Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kidobnád a gyereked, ha...

Kidobnád a gyereked, ha megtudnád róla, hogy meleg?

Figyelt kérdés
2010. febr. 26. 15:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/83 anonim ***** válasza:
100%

Pfff! Hogy dobhatja ki valaki a saját gyerekét Akkor sem lenne szabad kidobjad ha kiderül hogy pedofil vagy gyermekgyilkos... vagy politikus!

Én nem is értem a kérdést, hogy merülhet fel valakiben ilyen.

2010. febr. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/83 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy dobnám! Az életemet odaadnám azért, hogy boldog legyen. Nem azért szültem, hogy legyen kit terrorizálni hanem azért, hogy boldognak lássam és szerethessem. Ha a boldogságot egy azonos nemű mellett találja meg, akkor is a gyerekem lesz és akkor is ő lesz a legfontosabb számomra.
2010. febr. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/83 anonim ***** válasza:
82%
Miért,Te meleg vagy?/bocs,ha hibás a feltételezés,de úgy jött le van ennek valami hátszele is/
2010. febr. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/83 anonim ***** válasza:
72%

Amúgy meg nem értem mit kell lepontozgatni,mert el merem mondani a véleményemet ami semmilyen sértő dolgot nem tartalmazott-megemlítettem azt is,hogy nem általánosítottam,csupán arra akartam célozni,hogy a melegek is valahol elrontották,hogy az emberek/SZÜLŐK ilyen véleménnyel/előítélettel vannak a dologról.Kicsit olyan ez,mint amikor bizonyos csoport a bőrszíne miatt hiszi azt,hogy nem fogadják el,holott a probléma máshol kezdődik,és igen,én nem fogom tolerálni a melegbárokban össze-vissza k*félő homoszexuálisokat csak azért,mert ők melegek-és azt hiszem,itt a lényeg.De azért elmondom még egyszer,a normális felével semmi gondom,őket csak sajnálni tudom,hogy sokak szemében is rájuk vetül esetleg ez a kép.

De ne haragudjatok,azt nem fogom eltűrni,hogy engem egy meleg lenézzen,és fintorgó arckifejezéseket vágjon amikor azt hallja,hogy milyen jól megvagyunk a párommal-mert nő létemre a párom egy férfi.

2010. febr. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/83 anonim ***** válasza:
80%
talán kicsit OFF, de elmondanám. szerintem a melegek viselkedése az egy válasz a mi viselkedésünkre. ha egy gyerek otthon bejelenti, hogy meleg, erre a szülei kitagadják, elzavarják a lakásból, látni sem akarják, emberszámba se veszik, akkor megértem, hogy az a válasza, hogy kimegy az utcára és tünetést csinál olyan módon, amiről tudja, hogy sérti mások ízlését, már csak bosszantásból is, plusz hogy bebizonyítsa ő is ugyanolyan ember, mint mi vagyunk. én azt nem értem, hogy egy szülő hogy képes eltakarítani maga mellől a gyerekét, akit addig imádott, gondoskodott róla, vele izgult mundjuk a vizsgái előtt, akire büszke volt, vagy ha máshol lakott felhívta 2naponta és ha hazament a kedvencét főzte és ami a legfontosabb, szívből örült, ha boldognak látta? mert nekem mindennél jobban hiányozna. lehet beszélni erkölcsről, normákról, de mindez értelmét veszti egy szülő-gyermek kapcsolatban. lehet az én nézeteim nem jók, de egy szülőnek nem szabadna erre képesnek lennie, elvek ide vagy oda.
2010. febr. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/83 anonim ***** válasza:
22%
Hát nem dobnám ki, maradhatna a házban de kitagadnám, annyira szégyellném.
2010. febr. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/83 anonim ***** válasza:
68%
Nem értem, mi szégyellnivaló van ezen.
2010. febr. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/83 anonim ***** válasza:
100%
Ha a saját véreid nem szeretnek feltétel nélkül, akkor egyáltalán kire számíthatsz?
2010. febr. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/83 anonim ***** válasza:
83%

Most 8hónapos a fiam, és előfordulhat, hogy egy nap azzal állít haza, "anya, apa meleg vagyok".

Egy szabályt állítanék, itthon nincs b@z@lás, és ésszel tegye ami tesz.

Hazahozhatja a párját, szivesen megismerem.

Az ő élete az ő választása, ugyan az a gyerek marad mint akit a pocakomra tettek mikor megszületett.

Attól mert nem csajozik, hanem pasizik, lehet teljes, boldog élete, lehet sikeres a szakmájában...

2010. febr. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/83 anonim válasza:
49%
Nem mert nem tehet róla hogy a gének megfricskázták.Ugyan olyan lenne mint eddig csak egyetkérnék tőle a barátját ne nagyon ölelgesse előttem
2010. febr. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!