Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyósom újabb aljas húzása....

Az anyósom újabb aljas húzása. Mit tennétek? Gyors válasz!

Figyelt kérdés

a pároméknál élünk..állandón beszól,aljasabbnál aljasabb dolgokat..ez nem elég...múlthéten mindennek elhordott ok nélkül,mert el mertem mondani a páromnak,hogy miket mondott rám..mikkel sértegetett...nem uszítottam az anyja ellen, a párom csak szépen megkérdezte tőle,hogy miért bánt ő meg egyből vergődésbe tört ki..elmondta a páromnak hogy szekál,és szerinte ő ezt meg teheti és nekem szó nélkül tűrnöm kell...elkezdte mondani,hogy talál nálam százszor különbebb nőt a párom,meg elhordott mindennek meg a szüleimet is,pedig még nem is ismeri őket...meg szó szerint úgy bánt velem mint a kutyával..ledobott mindent a lábam elé szó szerint én meg vegyem fel,meg ilyenek

most meg ma reggel elkezdett vergődni a páromnak,hogy hogy még ebbe a hónapba nem adtunk csak 15 ezret neki és hogy nem érdekli hogy honnan de adjunk neki pénzt és hogy ne várja meg a párom míg elkezd megint engem szekálni...

a párom meg mondta neki hogy az lesz a vége hogy el fog költözni miattad,erre elkezdi neki,hogy nem ő miatta fogok én elköltözni,hanem azért mert a párommal állandóan veszekszünk...de tudni kell hogy miattuk veszekszünk meg a pénz miatt..mert ideges a párom,hogy nem tudunk az anyjának pénzt adni és megint engem fog szekálni...

ez a helyzet...ti mit tennétek? még nem mentem ki a szobából...a párom eddig sose engedte hogy kiosszam,az anyja meg folyton bánt,meg sérteget..

most nincs itthol a párom..de tiszta ideg hogy most mi lesz,hogy az anyja ha kimegyek,be fog szólni.mit tegyek?úgy is tudja hogy a párom elmondja nekem hogy mit mondott.mit tegyek?ha kimegyek és úgy teszek mintha nem történt volna semmi,akkor azt fogja hinni,hogy félek tőle stb..meg lealázom magam hogy nem merek szólni neki, ha meg nem megyek ki,akkor megint ezt fogja hinni,ha meg kimegyek és neki állok,hogy hogy képzeli ezt hogy ezzel zsarolja a párom,meg mi jogon fenyeget engem,mintha nekem tartanom kellene tőle,akkor kegyetlen nagy církusz lesz,és most nincs itthol a párom,hogy megfogjon hogy ne osszam kegyetlenül ki,és akkor elhordjuk egymást mindennek,meg ki tudja mi lesz...ti mit tennétek???elköltözni sajnos nem tudunk most.


2010. márc. 16. 07:27
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/152 anonim ***** válasza:
93%

Én a helyedben elmennék. Biztosan igazuk van azoknak az válaszolóknak is, akik a tűrést javasolják, de én akkor is elmennék. Bár ez a célja az anyósodnak, de nem baj. Elérte. Még az is előfordulhat, hogy fordul a kocka egyszer....akkor majd elgondolkodik, talán.


S soha nem kérnék szívességet egy engem utáló akárkitől. Ha a párod tényleg szeret, talán ő is menne veled. Ő sem várhatja el, hogy elviseld anyja molesztálását. Valszeg neki sem jó ez a helyzet így.

Szerintem, az első adandó alkalommal pakoljatok. Addig ne szólj semmit, a költözés tervezéséről sem, had érje hirtelen a hír. Nem is kell kedvesnek lenned vele, de bunkónak sem. Maradj tárgyilagos, csak a legszükségesebb kommunikáció legyen és kész. Talán a drága anyós majd visszavesz egy kicsit, ha fiacskája is elmegy otthonról.


Ha a fiú marad, akkor meg jobb is. Máskor, a későbbiekben sem állna melléd....

szerintem...

