Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyósom újabb aljas húzása....

Az anyósom újabb aljas húzása. Mit tennétek? Gyors válasz!

Figyelt kérdés

a pároméknál élünk..állandón beszól,aljasabbnál aljasabb dolgokat..ez nem elég...múlthéten mindennek elhordott ok nélkül,mert el mertem mondani a páromnak,hogy miket mondott rám..mikkel sértegetett...nem uszítottam az anyja ellen, a párom csak szépen megkérdezte tőle,hogy miért bánt ő meg egyből vergődésbe tört ki..elmondta a páromnak hogy szekál,és szerinte ő ezt meg teheti és nekem szó nélkül tűrnöm kell...elkezdte mondani,hogy talál nálam százszor különbebb nőt a párom,meg elhordott mindennek meg a szüleimet is,pedig még nem is ismeri őket...meg szó szerint úgy bánt velem mint a kutyával..ledobott mindent a lábam elé szó szerint én meg vegyem fel,meg ilyenek

most meg ma reggel elkezdett vergődni a páromnak,hogy hogy még ebbe a hónapba nem adtunk csak 15 ezret neki és hogy nem érdekli hogy honnan de adjunk neki pénzt és hogy ne várja meg a párom míg elkezd megint engem szekálni...

a párom meg mondta neki hogy az lesz a vége hogy el fog költözni miattad,erre elkezdi neki,hogy nem ő miatta fogok én elköltözni,hanem azért mert a párommal állandóan veszekszünk...de tudni kell hogy miattuk veszekszünk meg a pénz miatt..mert ideges a párom,hogy nem tudunk az anyjának pénzt adni és megint engem fog szekálni...

ez a helyzet...ti mit tennétek? még nem mentem ki a szobából...a párom eddig sose engedte hogy kiosszam,az anyja meg folyton bánt,meg sérteget..

most nincs itthol a párom..de tiszta ideg hogy most mi lesz,hogy az anyja ha kimegyek,be fog szólni.mit tegyek?úgy is tudja hogy a párom elmondja nekem hogy mit mondott.mit tegyek?ha kimegyek és úgy teszek mintha nem történt volna semmi,akkor azt fogja hinni,hogy félek tőle stb..meg lealázom magam hogy nem merek szólni neki, ha meg nem megyek ki,akkor megint ezt fogja hinni,ha meg kimegyek és neki állok,hogy hogy képzeli ezt hogy ezzel zsarolja a párom,meg mi jogon fenyeget engem,mintha nekem tartanom kellene tőle,akkor kegyetlen nagy církusz lesz,és most nincs itthol a párom,hogy megfogjon hogy ne osszam kegyetlenül ki,és akkor elhordjuk egymást mindennek,meg ki tudja mi lesz...ti mit tennétek???elköltözni sajnos nem tudunk most.


2010. márc. 16. 07:27
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/152 anonim ***** válasza:
75%

Nem értem...mindketten munkanélküliek vagytok, az anyósod tart el titeket és még neked áll feljebb????

Örülj neki, hogy nem dobott ki még téged...tudod mi az a 15 ezer Ft, amit adsz? A saját kajádat, a rád költött dolgok felét nem fedezi...

Nem értem miért nem megoldás, hogy hazaköltözz a szüleidhez? És ha a pároddal összegyűjtötök egy kis pénzt akkor elköltönétek együtt?

2010. márc. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/152 anonim ***** válasza:
64%

[link]

ide meg érettségi se kell és úgy tudom meg van még a cég...

ez meg a helyes link az előzőhöz,lefagyott a net:

[link]

2010. márc. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/152 anonim ***** válasza:
69%
Küldjek még?
2010. márc. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/152 anonim ***** válasza:
69%
10:29 írta a frankót!!!!
2010. márc. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/152 anonim ***** válasza:
71%

jah,most olvasom,hogy amíg én keresem neked az álláslehetőségeked,addig te mocskolódsz,hogy nem ez volt a kérdés.

Ezek után bármit írsz anyósról,nem hiszem el és nem kell megköszönni,hogy segíteni próbáltam..

Egyébként 1000%,hogy anyós odaadná azt a 60000-et,ha tényleg a munkára fordítanád.

Esetleg a szüleid.

2010. márc. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/152 A kérdező kommentje:
10:29-es.értem hogy miket mondol...de ő nem rakja le a pénzt,hanem hülyeségekre elveri...annyit akartam még írni,hogy olvasd vissza a kommentjeimet,hogy dolgoztam hogy férfi munkát is elvállaltam,csak hogy legyen valami..
2010. márc. 16. 10:37
 87/152 A kérdező kommentje:

nem tudom,hogy miről beszélsz.amúgy egyesek félre értették...nem havi 15-öt kap..hanem 50.000-ret,csak most még ebben a hónapba eddig ennyit tudtunk neki adni..

köszönöm a korrekt kommenteket.Sajnos arra hogy most kinnt mit tegyek ha kimegyek,nem igazán kaptam.de köszönöm az egyéb tippeket.sziasztok

2010. márc. 16. 10:40
 88/152 anonim ***** válasza:
40%

10.37:Azért mert dolgoztál már egyszer egy-két évet,az nem jelenti azt,hogy akkor letettél az asztalra bármit is.

Anyós meg arra költi a pénzét,amire akarja,meg annyit kér tőletek,amennyit akar.Az ő pénze,az ő háza.

2010. márc. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/152 anonim ***** válasza:
39%

"de ő nem rakja le a pénzt,hanem hülyeségekre elveri.."


Már a párod veri el a pénzt?

Akkor meg miért akarsz egy ilyen emberre alapozni? Aki majd ha lesz egy lakásotok, annak is a rezsijére valót elszórja hülyeségekre? 40 évesen is majd egymás haját akarjátok tépni anyóssal?

2010. márc. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/152 A kérdező kommentje:
nem a párom vveri el a pénzt hanem az anyja
2010. márc. 16. 10:42
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!