Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kidobnád a gyereked, ha...

Kidobnád a gyereked, ha megtudnád róla, hogy meleg?

Figyelt kérdés
2010. febr. 26. 15:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/83 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért szeretem a gyerekemet, mert nem meleg. Nem ez a feltétele a szeretetemnek. Ha meleg lenne is ugyanúgy szeretném.
2010. febr. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/83 anonim ***** válasza:
95%
Nem, de kellene idő,hogy megemésszem...
2010. febr. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/83 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nem, 100%-ban mellette állnék. Egyébként vannak meleg ismerőseim, és tök normálisak, mint mi... Nem is értem a kérdést.
2010. febr. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/83 anonim ***** válasza:
76%
Hát, attól még nem, de ha b.uzifelvonuláson rázná a s.eggét tüllszoknyában meg rózsaszín bibliával, akkor mint a huzat...
2010. febr. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/83 anonim ***** válasza:
99%
Nem, mert bármit tesz akkor is a gyerekem marad. Kutyát nem dobnék ki, nemhogy a saját gyerekem.
2010. febr. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/83 anonim ***** válasza:
87%
Hát nekem nincs gyerekem így anyaként nem tudok nyilatkozni. Az biztos, hogy a sírás kerülgetne életem végéig, de kidobni...nem, ilyenre képtelen lennék.
2010. febr. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/83 anonim ***** válasza:
100%

Párszor én is elgondolkodtam ezen és arra jutottam, hogy akkor mennyivel kevesebb ember lenne, ha meleg lenne? Semmivel.

Tehát nem, mert akkor is az én gyerekem maradna. De megkérném arra, hogy előttem ne ölelgesse egymást a párjával, mert bár elfogadnám, de az értékrendembe nem fér bele ennek a látványa. Az intimitás akár hetero, akár homo kapcsolatban , az maradon a nágy fal között.

2010. febr. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/83 anonim ***** válasza:
84%
Kedves Kérdező! Csak a nagyon egyszerű és primitív emberek dobnák el maguktól a gyermeküket ezért. Sok meleg azért olyan frusztrált és hiszi azt, hogy tüntetnie kell az utcán bohóckodva a jogaiért, mert tényleg nem mindenki tudja megfelelően elfogadni a másságukat. Egy SZÜLŐ, aki tényleg anya, vagy apa, az nem aszerint szereti a gyerekét, hogy heteroszexuális, vagy meleg, vagy leszbikus. A szülő akkor is szülő marad, ha a gyereke embert öl, márpedig az tényleg bűn. Ha valaki meleg, az nem bűn, hanem egy állapot, amiről legalább annyira nem tehet valaki, mint arról, hogy férfi létére a nőkhöz vonzódik, illetve fordítva. Egy normálisan gondolkodó ember nem is válaszolhat mást, mint azt, hogy "NEM". Megjegyzem, hogy a melegek sem tudják sokszor megfelelően kezelni a saját másságukat, így nem kell csodálkozni, ha egyes szülők sem tudják elfogadni. Az a meleg, aki a helyén kezeli a saját helyzetét, az nem megy az utcára tüntetni, és nem hozza kellemetlen helyzetbe a családját azzal, hogy például az utcán csókolózik, stb..., hanem éli az életét, mint bármelyik heteroszexuális. A lényeg: az nem szereti a gyermekét, aki eltaszítja ezért magától a gyermekét, vagy sokat kell vele beszélgetni, például egy pszichiáternek, hogy megértse, hogy nem bűn és nem a világ szégyene, ha a fia meleg. Szerintem..., mert az én környezetemben nem tudok melegről. Lehet, hogy van, de úgy él, hogy ez nem feltűnő.
2010. febr. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/83 anonim válasza:
66%
Nem, de nem szeretném látni, hogy előttem buzul a "párjával".
2010. febr. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/83 anonim ***** válasza:
32%
az ember világnézete, erkölcsi meggyőződése 1000x fontosabb, mint a vér
2010. febr. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!