Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A két nő közül ki a rosszabb?

A két nő közül ki a rosszabb?

Figyelt kérdés
A férfinak egy nagyon rövid kapcsolatból gyereke született. Nem maradt a nővel pár év múlva megismerte a mostani barátnőjét akit feleségül akar venni. Az új nőnek nagyon gyanús lett hogy a gyerek nem hasonlít a férfira rabeszelte egy dns- tisztre. Kiderült hogy nem a férfi a gyerek apja. A barátnő ennek nagyon örült mert így saját közös gyerekük lehet. A gyerek anyja meg mérges mert elesett a magas gyerektartastol. Az új nő arra biztatja a férfit hogy ne foglalkozzon a gyerekkel. A gyerek anyja sem kíváncsi a pénz miatt a férfira. A férfi nem akarta a gyereket de mivel a nő megtartotta így alakult. Igazi apa-gyerek kapcsolat nem volt köztük de mostmár az új nő is akadályozza a dolgot. Ti mit gondoltok melyik nő a rosszabb a történetben? Én ismerem a szereplőket és kíváncsi vagyok a véleményetekre.
2015. jan. 20. 14:17
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
86%

Kedves #40, ha valakit "le lehet tiltani" valaki másról, az meg is érdemli... ez már szerintem akkor se működik, ha valaki a 15 éves gyerekét akarja eltiltani az aktuális baráttól-barátnőtől...

De szerintem (nem a ti esetetekre írom, csak általánosságban) hogy ez a "letiltás" csak ürügy arra, hogy valaki megszakíthasson egy kapcsolatot, amit maga sem akar igazán. Vagy pont a másik félnek ürügy, mint számára elfogadhatóbb magyarázat - tudod, azt nehéz megemészteni, hogy az apám/barátom/barátnőm nem is akar igazán, azt sokkal egyszerűbb, hogy az új társ / szülő tiltja, azért nem...

2015. jan. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
44%

#41 hát tök mindegy miért nem. mindkettő benne van a dologban! ha igazán akarná akkor senki és semmi nem tartaná vissza. ennyi. igen néha fáj, de kezdem magam túltenni rajta. apakomplexusom nincs az fix. jah és nem is a lóvéról van szó, mert a fater fizett (muszáj volt neki bíróságon volt az ügy) amikor elkezdtünk ismerkedni (fú de hülyén hangzik egy apa-lánya kapcsolatra) akkor mindig tolta vna a zsét, én meg mondtam hogy ez felesleges... na ott szakadt meg nagyon a kapcsolat. pedig én csak azt akartam tudja hogy én nem azért keresem/ akarok vele talizni mert le akarom húzni. hát ez van.

egyébként én a történetből azt is érzem, hogy ha a pasié lett vna a gyerek a 2. hölgy tiltakozott vna ellene akkor is (valami módon szabotálta volna a kapcsolatot a pasi meg még örült volna is neki; mint a faterom??? :D). de így meg ő a hős aki felnyitotta a szemét. (már csak hogy a kérdéshez is írjak valamit)

