Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyósom újabb aljas húzása....

Az anyósom újabb aljas húzása. Mit tennétek? Gyors válasz!

Figyelt kérdés

a pároméknál élünk..állandón beszól,aljasabbnál aljasabb dolgokat..ez nem elég...múlthéten mindennek elhordott ok nélkül,mert el mertem mondani a páromnak,hogy miket mondott rám..mikkel sértegetett...nem uszítottam az anyja ellen, a párom csak szépen megkérdezte tőle,hogy miért bánt ő meg egyből vergődésbe tört ki..elmondta a páromnak hogy szekál,és szerinte ő ezt meg teheti és nekem szó nélkül tűrnöm kell...elkezdte mondani,hogy talál nálam százszor különbebb nőt a párom,meg elhordott mindennek meg a szüleimet is,pedig még nem is ismeri őket...meg szó szerint úgy bánt velem mint a kutyával..ledobott mindent a lábam elé szó szerint én meg vegyem fel,meg ilyenek

most meg ma reggel elkezdett vergődni a páromnak,hogy hogy még ebbe a hónapba nem adtunk csak 15 ezret neki és hogy nem érdekli hogy honnan de adjunk neki pénzt és hogy ne várja meg a párom míg elkezd megint engem szekálni...

a párom meg mondta neki hogy az lesz a vége hogy el fog költözni miattad,erre elkezdi neki,hogy nem ő miatta fogok én elköltözni,hanem azért mert a párommal állandóan veszekszünk...de tudni kell hogy miattuk veszekszünk meg a pénz miatt..mert ideges a párom,hogy nem tudunk az anyjának pénzt adni és megint engem fog szekálni...

ez a helyzet...ti mit tennétek? még nem mentem ki a szobából...a párom eddig sose engedte hogy kiosszam,az anyja meg folyton bánt,meg sérteget..

most nincs itthol a párom..de tiszta ideg hogy most mi lesz,hogy az anyja ha kimegyek,be fog szólni.mit tegyek?úgy is tudja hogy a párom elmondja nekem hogy mit mondott.mit tegyek?ha kimegyek és úgy teszek mintha nem történt volna semmi,akkor azt fogja hinni,hogy félek tőle stb..meg lealázom magam hogy nem merek szólni neki, ha meg nem megyek ki,akkor megint ezt fogja hinni,ha meg kimegyek és neki állok,hogy hogy képzeli ezt hogy ezzel zsarolja a párom,meg mi jogon fenyeget engem,mintha nekem tartanom kellene tőle,akkor kegyetlen nagy církusz lesz,és most nincs itthol a párom,hogy megfogjon hogy ne osszam kegyetlenül ki,és akkor elhordjuk egymást mindennek,meg ki tudja mi lesz...ti mit tennétek???elköltözni sajnos nem tudunk most.


2010. márc. 16. 07:27
 141/152 anonim ***** válasza:
38%
Ha már érvelni nem tudsz, akkor ostobázz nyugodtan.... Bizonyítvány! :D
2010. márc. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/152 anonim ***** válasza:
74%

,,Fogd be aszádat,aztán örülj,hohgy eltartanak.Elég hosszú ideje élősködsz másokon,meg még neked áll feljebb.

Én már rég kivágtalak volna,nem fizetsz a rezsibe?Költözz a szüleidhez.Miért nem az ő nyakukon élősködsz?Mi az hogy mással tartatod el magadat?

Aki meg annyira szívbeteg,az ne akarjon pasizni,mert szex közben feldobhatja a talpát.

Szerintem egy lusta,élősködő vagy,akire jogosan vannak kiakadva."


Mindez tele helyesírási hibákkal,érvelés nélkül.Ennyi az érvelésem.Intelligens vagy,bebizonyítottad,szívből gratulálok!

