Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kidobnád a gyereked, ha...

Kidobnád a gyereked, ha megtudnád róla, hogy meleg?

Figyelt kérdés
2010. febr. 26. 15:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/83 anonim ***** válasza:
35%

Tökmindegy hogy kivel akar együttélni,viszont azt nem itthon teszi.

Tehát én bizony "kiteszem" a gyerekeimet,mihelyst nem elégszenek meg a délutáni találkozásokkal.

2010. febr. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/83 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekem akkor is!!!
2010. febr. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/83 anonim ***** válasza:
88%
Az ilyet nem nevezném anyának.
2010. febr. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/83 anonim ***** válasza:
66%

Hát igen,az a nagy anya mostanában,aki "elfogadja"hogy a gyermeke ferdehajlamú,lányokat molesztál,verekszik stb,mert az ő gyermeke.

Persze 30 évesen még eltartja,mert szegény gyerek,hát nincs olyan munka ami megfelelő,meg a főnökei mindig szivatják etc...

Lehet felhördülni,de vannak esetek,amikor bizony "el kell küldeni a gyereket"hogy észrevegye a helyét és a képességei határát.

2010. febr. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/83 anonim ***** válasza:
76%
nagyon nagy primitívségre vall az, ha egy anya szerint majd a gyereke nem lesz homoszexuális, ha elzavarja otthonról. gratulálok, szép elmélet. de az ilyen meg is érdemli. tagadja ki a gyerekét(aki attól ugyanolyan marad) aztán majd mikor neki kéne segítség akkor szembesüljön azzal, hogy a gyereke felé sem néz. mellesleg ennek a témának semmi köze az eltartáshoz.
2010. febr. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/83 anonim ***** válasza:
73%
A kettővel előttem szóló valószínűleg egy fiatal férfi, aki utál minden másságot, mert ő testesíti meg azt, hogy "normális". Na, én ezzel az utóbbival nem értek egyet. Igazán tudlak sajnálni a gondolkodásod miatt, és már előre sajnálom a gyereked, ha nem lesz tökéletes. Nem lesz az, mert az apja sem az, úgyhogy tényleg sajnálom szegényt! Te vagy az, aki megérdemelte volna a sorstól, hogy meleg legyen, majd akkor megtudnád, hogy milyen az, amikor az olyan szülő kidob, mint amilyen te vagy! Na persze csak azért, hogy megtanuld, hogy mik a korlátaid. :D :D :D :D Nagyon vicces vagy, "öregem"! :D
2010. márc. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/83 anonim ***** válasza:
68%

Én viszont egyet értek vele-lehet lepontozni.Nő vagyok,igaz nem vagyok anya,kérdésre válaszolva én sem tenném ki a gyerekemet csak azért,mert meleg,de mindennek van egy határa.Amíg nem előttem teszi,addig nincsen vele gond,engem igen is zavarna,ha pl a házamban aludna a barátjával.

Egyébként őket sem kell mindig sajnálni,én ismerek egyet,az anyukája elfogadta,hogy meleg,csupán annyi kérése volt,hogy ne otthon az orra előtt b*zuljanak,a srác arra nem volt képes,hogy az anyukájának,aki elfogadta a másságát,ennyit betartson.A vége az lett,hogy a mamája nem bírta tovább(feltételezem az éjszakai zajokat)és inkább ő lépett le otthonról a barátjához.Ennyit erről.Azért szerintem minden dolognak 2 oldala van,mindkét félnek kell érte tennie valamit,hogy békesség legyen.Csak azért,mert meleg valaki,a szülőnek(és senki másnak)nem kötelessége eltűrni olyan dolgokat mellé,amit normál beállítottságú gyerekétől sem tűrne el.Lehet lepontozni...

2010. márc. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/83 anonim ***** válasza:
60%

12.16:

A tippjeid igencsak pontatlanok,nő vagyok,középkorú és már vannak gyermekeim.

Akiket nem kell sajnálni,mert következetessen lettek nevelne,tehát ismerik az itthoni szabályokat,ami pont mindannyiuk biztonságát szolgálja.

Amennyiben valamelyikük úgy gondolja,hogy ő más normák szerint akar élni,akkor bizony el kell költöznie,vagy netán a többiek költözzenek?

Szép dolog fiatalon nagyokat gondolni,de az élet nem így működik.

2010. márc. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/83 anonim ***** válasza:
77%
nem tudom mit kell ezen fennakadni? a homoszexualitás nem nevelés kérdése. a normák közé az tartozik, hogy normálisan viselkedünk otthon, besegítünk, tiszteljük a másikat, stb. mint ahogy a heteroszexuális gyerek sem kezeli odahaza zavaró, illetlen módon a szexuális életét úgy egy homoszexuális sem. szerintem. ha úgy van felnevelve és szeretve.
2010. márc. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/83 anonim ***** válasza:
76%

Pontosan,mint az elöttem író.

Tehát,ha egy gyerek "ráébred"arra,hogy ő homoszexuális,vagy csak szimplán szerelmes és úgy gondolja,hogy akkor most neki és a barátjának/barátnőjének "jogai" teremtődtek,akkor bizony azon jogokat a saját otthonukban kell már érvényesíteni.


A kérdező esetében úgy néz ki,a család megadta a testvér barátnőjének és gyermekének a "jogot" az ottélésre,otttartózkodásra,viszont a kérdező barátnőjének meg nem.Egyébként ez messze nem szeretet meg nem szeretet kérdése,más kérdés,hogy a kérdező valószínűleg a "nemszeretekengem"-mel tudja zsarolja a szüleit,hogy a barátjőjét "felvihesse.Ahelyett,hogy külön életet kezdenének,közös lakásban.Ettől még a szülei szeretét ugyanúgy bírhatná,persze a külön élet kényelmetlenebb lenne,az igaz.

2010. márc. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!