Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyósom újabb aljas húzása....

Az anyósom újabb aljas húzása. Mit tennétek? Gyors válasz!

Figyelt kérdés

a pároméknál élünk..állandón beszól,aljasabbnál aljasabb dolgokat..ez nem elég...múlthéten mindennek elhordott ok nélkül,mert el mertem mondani a páromnak,hogy miket mondott rám..mikkel sértegetett...nem uszítottam az anyja ellen, a párom csak szépen megkérdezte tőle,hogy miért bánt ő meg egyből vergődésbe tört ki..elmondta a páromnak hogy szekál,és szerinte ő ezt meg teheti és nekem szó nélkül tűrnöm kell...elkezdte mondani,hogy talál nálam százszor különbebb nőt a párom,meg elhordott mindennek meg a szüleimet is,pedig még nem is ismeri őket...meg szó szerint úgy bánt velem mint a kutyával..ledobott mindent a lábam elé szó szerint én meg vegyem fel,meg ilyenek

most meg ma reggel elkezdett vergődni a páromnak,hogy hogy még ebbe a hónapba nem adtunk csak 15 ezret neki és hogy nem érdekli hogy honnan de adjunk neki pénzt és hogy ne várja meg a párom míg elkezd megint engem szekálni...

a párom meg mondta neki hogy az lesz a vége hogy el fog költözni miattad,erre elkezdi neki,hogy nem ő miatta fogok én elköltözni,hanem azért mert a párommal állandóan veszekszünk...de tudni kell hogy miattuk veszekszünk meg a pénz miatt..mert ideges a párom,hogy nem tudunk az anyjának pénzt adni és megint engem fog szekálni...

ez a helyzet...ti mit tennétek? még nem mentem ki a szobából...a párom eddig sose engedte hogy kiosszam,az anyja meg folyton bánt,meg sérteget..

most nincs itthol a párom..de tiszta ideg hogy most mi lesz,hogy az anyja ha kimegyek,be fog szólni.mit tegyek?úgy is tudja hogy a párom elmondja nekem hogy mit mondott.mit tegyek?ha kimegyek és úgy teszek mintha nem történt volna semmi,akkor azt fogja hinni,hogy félek tőle stb..meg lealázom magam hogy nem merek szólni neki, ha meg nem megyek ki,akkor megint ezt fogja hinni,ha meg kimegyek és neki állok,hogy hogy képzeli ezt hogy ezzel zsarolja a párom,meg mi jogon fenyeget engem,mintha nekem tartanom kellene tőle,akkor kegyetlen nagy církusz lesz,és most nincs itthol a párom,hogy megfogjon hogy ne osszam kegyetlenül ki,és akkor elhordjuk egymást mindennek,meg ki tudja mi lesz...ti mit tennétek???elköltözni sajnos nem tudunk most.


2010. márc. 16. 07:27
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/152 anonim ***** válasza:
88%
Így van, ahogy előttem is írták már. Tűrnöd kell, mást nem tudsz tenni. Ha most kimész és kiosztod, az a lelkednek nagyon jót fog tenni, de a kedves anyósjelölt ki fog dobni a lakásból, aztán mehetsz amerre látsz. Mielőbb költözzetek el, mert nem egészséges együtt lakni a szülőkkel ilyenkor már. Nyilván nem szeret az anyukája és mindent meg is fog tenni, hogy elmarjon a fia mellől. Azzal idegesíted fel a legjobban - vagy ha úgy tetszik vágsz vissza az anyósnak, ha egy-egy ilyen kirohanás után bűbáj-kedves leszel vele. Nem fogja érteni, hogy miért vagy kedves vele, de idegesíteni fogja az biztos.
2010. márc. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/152 anonim ***** válasza:
82%
Politika, diplomácia is van a világon. Vigyél neki néha egy szelet csokit, kínáld meg egy kávéval! Kezdd te a közeledést! És mondd, hogy nagyon hálásak vagytok, hogy feladja a kényelmét, és helyet ad nektek! Meg milyen segitség, hogy ilyen szar anyagi helyzetetekben egy albérlet terhét leveszi a vállatokról. S ha lesz keresetetek, visszaháláljátok a jóságát. Így nem lehet közeledni felé?Gondolj bele, ha neked lesz menyed, és a saját lakásodban szólogat majd be neked!
2010. márc. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/152 A kérdező kommentje:
itt mindenki nagyon nagy tévedésekbe esett...2 éve olyan vagyok vele mint a kezesbárány...leveszek egy csomó terhet a válláról...soha még a mai napig sem szóltam vissza egyszer sem..és nem vagyok ingyen élő sem...a második válaszolónak csak annyit hogy te valami sex hiányos magakeseredett barom vagy...jah és biztos anyós is...akasztófát az ilyeneknek!!!!
2010. márc. 16. 08:25
 14/152 anonim ***** válasza:
80%

Első ismét.