2010. márc. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/152 anonim ***** válasza:
69%
Nagy teljesítmény kedves 66%-osunktól,akinek csak ostobázásra futja az intelligenciájából.
2010. márc. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/152 A kérdező kommentje:
Jó!!!Többször már nem fogom leírni, DE :keresek munkát, jelentkeztem a munkanélkülibe tanfolyamra,még a legkoszosabb férfimunkát is elvállaltam nő létemre eddig,nem csak holmi barátnő vagyok meg már nem tudom mivel is illettek egyesek,hanem a menyasszonya is...a szüleimhez tényleg nem férünk...és az sem igaz,hogy nem akarok elköltözni,mivel írtam hogy 90%-ban biztos...hát ma már 100%,mivel pakolok....ezen kívül valami kérdés még???
2010. márc. 17. 08:59
 145/152 A kérdező kommentje:
jah és mivel már mennyasszonya vagyok és már pár éve együtt élünk,nem hiszem hogy "kavarnék és idecuccol..." igaz lenne...a másik dolog,meg tényleg azért tűrtem ideig,mert szeretem a párom és rossz lesz ennyi idő együtt lakás után külön költözni és egy héten egyszer találkozni..mellesleg meg még szálljak majd szembe azokkal a kiváncsi mocskos pletykás emberekkel,akik majd kérdezősködnek,kombinálna,pletykálnak, arról,hogy miért is költöztem vissza gyűrűvel..meg biztos kiba..ott a pasi...bla bla bla..elég lesz kibírni...
2010. márc. 17. 09:03
 146/152 A kérdező kommentje:
jah és fogok ma még ide felnézni sűrűn ha valakinek kérdése támadna...
2010. márc. 17. 09:03
 147/152 A kérdező kommentje:
és azt lefelejtettem,hogy azért van tényleg írva,hogy még csak 15.000-ret,mert most eladunk egy csomó mindenünket,hogy tudjunk neki pénzt adni,mert nagyon elfajultak a dolgok..tegnap a párom enni akart,erre beszólt neki,inkább nem is evett...
2010. márc. 17. 09:16
 148/152 A kérdező kommentje:
arról nem is beszélve,hoyg a saját fiát is bántja,pedig a párom mindent megtesz értük,sokat segít..például most a párom is tanfolyamra jár és minden reggel felkeltem csinálni neki reggelit,erre mondta hogy majd ő megcsinálja..jó mondom hadd legyen öröme..erre mit csinál?berakja neki az előtte való napi poshadt teát..hol kaját rak inni nem ,hol inni rak,kaját nem...meg tegnap is vergődött a kajáért???meg vannak olyan dolgok,amiket lehet szépen is mondani...erre ő nem érdekel,ha eladod mindenedet,de estére pénz legyen az asztalon,mert qrva nagy patáliát verek.. mire hazaérek pénz legyen az asztalon.. ez csak egy példa volt...jah és most jött a napokba a páromhoz,hogy neki kellene 40.000 forint,mert szeretne egy tanfolyamot csinálni,amiért minden hónapba 10.000 forinttal több lenne a fizuja...jah és ilyenkor hol van a férje???jah hát igen..minden el van titkolva előtte,ezt sem szabad tudnia..és mindig ki segítsen???...a mi. mert ha kínja van nem a férjéhez rohan,hanem hozzánk,pontosabban a páromhoz,hogy szó szerint idézzek "kisfiam,intézzél már nekem valahonnan pénzt"...meg sutyorog a hátam mögött a páromnak..nah ez a minta anyós..fejbe kellene lőni...de itt mindenki szerint ő a jó...hmm...jah és hogy válaszoljak is,nem lehet vele leülni beszélni,mert egyből támadásba lendül és ordít...mert hogy én uszítom ellen a párom azzal,hogy elmondok neki mindent..azt mondta hogy nekem nem kellene mindent elmondanom a páromnak...én meg vissza kérdeztem tőle,hogy akkor én is titkoljak el mindent a párom elől? ő ezt teszi...
2010. márc. 17. 09:26
 149/152 anonim ***** válasza:
73%

Én még mindig csak azt tudom kérdezni, hogy ha havi szinten anyósodnak ki tudtok fizetni minimum 50.000Ft-ot, és állításod szerint van hogy 100. valahány ezret is (ne hari, de nem emlékszem pontosan) akkor miért nem mentek el albérletbe, és éltek ott kettecskén boldogan?

Ha te most elköltözöl a párod nélkül, gondolod a párod szeret téged?

Ha szeretne, szerinted hagyna elmenni, és élne nyugodtan tovább az anyjával?

Kicsit sánta nekem ez a történet..

Azt megértem, hogy anyós piszkál, mert gondolom van igazság tartalma.

De szerintem kettőn áll a vásár.Te mit csináltál, hogy ilyen helyzet alakult ki? Azt nehezen hiszem, hogy semmit..lehet azt nem bírja már el az anyós, hogy egész nap otthon vagy.És ezt nem bántásból írtam!!Az tény és való, hogy némely anyósokkal nem egyszerű kijönni, de neked kell(ett) volna alkalmazkodni, főleg az ő házában.Valamint a párod miért nem áll ki melletted, ha ennyire szeret?

Ha valóban annyira szeretne, leállítaná az anyját, és a sarkára állna.

Azt sem értem, hogy a te szüleidnél nem fértek el.

Amíg te otthon laktál elfértetek?

Az a plusz egy fő, már tényleg nem sok, és a szüleid is biztos megértenék a helyzetet, hogy anyósodék miatt kellett odaköltöznötök.

Vagy miért nem mehettek oda?

A helyhiány is kicsit sánta nekem...

2010. márc. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/152 anonim ***** válasza:
76%

Most írta,hogy pakol,nyilván hazaköltözik.Mondjuk az tényleg furcsa,hogy a párja nem tart Vele,és marad otthon.

Amúgy meg körül lehet nézni,mekkora a munkanélküliség az országban,szóval nem ő az egyedüli,akinek nincs munkája,aki meg eleve gonosz,az csak ebbe tud belekötni,mert nem tud másba.A kedves anyós is ezt csinálja.Ha munkája lenne,akkor meg másba kötne bele,mert nem szereti szegény lányt.

Tényleg jobb,hogy elköltözöl.remélem,azért a párod kitart melletted,és utánad megy!ha nem,akkor talán jobb is,mert akkor jobbat érdemelsz.

2010. márc. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!