Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kidobnád a gyereked, ha...

Kidobnád a gyereked, ha megtudnád róla, hogy meleg?

Figyelt kérdés
2010. febr. 26. 15:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/83 anonim ***** válasza:
51%
17:12-es vagyok.A, szoval rosszul esik nekik?Nekem meg az esik rosszul pl, amit az egyik elozo valaszolo is irt mar, hogy a kis fesztivaljaikon tobbek kozt a Bibliat is megalaztak.Meg az is rosszulesik,hogy az onreklamozasaikbol kifolyolag egy csomo fiatal lesz bu.zi, mert ok azt hirdetik, ez normalis.Hat nem az!! Amugy edesmindegy, hogy meleg, vagy b.uzi, a lenyeg egy es ugyanaz, egymas segget turjak, ami gusztustalan.Egyebkent en is ismerek jo par ilyen emberket, es egytol egyig visszataszitonak talalom oket a viselkedesuk miatt.Nem hinnem, hogy valaki attol lesz nagy muvesz, hogy kozben homokos is, elofordulhat, hogy vannak koztuk tehetseges emberek, de a legtobbjuk szerintem egyszeruen szanalmas, ahogy mar az elobb is mondtam.23/l
2010. márc. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/83 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudom, ki találta ki ezt, hogy azzá válsz, amit látsz a tévében, de lehet hogy így van, mert elég sok itt az intoleráns, suttyó, Mónika-showba való egyed.

És ez a "ne előttem"... engem nemtől függetlenül zavar, ha előttem nyalják-falják egymást, meg amikor a pasik szinte megujjazzák a barátnőiket, annyira a seggükben van a kezük. Azt is egy csomó kisgyerek látja, pont szemmagasságban. De hagy lásson ilyeneket, legalább nem lesz b*zi.

Hogy lehet valakinek annyira elcsökevényesedett agya, hogy a melegek zavarják a mindennapi életében? Szánalmas.

Nem, nem tagadnám ki a gyerekem, ha meleg lenne. Viszont ha intoleráns lenne bárkivel szemben...

2010. márc. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/83 anonim ***** válasza:
61%
Soha!Ő nem tehet rólla ha a saját neméhez vonzódik!Attol még ugyan úgy kell szeretni,sőt még jobban,hogy érezze,hogy mindenben mellette áltok.
2010. márc. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/83 anonim ***** válasza:
86%

Eszembe sem jutna, hogy ne szeressem többé. Én akkor vagyok boldog, ha a fiam boldog. És ha a boldogságot egy másik fiú mellett találja meg, az engem nem zavarna egy cseppet sem. Biztos kéne pár nap, amíg felfognám, hogy mi van, de sosem bántanám ilyen miatt.

23/L

2 éves kisfiú anyukája

2010. márc. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/83 anonim ***** válasza:
91%

Úgy esett a dolog, hogy egy Édesanya leszbikus lányt szült, aki 14 évesen jött rá, hogy bizony soha az életben nem lenne képes fiúkat szeretni, a lányokhoz viszont testileg-lelkileg vonzódik.

Ezt a lányt az Édesanyja úgy nevelte, hogy a lány tudta, ha színt vall, rá mindig számíthat, de nem csak rá - az egész családra, sőt, a barátaira is. Miután ez a lány elmondta az Édesanyjának, bebizonyosodott, hogy jól gondolta: mellette állt, elfogadta, támogatta a nehéz időkben. Ez a lány normálisan élte tovább az életét, nem egyszerűen, ahogy annakelőtte - és nem érzi magát betegnek, abnormálisnak, nem kér mások szánalmából, hiszen éppen olyan "normális", mint mások, akik éppen heteroszexuálisak.

Ez a lány pedig én vagyok, "színvallásom" pedig 5 éve volt. Irigylésre méltó életem van, rengetegen tudják ezt rólam, de mindenki megért. Nincs pusmogás a hátam mögött, nincs sajnálat, megvetés.

2010. márc. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/83 anonim ***** válasza:
70%

Nem olvastam el az összes hozzászólást, rendesen beindított mindenkit ez a kérdés. A válaszom: semmiképpen nem tagadnám ki a gyermekemet, én személy szerint végtelenül szomorúan, de tudomásul venném, és ugyanúgy szeretném természetesen.

Igazából azért írok, mert egy-két hozzászólásban olvastam, hogy genetikailag így alakul az ilyen ember stb. és fontosnak érzem megjegyezni, hogy szerintem nem születik senki homoszexuálisnak, a családi háttere miatt lesz az.... vagy nem egészséges férfi-nő kapcsolatot lát a szüleinél: egyik durván elnyomja a másikat, vagy a szülő-gyerek kapcsolat torz, vagy elvált szülők gyereke, és meghasonlik a saját nemével, vagy alkoholista az egyik szülője és attól a nemtől undorodik meg.... sok eset van. Ez nem kizárólagosság, biztos van olyan is, akire a fentiek egyike sem igaz, és megbántani sem akarok senkit, én bárki konkrét esetet ismerek (környezetemből ill. akár a médiából), egynek se volt normális családi háttere. De ezért pláne nem elítélendőek, inkább betegségnek tartom az esetek nagy-többségében ezt.

2010. márc. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/83 anonim ***** válasza:
72%
Utolsó: akkor azt mivel magyaráznád, ha egy testvérpár egyik tagja meleg, a másik nem az? Ugyan az a családi háttér, és mégis.
2010. márc. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/83 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy dobnám hisz szeretem!
2010. márc. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/83 anonim ***** válasza:
32%

00.07:Vannak emberek ,akik "erősebbek"lelkileg,meg vannak akik nem.

Ilyen egyszerű.

2010. márc. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/83 anonim ***** válasza:
36%

Ki, a tizedikről. Ha lent már kihűlt, hazavinném: a családban mindig jól jön egy hideg fejjel gondolkodó, hidegvérrel cselekvő, határozott ember (még ha kicsit merev is..).

A melegségben ugye a szülő szerepe, felelőssége fel sem merül, hogy esetleg őt dobjam ki?


(pedig 1-2 megnyilatkozásom/véleményem hallva a bzik pillanat alatt lehomofóboznának)

2010. márc. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!