Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyósom újabb aljas húzása....

Az anyósom újabb aljas húzása. Mit tennétek? Gyors válasz!

Figyelt kérdés

a pároméknál élünk..állandón beszól,aljasabbnál aljasabb dolgokat..ez nem elég...múlthéten mindennek elhordott ok nélkül,mert el mertem mondani a páromnak,hogy miket mondott rám..mikkel sértegetett...nem uszítottam az anyja ellen, a párom csak szépen megkérdezte tőle,hogy miért bánt ő meg egyből vergődésbe tört ki..elmondta a páromnak hogy szekál,és szerinte ő ezt meg teheti és nekem szó nélkül tűrnöm kell...elkezdte mondani,hogy talál nálam százszor különbebb nőt a párom,meg elhordott mindennek meg a szüleimet is,pedig még nem is ismeri őket...meg szó szerint úgy bánt velem mint a kutyával..ledobott mindent a lábam elé szó szerint én meg vegyem fel,meg ilyenek

most meg ma reggel elkezdett vergődni a páromnak,hogy hogy még ebbe a hónapba nem adtunk csak 15 ezret neki és hogy nem érdekli hogy honnan de adjunk neki pénzt és hogy ne várja meg a párom míg elkezd megint engem szekálni...

a párom meg mondta neki hogy az lesz a vége hogy el fog költözni miattad,erre elkezdi neki,hogy nem ő miatta fogok én elköltözni,hanem azért mert a párommal állandóan veszekszünk...de tudni kell hogy miattuk veszekszünk meg a pénz miatt..mert ideges a párom,hogy nem tudunk az anyjának pénzt adni és megint engem fog szekálni...

ez a helyzet...ti mit tennétek? még nem mentem ki a szobából...a párom eddig sose engedte hogy kiosszam,az anyja meg folyton bánt,meg sérteget..

most nincs itthol a párom..de tiszta ideg hogy most mi lesz,hogy az anyja ha kimegyek,be fog szólni.mit tegyek?úgy is tudja hogy a párom elmondja nekem hogy mit mondott.mit tegyek?ha kimegyek és úgy teszek mintha nem történt volna semmi,akkor azt fogja hinni,hogy félek tőle stb..meg lealázom magam hogy nem merek szólni neki, ha meg nem megyek ki,akkor megint ezt fogja hinni,ha meg kimegyek és neki állok,hogy hogy képzeli ezt hogy ezzel zsarolja a párom,meg mi jogon fenyeget engem,mintha nekem tartanom kellene tőle,akkor kegyetlen nagy církusz lesz,és most nincs itthol a párom,hogy megfogjon hogy ne osszam kegyetlenül ki,és akkor elhordjuk egymást mindennek,meg ki tudja mi lesz...ti mit tennétek???elköltözni sajnos nem tudunk most.


2010. márc. 16. 07:27
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/152 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló..valamit nagyon vélre olvastál..van egy ágyam otthol...és nekem senki ne mondja hogy lusta vagyok meg hogy büdös a munka...vendéglátósként végeztem,étterembe dolgoztam,mikor bezárt a hely,elmentem egy olyan mocskos helyre,ahol csak férfiak dolgoztam,ráadásul méreggel...mindennap vertem a kalapácssal a vasat,nyúlkáltam a mérgekbe,meg tiszta olajos gyantás,mindenes voltam nyakig..egy hétig lehetett volna rólak kaparni a mocskot.meg dolgoztam a méreggel,amitől még a mai napig is köhögök...szóval nekem senki ne mondja h büdös a munka mikor nő létemre ilyen helyre mentem hogy legyen munkám..most nincs ,de keressetek már ti is ebbe a mai világba és rá jösztök..mikor mindenhonnan elküldenek a szakmámmal,azzal az ürüggyel hogy kevés a gyakorlat,mivel még csak 22 éves vagy.
2010. márc. 16. 09:30
 32/152 anonim ***** válasza:
20%

22 éves vagy és nincs munkád?

No comment.