2010. márc. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/152 anonim ***** válasza:
63%
A 2. válaszoló kritikán aluli(NE IS AZT NÉZD,HOGY MIT ÍRT,HANEM,HOGY HÁNY SZÁZALÉKA VAN)!És én is azt mondom,hogy golyót neki!Én csak a férjemmel,és a gyerekeinkkel élek,de felháborítanak az olyan anyósok,apósok,családtagok,akik sanyargatják a többieket.Annak a válaszolónak,aki megvédte ezt a barmot,azt kívánom,hogy kerüljön helyzetbe,mert lehet,hogy akkor másként fog nyilatkozni.
2010. márc. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/152 anonim ***** válasza:
75%
Ja! hogy tanácsot is írjak: én biztosan nem ülnék otthon, várva mikor kur..z le megint, hanem elmennék munkát keresni. Elmenni az ilyenkor szokásos helyekre, bejelentkezni mindenhova ahova lehet (akár takarítani is). A nagy számok törvénye alapján be kell jönnie. Aztán lelépnék minél sürgősebben egy albérletbe, mert még mindig nyugodtabb életet lehet úgy élni.Az előző voltam
2010. márc. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/152 anonim ***** válasza:
80%
Na álljunk meg! Itt mindenki nekiesik a kérdezőnek (tisztelet a kivételnek), szegény anyósa! Olyanról még nem hallottatok, nem éltetek olyanban, amikor valaki gonosz és csakazértis mindenben kivetnivalót talál? Merthogy van ilyen! Kérdezőtől kérdezném, hogy a Te anyósod is ilyen ugye? Mert nekem ez jött le abból amit írtál. Az egy dolog (nagy dolog!) hogy az ő házában élnek, de ha valaki ezzel visszaél, az nem jogos! Basszus, a gyerekének a társa, szereti a fiát és ott b...szik ki vele, ahol csak tud? Hol ferr viselkedés ez? Mégha az ő házában is élnek! Az ilyen ember nem ferr! Csak azt nézi, hogy ő az úr és bárkinek bármit parancsolhat! Ez nem így működik. Annak van igaza, aki azt javasolja végső mentsvárként, hogy próbálj vele jó viszonyt kialakítani, vegyél neki néha valami apróságot, illetve üljetek le beszélgetni vele. Azt csak nem akarhatja, hogy a fia boldogtalan legyen, vagy igen? Én TUDOM milyen egy ilyen emberrel egy fedél alatt élni, anyósommal (aki ilyen volt) 10 évet éltem egy házban! Ez a lány már sokat tűrt és ki van borulva, valószínűleg azért esett a kedves második válaszolónak, egyébként tényleg bicskanyitogató a stílusa és bántó. Még ha van benne igazság is.... Legjobb lenne gyorsan valami munkát találnotok (tudom, hogy nem egyszerű) és albérletbe menni, akkor senki nem szólhat egy árva szót sem! Sok sikert hozzá!
2010. márc. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/152 anonim ***** válasza:
89%
9:01-es utolsó mondata tökéletes!
2010. márc. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/152 A kérdező kommentje:

ez egy ilyen anyós...nem lehet ember számba se venni...ha az lenne,nem csinálna ilyeneket..sokat nyalok neki...sokat segítek,meg főzök neki mire haza ér...ha beteg ápolom...szaladok vele dokihoz...cinálok neki vacsorát...ha épp fáradt..stb..és ezek se elegem..a végeredmény eddig 90 %-ba biztos h hazaköltözök muteromékhoz,és ah adódik munkahely és pénz é még kitart mellettem a párom,akkor megyünk külön...

munkahelyet keresek orrba - szájba,de nincs..szabolcsi vagyok itt,haldoklik a megye...az emberek nagyobb része munkanélküli..ezért akartunk pestre költözni,de nem jött össze..mert induló tőke és cuccok helyett az anyóst segítettük..

2010. márc. 16. 09:16
 27/152 anonim ***** válasza:
64%

09.02:igazad van,kerüljön hasonló helyzetbe,mint én,akinek soha nem kellett más nyakán élősködnie.Aki egyedülállóként biztosította a saját egzisztenciáját,lakhatását és már családanyaként stabil háttérrel tudja nevelni a gyermekeit.

Még nem vagyok anyós,de látom azoknál,akik már igen,hogy bizony a legtöbb esetben a hasonszőrű lánykák befészkelik magukat és kényelmesen eléldegélnek más nyakan.