A második válaszoló, bár nem megfelelő stílusban, de azért igazat írt, ami a tartalmat illeti.

Mármint anyós pénzéhez neked nincs közöd, bármit bárhová költ is el. Ti az ő pénzéből éltek jelenleg, ezt ne feledd soha!!! Ő tart el téged!!! A fia kedvéért. Tehát nehogy még neked álljon feljebb...

Tényelg nem megfelelő volt a stílus és rám se haragudj, azért próbálunk őszintén beszélni, bár megbántani nem akarunk.

2010. márc. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/152 anonim ***** válasza:
87%
Nem bántásból, de van igazság abban, hogy nem tudod eltartani magad. Akkor számítasz önellátónak és nem kitartottnak, ha magadnak finanszírozni tudod az ételt, a ruhát, a lakhatást (tehát vagy albérletet vagy lakáshitelt). Egyéb esetben valakinek az eltartottja, lekötelezettje vagy. Ettől még persze nem biztos, hogy ingyenélő vagy, de az is biztos, hogy nem tudod saját magadat eltartani. Ennek megfelelően viszonyulj anyósodhoz.
2010. márc. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/152 anonim ***** válasza:
41%
Egy ismeretlen embert lebarmozol, akasztófára küldöd? Ennyit arról, hogy milyen lehetsz, ha felhúznak. És írásban. Szóban meg el tudom képzelni.Pedig nem is az anyósod.
2010. márc. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/152 A kérdező kommentje:
okés,nem tudunk annyi lakbért most leadni,de akkor már egyből ezt kell csinálnia? ez a normális???de az előző hónapokban mikor még volt melónk,volt hogy 3 szori lakbért is elvett..és azzal mi van hogy segítse az ember a gyerekét? és mikor kapta a sok pénzt nem sírt a szája..jah és ő hogy jön ahhoz,hogy engem elszámoltasson,meg leba__on,hogy miért nem szóltam hogy megkaptam a pénzem:??akkor ezek szerint fer mindenki szerint,hogy ok nélkül engem bánt? ha ez így van,akkor nekem meg a legközelebbi annyira dúrva beszólásánál emberi jogokból fer lesz szétverni a képét...ma reggelig kezes bárány voltam nyeltem h lekur...áztak,részegen majdnem rámtörték az ajtót,mindennek elhordtak,ha ezek szerint ez fer,akkor fer lesz nekem is....és akkor majd akkor el is költözök haza és legalább lesz egy jó napom ,hogy végre embernek nézett...
2010. márc. 16. 08:47
 18/152 A kérdező kommentje:
utolsó válaszolónak! lehet szépen is mondani a dolgokat,nem olyan bunkón,ahogy ő előadta..olvasd el milyen hangnembe írta,meg miket..ennyi a hozzáhűzni valóm. a másik dolog meg hogy nem fogom senkinek bizonygatni,hogy eddig egyetlen rossz szót sem szóltam neki a páromra való tekintettel..mindent lenyeltem...talán van okom nekem is nem?vagy itt mindenki szerinte normális amit az anyja csinál?
2010. márc. 16. 08:49
 19/152 anonim ***** válasza:
43%

Második vagyok:szóval az is gond,ha valaki aggódik a betegséged miatt?Hiszen vagy 10X leírtad ezen az oldalon.

A többi véleményemet meg fenntartom.

Egyébként még nem vagyok anyós,de ha leszek is,nem fogom MÁS gyermekét eltartani.

Ezért vagyok biztos benne,hogy én már rég kiraktalak volna,jobban mondva ide se költözhet majd se barátnő,se barát.

Amelyik gyermekem együtt akar élni valakivel,az teremtse meg hozzá a feltételeket.

Egyébként semmi olyant nem várok el tőlük,amit én nem tettem meg...

2010. márc. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/152 anonim ***** válasza:
90%
nem mondom, hogy mindenben a lánynak van igaza, de egyes szülők tényleg azt gondolják, hogy ki lehet zsigerelni a gyereket, mert ott lakik. Egy pillanatra azért belegondolhatna a mama is, hogy eddig mit kapott és nem költeni a lóvét orrba-szájba... A másik meg, hogy ha én ennyi pénzt kapnék a gyerekemtől nem is biztos, hogy elkölteném, hanem inkább félretenném rosszabb időkre. De higgyétek el vannak olyan szülők is, akik azzal a címszóval, hogy mert bezzeg felneveltem, vissza is kéri mikor a gyereknek inkább saját életet kellene élnie. Minden szülőnek ez a feladata, én is szülő vok, tudom, hogy a gyereket majd egyszer támogatnom kell, hogy elkezdhesse a saját életét. Nekem nem jutna eszembe visszakérni, amit tudjuk, hogy nem is lehet, mert nem TUDJA visszaadni. Az meg, hogy a saját gyerekét a csaján keresztül zsarolja a pénzért....hát sztem gusztustalan.
2010. márc. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!