Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kidobnád a gyereked, ha...

Kidobnád a gyereked, ha megtudnád róla, hogy meleg?

Figyelt kérdés
2010. febr. 26. 15:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/83 anonim ***** válasza:
76%

Én nem tudok olyanról a környezetemben, aki meleg, de azt megnyugvással konstatálom, hogy a nagy többség abszolút normális módon áll a kérdéshez! Egyébként meg: legyen mindenkinek legalább két gyereke, és akkor nagy valószínűséggel lesznek unokái. Az nem lehet, hogy két heteroszexuális embernek mindkét gyermeke a saját neméhez vonzódjon...:) A lényeg, hogy az nem is szülő, aki ezért megtagadja a gyerekét, vagy kidobja, vagy szégyelli. Szégyellni akkor lehet, ha kimegy tüntetve bohóckodni szánalmas módon az Andrássy útra.Na, az ilyen gyerekre én nem tudnék büszke lenni.


Nekem például nem szimpatikus az sem, amikor valaki nagy nyilvánosság előtt erről beszél. Szotáczky, - nem biztos, hogy jól írtam a nevét - , vagy az a műsorvezető a VIVA TV-n, amíg nem beszéltek róla nyilvánosan, addig semmi bajom nem volt velük, pedig a műsorvezetőről addig is tudni véltem. Mióta színt vallott, már egy csöppet sem ügyel a látszatra, és valami egészen rossz irányba változott. Én azt gondolom, hogy arról senki nem tehet, hogy meleg, de arról igen, hogy ezt a dolgot miképp kezeli és arról is, hogy nyilvánosan ezt nem reklámozza, hiszen azért- lássuk be - mégiscsak az a normális, ha egy férfi és egy nő alkot egy párost, hiszen abból a kapcsolatból születnek utódok is, a nagymamák legnagyobb örömére. :) Imádnám a fiamat akkor is, ha meleg lenne, de elvárnám tőle a megfelelő viselkedést. Ezzel kapcsolatban megjegyzem, hogy egy intelligensre nevelt fiatal a megfelelő módon él ezzel együtt: szolidan. Nem csókolózik, nem fogja az azonos nemű társa kezét az utcán. Ez taszít, mert ne ez legyen a minta a gyerekeknek. Bár, én azt sem nagyon szeretem, ha két különböző nemű fiatal esik egymásnak a tömött buszmegállóban, hiszen: ki kíváncsi erre? Pár sort akartam írni, aztán megint ez lett belőle. :)

2010. márc. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/83 anonim ***** válasza:
59%

Egyet értek az előttem szólóval.Én már írtam ide egy példát.

És valóban így van:ÉRDEKES módon,(nagy többségükre jellemző)amíg nem hozzák nyílvánosságra,csak sejthető a dolog,addig tök normálisan viselkednek,de miután bevallják a dolgot,onnantól kezdve azt hiszik,hogy mindent lehet,nincsenek erkölcsök és az a hibás,aki ezt nem nézi el nekik,"nem fogadja el"...

2010. márc. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/83 anonim válasza:
100%
Nem. Nehéz lenne, de megpróbálnám elfogadni és semmiképp se dobnám ki, mégis csak az én gyerekem!
2010. márc. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/83 anonim ***** válasza:
100%

Nem dobnam ki, dehogy!

Viszont furcsa, hogy itt szinte mindenki 100%-ban elfogadja a melegeket, az utcan...stb. barhol pedig MINDENKI fujjog rajuk!

Mert igenis, mindenki mosolyog, es osszesug a hatuk mogott.

2010. márc. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/83 anonim ***** válasza:
33%

Orvoshoz vinném. (TUdom hajlam, nem betegség bla bla bla)

A homoszexuálisok háromnegyede nem genetikai homoszexuális, pszichológiai gond.

2010. márc. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/83 A kérdező kommentje:

"Egyébként ez messze nem szeretet meg nem szeretet kérdése,más kérdés,hogy a kérdező valószínűleg a "nemszeretekengem"-mel tudja zsarolja a szüleit,hogy a barátjőjét "felvihesse."


A kérdező nem zsarolja a szüleit, a kérdezőnek nincs ilyen problémája. De gondolom nem volt elég a feltett kérdésre válaszolni, hanem még kibővíteni egy "valószínűvel".


"Orvoshoz vinném. "


Na, azt a "műsort" én megnézném...

2010. márc. 4. 15:59
 57/83 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem tudnám kidobni a saját gyerekemet. Elfogadnám olyannak amilyen.
2010. márc. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/83 anonim ***** válasza:
89%

"Elvégre a 21.században élünk, nem a középkorban! Ha megtagadod a véred, akkor rossz anya vagy!"



Kérdéstől és melegségtől függetlenül, akkor elég sok rossz anya él a világon.

2010. márc. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/83 anonim ***** válasza:
53%
Nem dobnam ki biztosan, mert ugyanugy a gyerekem maradna.Viszont nagyon nehezen tudnam megemeszteni ezt a dolgot.Az en szememben a homoszexualisok szanalomra meltoak, betegek, es semmi esetre sem normalisak.Sajnos manapsag mar szinte divat melegnek lenni, de szerintem ezek a b.zifesztivalok es hasonlok csak a melegek szanalmas probalkozasai arra, hogy sajat magukkal elhitessek azt, hogy ok normalisak, pedig egyaltalan nem azok, es a lelkuk melyen ok is tudjak, pont ezert lazonganak allandoan.A normalis gondolkodasu emberek ezt soha nem fogjak normalisnak tartani, es a b.ziknak sajnos(hacsak nem zart falak mogott csinaljak a dolgaikat)mindig szembe kell majd nezni azzal, hogy egyesek kigunyoljak, kinevetik oket.Ha az en gyerekem b.uzi lenne, nem haragudnek ra, csak nagyon sajnalnam.
2010. márc. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/83 anonim ***** válasza:
64%
uj vagyok itt!Az elottem szolonak nem "b*zi" a bevett kifejezes a meleg megkerhetlek,hogy azert ne irj ilyet?Mert ez van akinek rosszul esik!En hetero vagyok es no 2es fel eve kapcsolatban.nincs gyermekem,de nem dobnam,ki sem a fiam sem a lanyom,viszont azzal konnyebben megbaratkoznek,ha a lanyommal lenne,gond,valoszinu, azert mert enis lany vagyok,de ez nem lenyeg.Mindenesetre probalnek normalis eletet kialakitani a gyerekemnek,nagyon nehez lenne tudom,de egy ido utan biztosan megtudnam szokni,hogy ok egyutt vannak,es megolelhetnek megpuszilhatnak egymast elottem,szeretkezni meg ugyis a szobajukba mennek ennyi.Viszont ha ebbol adodoan,rosszul banna velem a gyerekem,vagy ebbol akarna elonyt kovacsolni,egy kulon lakas talalasaban segitenek neki,mert az nem lenne ugy jo nekem.Nekem 3 meleg ismerosom,van es allitom nektek nagyon kulonleges tehtseguk van bizonyos dolgokhoz!amit felettebb erdekesnek tartok! 22/L
2010. márc. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!