Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyósom újabb aljas húzása....

Az anyósom újabb aljas húzása. Mit tennétek? Gyors válasz!

Figyelt kérdés

a pároméknál élünk..állandón beszól,aljasabbnál aljasabb dolgokat..ez nem elég...múlthéten mindennek elhordott ok nélkül,mert el mertem mondani a páromnak,hogy miket mondott rám..mikkel sértegetett...nem uszítottam az anyja ellen, a párom csak szépen megkérdezte tőle,hogy miért bánt ő meg egyből vergődésbe tört ki..elmondta a páromnak hogy szekál,és szerinte ő ezt meg teheti és nekem szó nélkül tűrnöm kell...elkezdte mondani,hogy talál nálam százszor különbebb nőt a párom,meg elhordott mindennek meg a szüleimet is,pedig még nem is ismeri őket...meg szó szerint úgy bánt velem mint a kutyával..ledobott mindent a lábam elé szó szerint én meg vegyem fel,meg ilyenek

most meg ma reggel elkezdett vergődni a páromnak,hogy hogy még ebbe a hónapba nem adtunk csak 15 ezret neki és hogy nem érdekli hogy honnan de adjunk neki pénzt és hogy ne várja meg a párom míg elkezd megint engem szekálni...

a párom meg mondta neki hogy az lesz a vége hogy el fog költözni miattad,erre elkezdi neki,hogy nem ő miatta fogok én elköltözni,hanem azért mert a párommal állandóan veszekszünk...de tudni kell hogy miattuk veszekszünk meg a pénz miatt..mert ideges a párom,hogy nem tudunk az anyjának pénzt adni és megint engem fog szekálni...

ez a helyzet...ti mit tennétek? még nem mentem ki a szobából...a párom eddig sose engedte hogy kiosszam,az anyja meg folyton bánt,meg sérteget..

most nincs itthol a párom..de tiszta ideg hogy most mi lesz,hogy az anyja ha kimegyek,be fog szólni.mit tegyek?úgy is tudja hogy a párom elmondja nekem hogy mit mondott.mit tegyek?ha kimegyek és úgy teszek mintha nem történt volna semmi,akkor azt fogja hinni,hogy félek tőle stb..meg lealázom magam hogy nem merek szólni neki, ha meg nem megyek ki,akkor megint ezt fogja hinni,ha meg kimegyek és neki állok,hogy hogy képzeli ezt hogy ezzel zsarolja a párom,meg mi jogon fenyeget engem,mintha nekem tartanom kellene tőle,akkor kegyetlen nagy církusz lesz,és most nincs itthol a párom,hogy megfogjon hogy ne osszam kegyetlenül ki,és akkor elhordjuk egymást mindennek,meg ki tudja mi lesz...ti mit tennétek???elköltözni sajnos nem tudunk most.


2010. márc. 16. 07:27
 131/152 anonim ***** válasza:
31%

13..55:Te túlérzékeny vagy,szerintem te kreálod magadnak azt a sok problémát,amin aztán jól fel tudod húzni magadat.

Én kérdeztem a kérdezőtöl,akár azt is kérdezhetném ugye,hogy mit evett ebédre.

Ha van kedve majd válaszol.Ez még nem következtetés,tizedszer ismétlem:kérdés.


Egyébként azt is írtam én is,meg sokan más is,hogy mit mondjon az anyósának,csupán mivel ezeket figyelmen kívül hagyta,azért érdekel engem pl,hogy mi is az igazi probléma...pedig már nem is kellene itthon lennem...

2010. márc. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/152 anonim ***** válasza:
82%

14.03:Ha te megállapodsz valakivel,hogy megveszi a mütymürüttyödet 50000-ért,majd ad 15000-et,akkor te jogossan akadsz ki vagy sem?

Mert itt erről van alapjából szó.

2010. márc. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/152 anonim ***** válasza:
77%
Igen, idegennél valóban kiakadok, ha kevesebbet fizet a megbeszéltnél, de itt egy családról beszélünk és nem két idegen köt üzletet. Arról nem is beszélve, hogy a kérdezőt idézve EDDIG 15 ezret tudtak adni ebben a hónapban, ez nálam azt feltételezi, hogy mindketten igyekeznek, hogy ki tudják fizetni az egészet, amit szoktak. A kérdező vőlegényének az anyjáról van szó, csak hisz már a fiának még ha a lánynak nem is hisz. Másrészt írta a kérdező, hogy volt olyan hónap, amikor jóval többet adtak az anyukának, csak ő elverte valamire. Most akkor jogosan kérdezheti a kérdező, miért nem tette félre? Most épp munkanélküliek, kérdező szerint nem saját önszántukból, hanem nem találnak állást. Anyósom is 35 ledolgozott év után július óta Bp-en munkanélküli, elhiheted, hogy keres, de nem talál munkát, nem olyan egyszerű. Remélhetőleg a kérdező utánajár azoknak a lehetőségeknek, amiket belinkeltek neki, mivel elmondása alapján mindent meg is tesz, hogy dolgozzon, ezért én elhiszem neki, hogy megpróbálja ezeket is. Ha a gyerekem és a menyasszonya ilyen helyzetben lenne, én akkor is a fogam összeszorításával próbálnék megélni akkor is, ha esetleg most nem tudják odaadni a maradékot. Mert elhiszem nekik, hogy nem önszántukból csinálják. És akkor itt jön az, hogy ilyenkor nem főznék ötfélét, meg nem sütnék, illetve még nem tudom mikre megy el a pénz, hanem összeszorítanám a fogam és ennénk zsíros kenyeret legfeljebb. Tudod régen rossz, ha már egy családban is kizárólag a pénz körül forog a világ, ha nem fizetsz, akkor kiutállak és húzhatsz innen.... Mert a saját gyerekével is kicseszik! Mondom mindezt úgy, hogy a jót feltételezem a kérdezőről, mert ellenkezőt nem tudunk.....
2010. márc. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/152 anonim ***** válasza:
42%

14.25:megint félrebeszélsz.