2010. márc. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/152 A kérdező kommentje:
az előző kommentem nem az oltósó válaszolónak szsólt,mert mire én ezt elküldtem,azóta írtak..szóval tudja kinek szólt,és félre ne értse senki,akinek nem inge ne vegye magára :)
2010. márc. 16. 09:33
 34/152 anonim ***** válasza:
82%
Én meg bizony megsajnáltam a kérdezőt. Az én anyósjelöltem 6 évig lovagolt rajtam,hogy elűzze mellőlem a fiát, mert nem voltam neki szimpatikus.Indokot egyszer sem adott rá, csak pedig szép szóval közeledtem hozzá.Na és ki szívta meg az örökös stresszt miatta én, mert pánikbeteg lettem.Én az örökké vidám ember egy szép napon olyan rohamot kaptam , hogy ki kellett hívni hozzám az ügyeletet. De megszívta a lelkem, mert három éve összeházasodtunk, és azóta arról az oldalról se kép se hang, de én is kitöröltem még az életemből is. Jószívű nő vagyok, és alkalmazkodó típus, de ha én egyszer valakire megharagszom, főleg hogy ok nélkül bánt, tőlem aztán elüldögélhet a sarokban élete végéig. Pedig öreg napjaikban szívessen elmentem volna hozzájuk, beszélgetni, segíteni neki. De ha nem vagyok szimpi neki, mert csak azért nem, mert létezem, és a fiát nagyon szeretem, kitartunk egymás mellett, akkor a nagy egóval rendelkező anyósom csak maradjon ott ahol van.
2010. márc. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/152 A kérdező kommentje:
gyere el szabolcsba pályakezdőkétn és keress..majd meglátom mire jutsz..de könnyű azoknak beszélni,akiknek van protekció mélyre nyal a nyelvük és egyből van munkájuk.
2010. márc. 16. 09:35
 36/152 anonim ***** válasza:
82%
Jaj, most miért kell leszólni azért, mert nincs melója? Lenne, ha találna...de tényleg nehéz munkát szerezni, főleg most, a válság idején, fogjátok már fel! (már válaszoltam a kérdésre, én ajánlottam a bérgyilkost...kár, hogy arra se lenne pénz :S)
2010. márc. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/152 anonim ***** válasza:
90%

Nagyon sok embernek nincs munkája, független attól, hogy hány éves. 2 szakmám van, meg egy boltvezetői, és nem találok.Rengeteg helyre beadtam az önéletrajzomat, mindenhol, majd hívunk. De nem. Nem kell valakit azért fikázni, mert nincs melóhelye.

Ja,25/L

2010. márc. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/152 anonim ***** válasza:
25%

9.02, kedves, én megvédtem a "barmot", de soha nem tudok hasonló helyzetbe kerülni, mint a kérdező.


Tanultam, egyetemen már magamat tartottam el az ösztöndíjamból, amikor dolgozni kezdtünk, rögtön albérletbe költöztünk, majd onnan saját lakásba. Bár elfértünk volna a szüleimnél, SOHA nem költöznék oda egyikünk szüleihez sem. Van két kezem, okos eszem, el tudom magamat tartani. Azóta van családom, saját házam, elértem mindent, amit akartam, magamtól. Nem másoktól várom el, hogy segítsenek. Mikor építkeztünk, kisgyerekkel, akkor se költöztünk addig a szülőkhöz (meglévő ház helyén építkeztünk, így ki kellett addig költözni), hanem kerestem addig egy kiadó házat és oda költöztünk fél évre.

A kérdező valószínűleg nem atomtudós, mert akkor el tudna helyezkedni. Sajnos Szabolcsban, végzettség nélkül tényleg nem lehet, de erről nem az anyós tehet.

És lássuk be: ha nem tetszik, el lehet költözni. Ennyit lehet tenni. A párja meg nem fog vele menni, mivel NINCS HOVÁ!!!

2010. márc. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/152 A kérdező kommentje:

a párom imád...tudja hogy igazam van és min megyek keresztül.és igazat is ad nekem..de nem tud mit tenni...

már oda jutottunk,hogy a szakítás is megfordult a fejében..mert épp tegnap mondta hogy tuti h én rajtam fogják levezetni ezt az egészet..és lám,ma igaza is lett...

nem akar szakítani és külön is szeretnénk menni,amint lehet...azt mondta hogy nem fogunk szakítani a hülye anyja miatt..nem szeretné h elköltözzek,de ha el akarok,azt is megérti és kitart mellettem.

2010. márc. 16. 09:40
 40/152 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező én is pályakezdő vagyok.
2010. márc. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!