A kérdező miért nem dolgozik,miért nem fér el a szüleinél(nincs egy ágya ott?)miért nem albérletbe él a párjával?Ezekben az esetekben nem kellene elviselni az anyósát.Ilyen egyszerű.Persze kényelmesebb siránkozni,de úgy látszik dolgoznia még mindig szörnyűbb lenne.

És én elítélem azt,aki dologtalan,mert engem (még )ebben a szellemben neveltek.

Hozzáteszem a legjobban ami kiakasztott az,hogy megszólja az anyósát azért mert mindennap főz többfélét.Ez azért nagyon durva.

És igen az akasztófával és golyóval mindent elárultok magatokról,körübelül ez az értelmi szintetek..ne csodálkozzatok azon,ha ezt kapjátok vissza.

Az én anyosóm nehéz eset volt,de nem mentem bele konfliktusokba,mert annál okosabb voltam,nem vártam el tőle hogy támogasson(amikor erre rájött,akkor viszont adott magától mindig,mindent),összeköltözni sem akartam soha vele.

Nem szidtam sehol,senkinek,és természetesen nem vártam el tőle,hogy "támogasson" minket.

Tehát nem kerülhettem olyan helyzetbe ,mint a kérdező,mert van önbecsülésem,eszem,kitartásom..és mindaz aki rendelkezik még ezekkel(tehát nagy valószínűség szerint egyettért)nem fog ilyen helyzetbe kerülni,a fent említett dolgok miatt.

Vesztesnek senki sem születik,azzá válnak sokan.De ez csupán maguknak köszönhetik.Nem anyósnak,apósnak,szülőknek,ex-nek,vagy bárkinek.

2010. márc. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/152 anonim ***** válasza:
38%

Huh, hát én egyáltalán nem értek egyet azokkal, akik azt mondják, tűrjél... Én (tudom, nem helyes), úgy leüvölteném a fejét, hogy csak nézzen bután! Undorító, hogy atyaúristennek képzeli magát, és csak azért, mert az ő házában éltek, parancsolgat, és követel! Hát álljon már meg a menet! Én nagyon hirtelen haragú vagyok, és mások problémái is nagyon fel tudják b.szni az agyamat, és EZ most különösen felidegesített! Én keresnék gyorsan valami munkát, kivennék egy kis lakást, nem szólnék annak az elmeosztályról kiselejtezett nősténykeselyűnek, addig is tárgyilagos, közönyös lennék vele. Közelebb lenne a bunkósághoz, mint a jó viszonyhoz, ez igaz. De tényleg, egyáltalán nem fair, amit művel, és ha a párodat is zavarja, az már csak hab a tortán. És szerintem zavarja...

Én seciel biztosan nem tűrnék, ne hagyd, hogy lek.rvázzon! Akkora pofont lekevernék neki, hogy a fal adja a másikat! Basszus, tudja már, hol a helye! Utána elköltöznék, és ha a párod megy veled, akkor majd a drágalátos anyuci észbekap, hogy elüldözte a fiát is. Mondom, bérelj ki valami olcsó, kicsi lakást, bárhol jobb, mint itt! Szó nélkül tűrni, hogy lehordanak mindennek! Felháborító! Fúj... Bérgyikost tudok ajánlani! ;)

2010. márc. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/152 anonim ***** válasza:
72%
09.21 Már előre sajnálom a menyedet, ha lesz....
2010. márc. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/152 anonim ***** válasza:
78%

Velem is ezt csinálta anyósom,mikor hozzájuk kerültem,pedig úgy mentem oda h bevásároltam.

Nem engedett fürdeni sem,haza kellett járnom,plusz ezek a szekálások,mindennapos ordítások,ellenem beszélések.Rengeteget sírtam,senkit nem érdekelt.Aztán egyszer elegem lett és én is azt csináltam,amit ő. Volt pár óriási botrány aztán külön konyhára mentünk.Sajna szétköltözni nem tudunk,15éve élünk így.De megmérgezi a kapcsolatunkat a férjemmel is.Azóta is rendszeresen próbálkozik,de ő van kisebbségben.

2010. márc. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!