Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennel ha megtudnad hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennel ha megtudnad hogy a baratod meleg?

Figyelt kérdés
2009. máj. 9. 11:01
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
25%

"empátiát az embertársaiddal szemben, ha szabad javasolnom, mert a válaszaid alapján meglehetősen híján vagy ezen tulajdonságoknak"


ha ismernél, nem mondanál ilyet...sajnos túl erősek az empatikus képességeim azok iránt az élőlények(nem csak emberek) iránt,akik valóban szenvednek és segítségre szorulnak...de számomra az, hogy egy pasi hova dugja a farkát, nem tartozik a világrengető problémák közé és nem tartom sajnálnivaló embernek a melegeket...de ha egy meleget vernének agyon valakik az orrom előtt,csak azért,mert meleg vagy épp csak mert a pénze kell nekik, hidd el,akkor már éreznék empátiát,de nem a melegsége miatt! nekem a meleg ember ugyanolyan mint a többi,semmivel nem több vagy kevesebb, majd akkor fogom sajnálni, ha valami súlyos dolgot szenved el önhibáján kívül! de nem szeretnék ebből vitát csinálni, egyre többször érzem úgy, hogy hiába válaszolok őszintén egy kérdésre, csak lepontozást és hurrogást kapok érte... de akkor meg minek válaszoljak, ha hazudnom kell, hogy jaj istenem le ne pontozzatok! pedig lehet, hogy a válaszom a kérdezőnek hasznos lenne! ugyanis nem NEKED írtam a válaszom, hanem a kérdezőnek....te is leírod a véleményed, én is, és azért tesznek fel bizonyos kérdéseket, mert a válasz a kérdésre nem egyértelmű! ebből adódik,hogy többféle lehetőség érkezik, és majd a kérdező eldönti, melyik számára a legszinpatikusabb. Ha én primitív vagyok, akkor ezt az eszmefuttatást neked, aki egy nagyon intelligens és unprimitív embernek tartja magát, fel kellene fognod. Ha nem fogod fel, akkor elgondolkodhatsz rajta, ki is a primitív.

2009. máj. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
80%
Az nem jutott eszedbe, hogy azért kaptál lepontozásokat (én mondjuk nem pontoztalak semerre) mert nem az a megfelelő viselkedés egy ilyen szituáció kezelésére, amit leírtál? úgy, mint a hisztéria, esztelen tombolás, bosszúhadjárat... ugyan mégis mi okból állnál bosszút? képes lennél megkövezni egy olyan embert olyan dolog miatt amiről nem tehet, sőt ő lenne a legboldogabb, ha tehetne ellene? ezen gondolkozz el egy kicsit.
2009. máj. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
83%

13.48-as: a hozzászólásodból süt az önzés. ÉN lennék az év vicce, ENGEM elhagynak, ÉN szégyenbe kerülök stb. Arra nem gondolsz, hogy esetleg NEKI is szar? Főleg, hogy így beszélsz róla. Akit állítólag szerettél addig. Ja, a melegeket nem kell sajnálni, utálni pedig még annyira sem. Ha a családodban lenne ilyen ember (pl. testvéred, unokatestvér), vagy akár a legjobb barátodról kiderülne, akkor is egyszemélyes bosszúhadjáratot indítanál ellene? Irtó primitív vagy, de komolyan.


A melegsége pontosan az önhibáján kívül történik. Tudod, ez nem egy tanult valami, hanem genetikai adottság.


Egyébként engem is megkörnyékezett egyszer egy leszbikus, és mondtam, hogy bocs, heteró vagyok. Udvariasan bocsánatot kért, és tovább beszélgettünk, nem nyomult.


14.20-as: egyetértek veled.

2009. máj. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
20%
ha annyira önző lennék, akkor én is lepontoztam volna mindenkit, aki ellenem beszélt... de szerintem látszik a százalékotokon, hogy nem tettem, ennyi a különbség köztünk...mellesleg van meleg barátom! és nem bántottam érte soha, mivel ő sem tett ellenem semmit....és ha a melegség genetikai "adottság", akkor már korábban rá kellene jönnie annak a fiúnak, hogy meleg, nem akkor, mikor épp az ötödik,vagy hatodik nővel van már kapcsolatban... ennyi...és amint látom,nem fogtátok fel azt, amit leírtam a kérdek,válaszok összefüggéséről...számomra ennyi elég is...Ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal...én ezt betartom, amint kiderül számomra,hogy valaki nincs egy szinten velem,arra tojok magasról a továbbiakban, ahogy rátok is :) csak még annyit,hogy kívülről könnyű jónak feltüntetni magatokat mások szemében, de mikor egy adott szituációban vagytok, lehet, hogy épp ti cselekednétek úgy,ahogy én azt ŐSZINTÉN leírtam....én legalább felvállalom magam és nem próbálok jókislánynak tűnni az emberek szemében
2009. máj. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
80%
Miért, mit szerettél volna hallani? hogy majd jönnek olyanok, akik veled mélységesen egyetértenek, és arra biztatnak, hogy valóban állítsd pellengérre, kiálts kígyót-békát a pasira, nyomorítsd meg, lehetetlenítsd el az életét, amikor bevallja, hogy meleg? hogy képzelted ezt? te magad szuperokosnak tartod, itt rajtad kívül szted mindenki rutinból hülye. lehet, hogy az egyszemélyes világegyetemedben te meg az ostoba gondolkodásmódod a középpont, de az itt lévő eddigi válaszok alapján egyértelműen kitűnik, hogy egyedül neked van ilyen primitív hozzáállásod e dolog kapcsán. ki kell ábrádítsalak magadból: ha okos ember lennél, akkor nem törnél pálcát még elméleti szinten sem olyan ember felett, aki nem tehet valamiről.
2009. máj. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
15.53-as: és mi van, ha ez az első nője, és félév után jön rá, hogy ő meleg? Nagyokos. Miért gondolod, hogy más nem őszintén írta azt, amit írt? Ja, mert te vagy Miss Tökéletes? Szar lehet a párodnak...
2009. máj. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
28%
megkérdeztem a páromat....azt mondta, fejbelőné magát, ha rájönne, hogy meleg...de nem szar neki mert ő ízig vérig férfi :) és örülök,hogy nekem ilyen jutott...a sok buzernyákot meg még sajnálni se tudom...valószínű,ti is azok vagytok, ugyhogy fölösleges vitázni veletek :D jó köcsögösködést!
2009. máj. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
29%
ahogy így elsőre átgondolom : hánynék. aztán ha a közelembe van, akkrogyorsan lelépnék, hogy ne üssem h " hülye b*zi"
2009. máj. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Haragudnék rá, mert becsapott. Miért hitette el velem, hogy lehet köztünk valami?
2009. júl. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
54%

Attól hogy neked ilyen jóóóóó macsó pasi jutott még nem kell felsőbbrendű p*csának gondolni magadat.Attól hogy meleg még nagyon is férfi.Sőt férfiasabb mint egy heteró férfi.Ha megdönt egy másik pasit az ezerszer férfiasabb mint hogy ledönt egy gyenge nőt.Ha úgy vesszük.

Hogyha netán a fullheteró pasid megcsal és kidob egy másik p*csa miatt remélem akkor is ilyen primitív leszel és kikaparod az imádott pasid szemét hogy "átvert és megszégyenített"

2010. márc. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!