fiatal nőt úgy pofázni-elnézést-az idős emberrel, hogy ha igaza is lett volna, a mód miatt sem volt hitele.
2010. márc. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!