2015. jan. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
70%
Egyértelműen az első nő a hibás, mert átverte a pasit és éveken át fosztogatta anyagilag. A második miért lenne hibás? Képzeljétek bele magatokat a helyébe: összejöttök egy pasival, aki azt mondja, hogy van egy gyereke egy kéthetes kapcsolatból, aki után fizet, de nem tartja vele a kapcsolatot. Nektek nem az lenne az első gondolatotok, hogy lehet, nem is az övé?
2015. jan. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
26%
nem az lenne az első gondolatom :) hisz a pasinak eddig eszébe sem jutott, hogy esetleg nem ő a gyerek apja, különben nem várt volna eddig az apasági teszttel... tehát ez az eszmefuttatás nem jó :) (nekem is volt olyan kapcsolatom, ahol az előző kapcsolatból volt egy besikeredett gyerek, a pasim nem vitte túlzásba az apai teendőit és akár hiszed akár nem, én nem hagytam ezt... igenis hoznia kellett hozzánk a fiát, csináltunk programokat, stb... igaz a pasival azóta szétmentünk, de a fiával a mai napig írogatunk néha egymással kivel mi van... már 20 éves és mondta hogy én voltam a legnormálisabb nője mennyire szeretett engem mert addig volt apja... ugyanis utána is elhanyagolta, szóval igenis nekünk 2. nőnek is van mit tenni hogy normális kapcsolata legyen egy apának a gyerekével )
2015. jan. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
55%
#44 "a pasim nem vitte túlzásba az apai teendőit és akár hiszed akár nem, én nem hagytam ezt... igenis hoznia kellett hozzánk a fiát, csináltunk programokat, stb..." - férfiként ebben a pillanatban hagytalak volna ott... számomra az ideális nő az, aki egy ilyenbe nem szól bele, se pro, se kontra... akár csak a szüleimmel való kapcsolatomba se. Hacsak nem az átb... esete forog fenn, mint a kérdésben. Ugyanis általában mindennek van oka és előzménye, amit nem tud meg nem ismer, hisz nem volt benne. (max olyantól fogadnék el bármiféle beleszólást, aki új partner de régi barát, tehát tényleg képben van)
2015. jan. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
28%
"igazad van" hisz az a gyerek tehet mindenről, természetesen arról is hogy megszületett, akit le se szar a pasi :) (ismertem a hátteret, sőt még a volt nővel is nagyon jó lett a kapcsolatom, még vele is tartom a kapcsolatot :) )
2015. jan. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
35%
#46, szerintem ezzel nagyjából meg is indokoltad, hogy miért azt tenném, amit... amikor társat keresek, akkor magamnak keresek társat, akivel egymásnak vagyunk fontosak, nem egy nőegyleti aktívát, nem barátnőt az exemnek, nem pótanyát az exemtől való gyereknek.Az én társam az első sorban mellettem álljon, és engem támogasson a saját szándékaimban, nem az exem mellett, nem a gyerek mellett, nem a "mi nők tartsunk össze" mellett. Ezt a viselkedést még az anyámtól se tolerálnám, nem az új állítólagos társamtól...
2015. jan. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
28%
látom nem érted a lényeget :) az hogy mi jóban lettünk nem " a mi nők tartsunk össze" baromság, egyszerűen baromi jó fej a srác anyja és jóban lettünk (mellesleg a pasi is jóban volt az exel ) az meg hogy anyát keresni a gyerekemnek, ez is baromság, de ha már ott egy gyerek, egy normális pasi úgy választ párt magának, hogy a gyereket vele együtt adják és az új párnak ezt el kell fogadnia, de valahol azt érzem ha a te új barátnődnek nem kéne a gyerek és harcolna a gyerek ellen, te akkor is a nőt választanád... ehhez nincs mit hozzáfűznöm :) (ha rosszul érzem akkor bocsánat)
2015. jan. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
55%

" számomra az ideális nő az, aki egy ilyenbe nem szól bele, se pro, se kontra... akár csak a szüleimmel való kapcsolatomba se." - írtam már néhánnyal előbb...

Egyébként szerintem a gyerekkel való kapcsolat és az új társsal való kapcsolat két diszkrét halmaz, aminek nincs közös metszete, nem azért lesz vagy nem lesz jó vagy rossz kapcsolatom a gyerekkel, mert az "új társ" - ha viszont az új társam elkezd ellenem kavarni, az nyilván következményekkel jár, pl. szakítok vele.

2015. jan. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
oké akkor én értettem félre, igazad van írtad ezt előbb, tehát ezért még egyszer elnézést, viszont azzal nem tudok egyet érteni, hogy két külön halmaz a kettő, ugyanis általad metszik egymást... úgy nem lehet a gyerekkel és az új barátnővel is normális kapcsolatot kialakítani ha nincs közös halmaz is :) de ez az én véleményem és szerencsére nem vagyunk egyformák különben baromi unalmas lenne a világ :) (azért ne gondold, hogy pisztolyt tartottam a fejéhez, hogy hozza el a gyereket, csak normálisan rávezettem, hogy annak a gyereknek apa is kell nem csak anya és én ebben segítek neki, nem vagyok egy olyan nő aki főnökösködik a pasi felett, de amikor egy gyerekről van szó akkor nem tudom figyelmen kívül hagyni ha leszarja a pasi..:) )
2015. jan. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!