Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennel ha megtudnad hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennel ha megtudnad hogy a baratod meleg?

Figyelt kérdés
2009. máj. 9. 11:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
70%
Ha lány vagy és a pasidról tudod meg akkor hihetetlenül szánalmasnak érezném magam, hogy miattam inkább meleg lett. Ha meg csak a barátod esetleg fiúként, akkor tisztáznám vele, hogy én hetero vagyok és nem lehet semmi, de attól még a barátság megmaradhatna...
2009. máj. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

MMint te lány vagy és a párodról kiderül, h meleg?

Nyilván szakítanék vele, az ő érdekében is.

2009. máj. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%

Ha barátomról, tehát én csávó vagyok, s úgy, akkor egészen addig nem érdekelne, amíg nem riszálná magát szoknyában és/vagy rózsaszín meg feltűnő hacukákban, vmint nem sminkelné magát, nem kezdene ilyen vékonyka és pösze hangon beszélni, etc... Tehát egészen addig, amíg ugyanúgy tud élni, mint bárki más, nem érdekelne, de amint neki is feltűnési viszketegsége támadna, onnantól kezdve már zavarna a dolog...


Ha csaj lennék, akkor nem tudom, mert nem vagyok az... :D


22/F

2009. máj. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez a "barátod" most mit jelent? Jóbarátot vagy "partnert"? Mert ha az utóbbi, akkor felajánlanám, hogy szakítsunk, ugyanis neki elég rossz lehet melegként egy heteró kapcsolatban. Attól még ugyanúgy barátkoznék vele. Ha pedig a jóbarát kategóriába tartozik, akkor semmi különöset: tudomásul venném, és továbbra is barátkoznék vele. És megtiszteltetésnek érezném, hogy elmondta nekem.
2009. máj. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
20%
hát én a kérdést úgy értelmeszem, hogy a páromról derül ki...és akkor nagyon de nagyon mérges lennék...valószínüleg mikor megtudnám, karmolnám,tépném,ahol tudnám,ordítoznék vele és úgy kidobnám, mint macskát sz*rni...utána egyszemélyes bosszúhadjáratot terveznék ellene, hogy tönretegyem az életét, amiért így megszégyenített engem és így átvert...(L/20)
2009. máj. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
85%

Utolsó: te egy hihetetlenül primitív nő lehetsz, vagy túl sok szex és New Yorkot nézel.

abba nem gondolsz bele, hogy a pasi fokozatosan jön rá a kapcsolatban, hogy valami nem ok? képzeld, volt már ilyenre példa a környezetemben, hogy évek óta kiegyensúlyozott párkapcsolatban élő pasi ismerősöm egyszer csak rájött, hogy a ffiakhoz vonzódik! iszonyú, amin keresztülment. először próbálta elfojtani, de nem ment neki, nem akarta megbántani a barátnőjét. aztán végül már nem volt mit tenni, mindent elmondott a lánynak, aki nagyon megértő volt vele, eszébe se jutot ekkora pics@ság, hogy bosszúhadjárat, ütlegelés, karmolás...etc, mivel neki volt annyi esze, hogy megértse, a pasi nem úri passzióból pártolt át a fiúkhoz.

2009. máj. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Szakítanék vele persze, de továbbra is jóban lennék vele. Persze nem járnék vele tovább, de ha bármiben segíthetek neki, azt megteszem. Mert végülis, ha előtte még jártunk, akkor még mindig szeretem, nem?
2009. máj. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
22%
nem vagyok primitív, és életemben nem láttam még egy részét sem annak a sorozatnak... egyszerűen nem tudnám elviselni,hogy valaki így megszégyenít... egy férfival együtt vagyok már évek óta, aztán egyszercsak azért hagy el, mert rájön,hogy meleg? és én ezt hogy mondjam el bárkinek? én lennék az év vicce, akin mindenki röhöghet...egy olyan szerencsétlen nő, akit a pasija egy pasiért hagyott el! miért épp nálam jutna eszébe hogy meleg? az előző baránőivel bezzeg jó volt? lehet egy életre elvenné az összes önbizalmam (nem mintha most olyan sok lenne,mert egy dagadt disznó vagyok)... ne haragudj, de nem értem miért egyből azt kell sajnálgatni,aki meleg...és azt nem kell sajnálni,akivel kicseszett emiatt? de lényegtelen a vita, mert a párommal 2 éve boldog párkapcsolatban élünk,jegyesek vagyunk és ő nálam sokkal de sokkal jobban utálja a melegeket(mivel már nem egyszer nézték ki maguknak szórakozóhelyen,volt,hogy az én jelenlétemben). És mellesleg sosem tenne velem ilyet, mert neki már volt része ilyen élményben....egy volt barátnője egy másik lány miatt szakított vele,és ő is épp így érzett, ahogy én leírtam a saját szemszögemből. Ha véletlen mégis valami ilyesmiről lenne szó, inkább valami más szöveggel koptatna le, de nem mondaná el,hogy meleg lett és ezért. Inkább kitalálná,hogy megcsalt vagy bármi hasonló,de nem hozna ekkora szégyenbe.
2009. máj. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Röhögnék :DD

De komolyan.

Lehet, hogy komoly dolog, de hirtelen úgy kimondva borzasztó abszurdan hangzana.

Valószínűleg megkérdezném, hogy mit szólna majd esetleg egy 3ashoz, ha talál valakit xD


Komolyra fordítva a szót, szakítanék vele, az ő érdekében is, és mindenképp barátok maradnánk, mert érdekelne, hogy ezek után hogy alakul majd az élete (:

2009. máj. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
83%
13:48-as. azt próbáld már végre felfogni, hogy ha egy komoly kapcsolat után a pasi egy másik pasiért hagyna el, azt valószínűleg nem azért tenné, hogy veled kicsesszen, tönkretegyen, ország-világ előtt lejárasson. nyílván nem jókedvében fordul a fiúkhoz, hanem mert rádöbben, hogy nem a nőkhöz vonzódik. ez nagyon súlyos trauma lehet nekik, amiről nem tehetnek. ez pedig nem azt jelenti, hogy azért pártol át a pasikhoz, mert te adott esetben-tegyük fel- egy ronda, hájas, ragyás disznó vagy! az a bizonyos ismerősöm hónapokig marcangolta magát, mire elmondta a barátnőjének, teljesen belebetegedett. ez, hogy ekkora csapásként élte meg a szexulalitása pálfordulását és az ebből adódó kínlódását, pont hogy arra utal, mennyire fájt neki, mit fog szólni a barátnője, mintsem direkt szégyenbe hozza! gyakorolj egy kicsivel több megértést, empátiát az embertársaiddal szemben, ha szabad javasolnom, mert a válaszaid alapján meglehetősen híján vagy ezen tulajdonságoknak.
2009. máj. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!