Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A két nő közül ki a rosszabb?

A két nő közül ki a rosszabb?

Figyelt kérdés
A férfinak egy nagyon rövid kapcsolatból gyereke született. Nem maradt a nővel pár év múlva megismerte a mostani barátnőjét akit feleségül akar venni. Az új nőnek nagyon gyanús lett hogy a gyerek nem hasonlít a férfira rabeszelte egy dns- tisztre. Kiderült hogy nem a férfi a gyerek apja. A barátnő ennek nagyon örült mert így saját közös gyerekük lehet. A gyerek anyja meg mérges mert elesett a magas gyerektartastol. Az új nő arra biztatja a férfit hogy ne foglalkozzon a gyerekkel. A gyerek anyja sem kíváncsi a pénz miatt a férfira. A férfi nem akarta a gyereket de mivel a nő megtartotta így alakult. Igazi apa-gyerek kapcsolat nem volt köztük de mostmár az új nő is akadályozza a dolgot. Ti mit gondoltok melyik nő a rosszabb a történetben? Én ismerem a szereplőket és kíváncsi vagyok a véleményetekre.
2015. jan. 20. 14:17
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
55%
Kedves #50, én se fogalmaztam pontosan, a diszkrét halmazt csak az én hozzáállásomra értettem - hogy egyikhez való viszony se függ a másiktól - nem úgy, hogy ne futhatnának össze, ne kerülhetnének egymással is kapcsolatba akár. Az már az ő dolguk, csak engem ne nyomjon egyik se, semerre...
2015. jan. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:
rendben :) akkor ezt megbeszéltük... további szép napot :)
2015. jan. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!