Nem család.A fia barátnője,akit nagyon nem bír.Az nem család,attól hogy úgy gondolják egyesek,hogy attól ha kavarnak valakivel beccucolnak hozzá,attól nem lesznek család.

tessék már az alapokkal tisztába lenni.

Egyébként szerény véleményem szerint anyós arra játszik,hogy barátnőt elüldözze a házából,de valami számomra érthetetlen oknál fogva ez a kislány nem hajlandó onnan kimoccani,a szerelem nem válasz,mert ha hazaköltözik a szüleihez,attól még a fiú a barátja maradhatna...

2010. márc. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/152 anonim ***** válasza:
78%
A barátnő és a menyasszony között van már különbség. Valószínűleg azért jegyezte el a fiú, mert vele szeretne élni..... Te tanulj meg olvasni és értelmezni. Ez alapján anyukának sem szabad idegenként kezelnie.
2010. márc. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/152 anonim ***** válasza:
62%
Egyébként ha olvasnál, azt is olvastad volna, hogy jelenleg úgy áll, hogy 90%, hogy hazaköltözik a lány. Tehát hol olvastad, hogy nem lehet onnan kimoccantani? Én innentől befejeztem, mert nem értelmezek helyetted, tedd meg Te, ha érdekel, olvass vissza.
2010. márc. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/152 anonim ***** válasza:
72%

Sziasztok!


Szeretném megvédeni a Kérdezőt!Amíg nem ismeritek őt személyesen,és a körülményeit,addig semmi jogotok nincs hozzá,hogy primitív és kioktató hangnemben sértegessétek,és minősítsétek!Nem tudom,egyesek itt kinek hiszik magukat,de undorító és szánalmas a viselkedésük.Gratulálok,ehhez aztán nagy bátorság,és sok ész kell,hogy valakit név és arc nélkül lehordjatok a sárga földig úgy,hogy azt sem tudjátok,kicsoda-micsoda!

Szégyellje magát mindenki,aki itt névtelenül arcoskodik,ítélkezik,meg mondja a magáét,közben meg süt róla,mennyire korlátolt,rosszindulatú és szűk látókörű!

Undorodom az olyan emberektől,akik belerúgnak a földön fekvőbe!

Szegény Kérdező szerette volna kiírni magából,mi bántja és nyomasztja,ti meg szégyentelenül még egyet belerúgtok! Tiszta hányinger,ami itt megy,komolyan mondom.

Írta,hogy ő mindig segít,főz,mos,takarít,igyekszik munkát találni.Ezt miért nem lehet elhinni?Tudjátok,remélem ez lesz az egyetlen örömötök az életben,hogy itt kötekedtek aljas módon!

Te meg Kérdező,védd meg magad a vén sz@rral szemben,és ne hagyd magad,mondd csak meg neki a magadét az életben egyszer!Ne hagyd,hogy uralkodjon rajtatatok,direkt az a célja,hogy veszekedést szítson,és szétszakítson titeket!Mi az,hogy ő lek..ázott,TE meg nem szólhatsz?Nyugodtan küldd el a ku..a anyjába,aztán majd elgondolkodik,azt hiszem!Esküszöm,az ilyeneken mindig felhúzom magam,sok okos ember...Persze,az életben meg mindegyik egy szürke,szerencsétlen veréb,itt meg teszi,milyen fasz@ nő,persze....

Még annyit tudok írni ehhez,hogy valakit azzal zsarolni,hogy ez az én házam,ritka undorító dolog.Ez csak egy ürügy,hogy beleköthessen a lányba.Ha lenne munkája,akkor meg másba kötnének bele.Mondjuk abba,hogyan mosta ki a koszos ruhákat,pff..nevetséges... :-S


Nyugodtan húzzatok le,annyira nem tud érdekelni!

2010. márc. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/152 anonim ***** válasza:
71%
16.17 Én, ha ez számít valamit, felpontoztalak, kb. én is ugyanezért akadtam itt ki.... Már én is kaptam a kérdésemre hideg-meleg választ, és mindig kiakaszt, ha kitalálnak dolgokat az emberek, holott azt sem tudják, hogy hogyan is van valójában.
2010. márc. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/152 anonim ***** válasza:
40%

Ez az kérdező,mond meg a nyanyának,vágd is pofon,aztán még ma költözhetsz...

ennyi ostoba tyúkot.

2010. márc. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/152 anonim ***** válasza:
65%

Annyi buta,primitív,és undorító hozzászólást ma még kevesen írtak,mint TE,kedves 66 %-os válaszoló,szóval pofát alapállásba lehet tenni.

De,hagyjad csak,hogy leku..ázzanak,végül is az ő háza,neki aztán mindenhez joga van.Gratulálok!

2010. márc. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!